Lista candidatilor la functia de PRIMAR in judetul TIMIS

Scris de Stiri de Timisoara | Publicat in 03.06.2016 12:45 | Publicat in GHID UTIL | Tipareste pagina

BEC Alegeri locale 5 iunie 2016

Lista centralizata a tuturor candidaţilor la funcţia de Primar la alegerile autoritaţile administraţiei  publice locale din anul 2016

UNIUNEA BULGARA DIN BANAT - ROMÂNIA            NACOV     GHEORGHE    

CANDIDAT INDEPENDENT            PETRISOR    LIVIU    
1            MUNICIPIUL TIMISOARA    PARTIDUL ROMÂNIA UNITA            BACANA    LIVIU    
1            MUNICIPIUL TIMISOARA    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT             BIRSASTEANU    FLORICA    
1            MUNICIPIUL TIMISOARA    PARTIDUL ALIANŢA LIBERALILOR ŞI DEMOCRAŢILOR             BORDEASU    ILARE    
1            MUNICIPIUL TIMISOARA    PARTIDUL MIŞCAREA POPULARA             DUGULESCU    MARIUS-CRISTINEL    
1            MUNICIPIUL TIMISOARA    PARTIDUL NAŢIONAL DEMOCRAT            FOLICA     PETRICA    
1            MUNICIPIUL TIMISOARA    UNIUNEA DEMOCRATA MAGHIARA DIN ROMÂNIA             MOLNAR    ZSOLT    
1            MUNICIPIUL TIMISOARA    CANDIDAT INDEPENDENT            ORZA     ADRIAN-ROMITA    
1            MUNICIPIUL TIMISOARA    UNIUNEA NAŢIONALA PENTRU PROGRESUL ROMÂNIEI             RADUCANU    ION    
1            MUNICIPIUL TIMISOARA    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            ROBU     NICOLAE    
1            MUNICIPIUL TIMISOARA    PARTIDUL ”BLOCUL UNITAŢII NAŢIONALE”             TIRITEU    SIMONA-GABRIELA    
1            MUNICIPIUL TIMISOARA    PARTIDUL PUTERII UMANISTE (SOCIAL-LIBERAL)             TRIF    COSMIN-FLORIN    
2            MUNICIPIUL LUGOJ    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            AMBRUS     IOAN    
2            MUNICIPIUL LUGOJ    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            BOLDEA     FRANCISC-CONSTANTIN    
2            MUNICIPIUL LUGOJ    CANDIDAT INDEPENDENT            BRINDUSONI     EMIL-LIVIU    
2            MUNICIPIUL LUGOJ    CANDIDAT INDEPENDENT            BUCIU     ALEXANDRU-CLAUDIU    
2            MUNICIPIUL LUGOJ    PARTIDUL ECOLOGIST ROMÂN            CRACIUN     IOAN-SORIN    
2            MUNICIPIUL LUGOJ    PARTIDUL SOCIAL ROMÂNESC            GOIA     DIMITRIE    
2            MUNICIPIUL LUGOJ    PARTIDUL ALIANŢA LIBERALILOR ŞI DEMOCRAŢILOR             HANES    IOAN    
2            MUNICIPIUL LUGOJ    CANDIDAT INDEPENDENT            MARTINESCU     MARIUS TIBERIU    
2            MUNICIPIUL LUGOJ    PARTIDUL MIŞCAREA POPULARA             MUSTETIU    CATALIN    
2            MUNICIPIUL LUGOJ    UNIUNEA DEMOCRATA MAGHIARA DIN ROMÂNIA             POZSAR    IOSIF    
3            ORAS BUZIAS    PARTIDUL ALIANŢA LIBERALILOR ŞI DEMOCRAŢILOR             ALDAN    FLORIAN-PETRU    
3            ORAS BUZIAS    ALIANTA PENTRU BUZIAS    UNIUNEA NAŢIONALA PENTRU PROGRESUL  ROMÂNIEI        HUDREA    IOAN-DOREL    
3            ORAS BUZIAS    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            ILAS    ALGER- VIOREL    
3            ORAS BUZIAS    FORUMUL DEMOCRAT AL GERMANILOR DIN ROMÂNIA             KANTON    IOSIF    
3            ORAS BUZIAS    PARTIDUL ROMÂNIA MARE            MORARIU    DANIEL    
3            ORAS BUZIAS    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            MUNTEANU     SORIN    
4            ORAS CIACOVA    CANDIDAT INDEPENDENT            CAPUCEAN    ANA    
4            ORAS CIACOVA    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            FILIP    PETRU    
4            ORAS CIACOVA    PARTIDUL PUTERII UMANISTE (SOCIAL-LIBERAL)             FLOREA    ELENA    
4            ORAS CIACOVA    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            GHERA     DACIAN-RAZVAN    
4            ORAS CIACOVA    PARTIDUL MIŞCAREA POPULARA            TABACU    PETRU    
5            ORAS DETA    ALIANTA PENTRU VIITOR    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT         ORSOS    NICOLETA-DANIELA    
5            ORAS DETA    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            ROMAN    PETRU    
5            ORAS DETA    FORUMUL DEMOCRAT AL GERMANILOR DIN ROMÂNIA             SAMANTU    GERHART    
6            ORAS FAGET    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            AVRAM    MARCEL    
6            ORAS FAGET    PARTIDUL ALIANŢA LIBERALILOR ŞI DEMOCRAŢILOR             BERBECA    NICU-SORIN    
6            ORAS FAGET    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            BIRAU    VICTOR    
6            ORAS FAGET    PARTIDUL NAŢIONAL DEMOCRAT            COSTEANT     DOREL    
6            ORAS FAGET    PARTIDUL MIŞCAREA POPULARA            GRUESCU    ANTON    
7            ORAS GATAIA    PARTIDUL ALIANŢA LIBERALILOR ŞI DEMOCRAŢILOR             APRO    MIHAI    
7            ORAS GATAIA    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            COZAROV    RAUL    
7            ORAS GATAIA    PARTIDUL MIŞCAREA POPULARA            GHETA    PAUL- COSMIN    
7            ORAS GATAIA    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            IONESI     ADRIAN-GHITA    
8            ORAS JIMBOLIA    UNIUNEA NAŢIONALA PENTRU PROGRESUL ROMÂNIEI             FECHETE    SANDU MARIAN    
8            ORAS JIMBOLIA    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            GORGAN    DANIEL    
8            ORAS JIMBOLIA    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            POSTELNICU     DARIUS-ADRIAN    
8            ORAS JIMBOLIA    PARTIDUL MIŞCAREA POPULARA            TANC    DANUT    
8            ORAS JIMBOLIA    UNIUNEA DEMOCRATA MAGHIARA DIN ROMÂNIA            TOTH     GABOR    
8            ORAS JIMBOLIA    PARTIDUL PUTERII UMANISTE (SOCIAL-LIBERAL)             TRISCAU    PETRU-FLORINEL    
8            ORAS JIMBOLIA    PARTIDUL ALIANŢA LIBERALILOR ŞI DEMOCRAŢILOR             TUDORICA    VALENTIN    
9            ORAS RECAS    PARTIDUL ”BLOCUL UNITAŢII NAŢIONALE”            HAJNAL     DARIUS-IOAN    
9            ORAS RECAS    PARTIDUL ALIANŢA LIBERALILOR ŞI DEMOCRAŢILOR             NICULA    DANIEL SILVIU    
9            ORAS RECAS    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            PASCA    MARINEL    
9            ORAS RECAS    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            PAVEL    TEODOR    
9            ORAS RECAS    CANDIDAT INDEPENDENT            POPOVICI    IOAN    
10            ORAS SÂNNICOLAU MARE    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            FARCA     MANUEL    
10            ORAS SÂNNICOLAU MARE    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            GROZA     DANUT    
10            ORAS SÂNNICOLAU MARE    UNIUNEA NAŢIONALA PENTRU PROGRESUL ROMÂNIEI             JEBELEANU    ROXANA-ALINA    
10            ORAS SÂNNICOLAU MARE    PARTIDUL MIŞCAREA POPULARA            MUNTEAN     DORIN-HORIA    
10            ORAS SÂNNICOLAU MARE    PARTIDUL ”BLOCUL UNITAŢII NAŢIONALE”             ROTARU    GABRIEL    
10            ORAS SÂNNICOLAU MARE    PARTIDUL ALIANŢA LIBERALILOR ŞI DEMOCRAŢILOR             SUCIU    FLAVIA    
11            BALINT    UNIUNEA NAŢIONALA PENTRU PROGRESUL ROMÂNIEI            BEKESI     IULIU    
11            BALINT    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            CRASOVAN    DANUT    
11            BALINT    PARTIDUL PUTERII UMANISTE (SOCIAL-LIBERAL)            CUZMAN     DANUT-VASILE    
11            BALINT    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            MARCHEVICI     MAXIMILIAN-ROMAN    
11            BALINT    UNIUNEA DEMOCRATA MAGHIARA DIN ROMÂNIA            RUMMEL     FRANCISC    
11            BALINT    PARTIDUL NAŢIONAL DEMOCRAT            TODEA    LUCIAN-NICOLAE    
12            BANLOC    PARTIDUL ROMÂNIA MARE            BALOTA    MIRCEA    
12            BANLOC    CANDIDAT INDEPENDENT            BIZIAN    ION    
12            BANLOC    PARTIDUL ALIANŢA LIBERALILOR ŞI DEMOCRAŢILOR            CURCHI     MARIAN-CLAUDIU    
12            BANLOC    PARTIDUL NAŢIONAL ŢARANESC CREŞTIN DEMOCRAT            IANC     MARTIAN    
12            BANLOC    PARTIDUL ”BLOCUL UNITAŢII NAŢIONALE”            MITCA    ION    
12            BANLOC    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            TOTA    CORNEL    
12            BANLOC    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            TRIFONESCU    LUCIAN    
13            BARA    PARTIDUL PUTERII UMANISTE (SOCIAL-LIBERAL)            CINCA     SORINEL-GABRIEL    
13            BARA    PARTIDUL MIŞCAREA POPULARA            DANILA     GHEORGHE    
13            BARA    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            LAZARESCU    IOAN    
13            BARA    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            LELEA    IOAN CORNEL    
14            BEBA VECHE    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            ARDELEAN      GHEORGHE    
14            BEBA VECHE    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            BOHANCANU     IOAN    
14            BEBA VECHE    UNIUNEA NAŢIONALA PENTRU PROGRESUL ROMÂNIEI             HORVATH    STEFAN    
15            BECICHERECU MIC    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            BUZATU     CONSTANTIN    
15            BECICHERECU MIC    PARTIDUL MIŞCAREA POPULARA            FRIDRICH     ARNO ALFRED    
15            BECICHERECU MIC    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            RUSU     RAIMOND-OVIDIU    
16            BELINT    ALIANTA PENTRU VIITOR    PARTIDUL ALIANŢA LIBERALILOR ŞI DEMOCRAŢILOR         JIVU    IOAN    
16            BELINT    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            LAZA    GHEORGHE-FLORIN    
16            BELINT    PARTIDUL M10            SAVESCU    MIRCEA    
17            BETHAUSEN    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            LIHONI    IOAN    
17            BETHAUSEN    PARTIDUL NAŢIONAL DEMOCRAT            RUSU    NICOLAE    
17            BETHAUSEN    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            SÂRBU     DACIAN-VASILE    
17            BETHAUSEN    PARTIDUL ALIANŢA LIBERALILOR ŞI DEMOCRAŢILOR             SUCIU    IOAN    
18            BILED    PARTIDUL ALIANŢA LIBERALILOR ŞI DEMOCRAŢILOR            CHIRTAN     ALEXANDRU-DAN    
18            BILED    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            DAVID    CRISTIAN- FELICIAN    
18            BILED    PARTIDUL SOCIAL ROMÂNESC            DUTA    LEONTIN    
18            BILED    PARTIDUL MIŞCAREA POPULARA            MARCUS    MARCEL    
18            BILED    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            OPRISA    OVIDIU-IOAN    
19            BIRDA    PARTIDUL MIŞCAREA POPULARA            CÂTA    SILVIUS    
19            BIRDA    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            COTOS    RODICA    
19            BIRDA    UNIUNEA NAŢIONALA PENTRU PROGRESUL ROMÂNIEI            ITU     IOAN    
19            BIRDA    PARTIDUL ALIANŢA LIBERALILOR ŞI DEMOCRAŢILOR            OFITER     MARIA    
19            BIRDA    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            STOIAN    GHEORGHE-MARIUS    
20            BIRNA    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            BALINTONI    NICOLAE    
20            BIRNA    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            PECORA    DUMITRU    
21            BOGDA    PARTIDUL MIŞCAREA POPULARA            COTOC    DANUT-FLORIN    
21            BOGDA    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            LUCA    DOREL    
21            BOGDA    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            PRISECARU    GIGEL    
22            BOLDUR    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            ARDELEAN    IOAN- CALIN    
22            BOLDUR    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            STOI    CONSTANTIN- CRISTIAN    
22            BOLDUR    PARTIDUL ALIANŢA LIBERALILOR ŞI DEMOCRAŢILOR            TIGRIS     DANIEL    
22            BOLDUR    PARTIDUL PUTERII UMANISTE (SOCIAL-LIBERAL)            ZGRIBA     IOAN    
23            BRESTOVAT    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            DOBRA    EUGEN    
23            BRESTOVAT    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            DOBRE    NICA    
23            BRESTOVAT    PARTIDUL NAŢIONAL DEMOCRAT            POSPISCHIL     IOAN    
24            BUCOVAT    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            JIVAN    TIBERIU IONEL    
24            BUCOVAT    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            TURCANU    CRISTIAN-DORIN    
25            CARPINIS    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            CONTIU    EMANUEL    
25            CARPINIS    PARTIDUL MIŞCAREA POPULARA            FEIMAR     MAGDALENA    
25            CARPINIS    UNIUNEA NAŢIONALA PENTRU PROGRESUL ROMÂNIEI             IEPURAS    CRISTIAN-ALEXANDRU    
25            CARPINIS    CANDIDAT INDEPENDENT            JIVOIN    OVIDIU-ALIN    
25            CARPINIS    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            SIMA    IOAN    
26            CENAD    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            CLISIC    MARIOARA    
26            CENAD    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            CRACIUN    NICOLAE    
26            CENAD    UNIUNEA NAŢIONALA PENTRU PROGRESUL ROMÂNIEI            VINCAU     RADU-EUGEN    
27            CENEI    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            BAIA    ADRIAN-CLAUDIU    
27            CENEI    CANDIDAT INDEPENDENT            BERINDE    OCTAVIA-ECATERINA    
27            CENEI    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            ILAS    GABRIEL    
27            CENEI    PARTIDUL ALIANŢA LIBERALILOR ŞI DEMOCRAŢILOR            PALADE     SANDEL    
28            CHECEA    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            BIRDEAN    DORIN-LIVIU    
28            CHECEA    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            MATEI    MARIUS-IOAN    
28            CHECEA    UNIUNEA NAŢIONALA PENTRU PROGRESUL ROMÂNIEI            VALEA     ARANCA-IRINA    
29            CHEVERESU MARE    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            DOMA    IOAN    
29            CHEVERESU MARE    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            MUIA    MARCEL    
29            CHEVERESU MARE    PARTIDUL MIŞCAREA POPULARA            NAGY     SIMONA-ADRIANA    
30            COMLOSU MARE    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            CRACIUN     CRISTIAN-VIOREL    
30            COMLOSU MARE    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            STEFANESCU     OVIDIU-NICOLAE    
31            COSTEIU    PARTIDUL MIŞCAREA POPULARA            BLAJOVAN     VASILE-DANIEL    
31            COSTEIU    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            CAREBIA    PETRU    
31            COSTEIU    UNIUNEA NAŢIONALA PENTRU PROGRESUL ROMÂNIEI            LELESCU     CONSTANTIN    
31            COSTEIU    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            NICOLI    CATALIN    
32            CRICIOVA    PARTIDUL ”BLOCUL UNITAŢII NAŢIONALE”             ANASTASOAEI    GHEORGHE    
32            CRICIOVA    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            CATANA     CRISTIAN-IOSIF    
32            CRICIOVA    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            CORNEAN    DORIN- LAZAR    
33            CURTEA    PARTIDUL ALIANŢA LIBERALILOR ŞI DEMOCRAŢILOR             CAPOTESCU    SORIN-TOMA    
33            CURTEA    PARTIDUL MIŞCAREA POPULARA            CATLAN    MIHAI-EUGEN    
33            CURTEA    PARTIDUL ECOLOGIST ROMÂN            CATUTA    PEDRO-COSMIN    
33            CURTEA    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            GRECU    MIRCEA    
33            CURTEA    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            IACOB    DANUT    
34            DAROVA    PARTIDUL NAŢIONAL ŢARANESC CREŞTIN DEMOCRAT            CHERCIU     VIOREL-AUREL    
34            DAROVA    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            COSTÂNDANA    NICOLAE    
34            DAROVA    PARTIDUL MIŞCAREA POPULARA            DUICU    PETRICA-CORNEL    
34            DAROVA    PARTIDUL ALIANŢA LIBERALILOR ŞI DEMOCRAŢILOR            MICSA     DANIEL    
34            DAROVA    PARTIDUL PUTERII UMANISTE (SOCIAL-LIBERAL)            NEDELEA     DUMITRU    
34            DAROVA    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            TILIHOI    SORIN    
35            DENTA    PARTIDUL MIŞCAREA POPULARA            ALBU    MARIANA    
35            DENTA    CANDIDAT INDEPENDENT            BOTEA    IONUT    
35            DENTA    UNIUNEA NAŢIONALA PENTRU PROGRESUL ROMÂNIEI            CERB     ION    
35            DENTA    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            GIORICI    LAURENTIU    
35            DENTA    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            IACOB    SLAVOLUB    
35            DENTA    PARTIDUL ROMÂNIA MARE            PAVEL    NICU    
35            DENTA    PARTIDUL ECOLOGIST ROMÂN            RACIOV    SEBASTIAN    
36            DUDESTII NOI    PARTIDUL M10            BELBA    ION    
36            DUDESTII NOI    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            CAPSALI     ADRIAN-LEONIDA    
36            DUDESTII NOI    PARTIDUL ROMÂNIA MARE            CHIRVASITU     GHEORGHE    
36            DUDESTII NOI    UNIUNEA NAŢIONALA PENTRU PROGRESUL ROMÂNIEI             CONDEESCU    ROMULUS    
36            DUDESTII NOI    PARTIDUL MIŞCAREA POPULARA            FLOREA    IOAN    
36            DUDESTII NOI    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            NICA    ALIN- ADRIAN    
36            DUDESTII NOI    PARTIDUL ECOLOGIST ROMÂN            POROJAN     MARIUS-COSMIN    
37            DUDESTII VECHI    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            BERCEANU     IANCU-CONSTANTIN    
37            DUDESTII VECHI    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            CUCALAN    BONO    
37            DUDESTII VECHI    PARTIDUL MIŞCAREA POPULARA            KALAPIS    VALERIA    
37            DUDESTII VECHI    UNIUNEA BULGARA DIN BANAT - ROMÂNIA            NACOV     GHEORGHE    
37            DUDESTII VECHI    UNIUNEA NAŢIONALA PENTRU PROGRESUL ROMÂNIEI             PETCOV    GHEORGHE    
37            DUDESTII VECHI    PARTIDUL ECOLOGIST ROMÂN            POP    DUMITRU    
38            DUMBRAVA    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            DRAGAN    TOMITA    
38            DUMBRAVA    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            GHERGHINA     PETRU    
38            DUMBRAVA    UNIUNEA DEMOCRATA MAGHIARA DIN ROMÂNIA            IHASZ     IOAN    
38            DUMBRAVA    UNIUNEA NAŢIONALA PENTRU PROGRESUL ROMÂNIEI             LAZARESCU    NICOLAE    
38            DUMBRAVA    PARTIDUL MIŞCAREA POPULARA            PENELEA    CLAUDIU    
39            DUMBRAVITA    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            ABALARU     IULIAN-ALEXANDRU    
39            DUMBRAVITA    PARTIDUL NAŢIONAL ŢARANESC CREŞTIN DEMOCRAT             ÁGOSTON    ŐDŐN    
39            DUMBRAVITA    PARTIDUL MIŞCAREA POPULARA            CSIZMADIA     ALIN-SEBASTIAN    
39            DUMBRAVITA    PARTIDUL UNIUNEA CREŞTIN DEMOCRATA DIN ROMÂNIA             DUMITRASCU    RALUCA-MIHAELA-BIANCA    
39            DUMBRAVITA    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            MALAC    VICTOR    
39            DUMBRAVITA    UNIUNEA DEMOCRATA MAGHIARA DIN ROMÂNIA            MIKLOS     ÁRPÁD    
39            DUMBRAVITA    PARTIDUL NAŢIONAL DEMOCRAT            MURESAN    DANIL    
39            DUMBRAVITA    PARTIDUL ALIANŢA LIBERALILOR ŞI DEMOCRAŢILOR             NAGY    BALAZS    
39            DUMBRAVITA    CANDIDAT INDEPENDENT            PATRICHI    IONEL    
39            DUMBRAVITA    CANDIDAT INDEPENDENT            TOMA    IULIAN    
40            FIBIS    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            CARCEA    GHEORGHE-DOREL    
40            FIBIS    UNIUNEA NAŢIONALA PENTRU PROGRESUL ROMÂNIEI            IGNAT     IOAN    
40            FIBIS    PARTIDUL MIŞCAREA POPULARA            LAIU    GABRIEL    
40            FIBIS    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            MIHAI    DAN-GHEORGHE    
40            FIBIS    PARTIDUL ALIANŢA LIBERALILOR ŞI DEMOCRAŢILOR            PELEA     GHEORGHE-MARINEL    
41            FIRDEA    UNIUNEA NAŢIONALA PENTRU PROGRESUL ROMÂNIEI            BUMBA     BUJOR-PETRU    
41            FIRDEA    PARTIDUL ALIANŢA LIBERALILOR ŞI DEMOCRAŢILOR             CAPOTESCU    LION    
41            FIRDEA    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            LADARIU    GHEORGHE    
41            FIRDEA    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            LUPULESCU    SAMUEL    
42            FOENI    PARTIDUL ALIANŢA LIBERALILOR ŞI DEMOCRAŢILOR             BORLOVAN    VALERICA    
42            FOENI    CANDIDAT INDEPENDENT            CALUGAR    GHEORGHE-EMIL    
42            FOENI    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            CIZMAS    MIOMIR-DOBRIVOI    
42            FOENI    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            JURCHITA    TIBERIU    
43            GAVOJDIA    PARTIDUL SOCIAL ROMÂNESC            CONSTANTIN     CRISTIAN-LAURENTIU    
43            GAVOJDIA    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            ENCHESCU     DORU    
43            GAVOJDIA    PARTIDUL MIŞCAREA POPULARA            FURGI    MIHAI    
43            GAVOJDIA    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            STOICA    DANUT- TOMA    
44            GHILAD    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            GURAN    CORNEL    
44            GHILAD    PARTIDUL MIŞCAREA POPULARA            ISFAN    GHEORGHE-CORNEL    
44            GHILAD    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            NEAMTU    MARCEL-FLORIN    
45            GHIRODA    PARTIDUL PUTERII UMANISTE (SOCIAL-LIBERAL)            BURNETE     NICOLETA    
45            GHIRODA    PARTIDUL NAŢIONAL ŢARANESC CREŞTIN DEMOCRAT            CADARIU     VASILE-DOREL    
45            GHIRODA    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            CINCA    MARCEL    
45            GHIRODA    PARTIDUL MIŞCAREA POPULARA            DUMITRU    COSMIN    
45            GHIRODA    PARTIDUL VERDE            MAXIM    MAXIMILIAN-VASILE    
45            GHIRODA    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            STANUSOIU    IONUT    
45            GHIRODA    PARTIDUL NAŢIONAL DEMOCRAT            TAURESCU    CASIAN    
46            GHIZELA    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            JURJI    IOAN    
46            GHIZELA    PARTIDUL MIŞCAREA POPULARA            MAGDIN    SIMONA    
46            GHIZELA    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            MIREAN    MIRCEA-DINU    
47            GIARMATA    UNIUNEA UCRAINENILOR DIN ROMÂNIA            BOTA     LUCA    
47            GIARMATA    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            BUNESCU    VIRGIL    
47            GIARMATA    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            DELVAI    ION    
47            GIARMATA    PARTIDUL M10            FERARU    FLORIAN    
47            GIARMATA    UNIUNEA NAŢIONALA PENTRU PROGRESUL ROMÂNIEI             FONTA    MARCEL-GHEORGHE    
47            GIARMATA    PARTIDUL MIŞCAREA POPULARA            MIHALCEANU     CLAUDIU    
47            GIARMATA    PARTIDUL ALIANŢA LIBERALILOR ŞI DEMOCRAŢILOR             NITUCA    VASILE    
47            GIARMATA    PARTIDUL ECOLOGIST ROMÂN            POP    MARIANA    
47            GIARMATA    CANDIDAT INDEPENDENT            ROSIAN    GAVRIL    
47            GIARMATA    PARTIDUL PUTERII UMANISTE (SOCIAL-LIBERAL)             SAS    MIRELA    
48            GIERA    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            LUTOAICA     GHEORGHE    
48            GIERA    PARTIDUL MIŞCAREA POPULARA            PAIONSCHI     DALIBOR-SASA    
48            GIERA    PARTIDUL NAŢIONAL DEMOCRAT            SCHNEIDER    LIVIU    
48            GIERA    UNIUNEA DEMOCRATA MAGHIARA DIN ROMÂNIA            VAJDA    SANDOR    
48            GIERA    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            VICOL    RADU--IONEL    
49            GIROC    PARTIDUL VERDE            AGA    PETRU-DORIN    
49            GIROC    PARTIDUL NAŢIONAL DEMOCRAT            CONTESCU    RAMONA    
49            GIROC    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            GOLBAN    FLORIN    
49            GIROC    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            TOMA    IOSIF-IONEL    
50            GIULVAZ    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            BUTU    SOLOMON- ALEXANDRU    
50            GIULVAZ    CANDIDAT INDEPENDENT            CATAU    SORIN-CONSTANTIN    
50            GIULVAZ    UNIUNEA SÂRBILOR DIN ROMÂNIA            CHIRU    RADISLAV-ALIN    
50            GIULVAZ    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            CRISTETI     FLORENTIN-GHEORGHE    
50            GIULVAZ    PARTIDUL PUTERII UMANISTE (SOCIAL-LIBERAL)             PINTESCU    CONSTANTIN-TEODOR    
50            GIULVAZ    PARTIDUL ”BLOCUL UNITAŢII NAŢIONALE”            PURICE     CRISTINA-AURELIA    
50            GIULVAZ    PARTIDUL ALIANŢA LIBERALILOR ŞI DEMOCRAŢILOR             STRECICU    POMPILIU-CORNEL    
51            GOTTLOB    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            NASTOR    GHEORGHE    
52            IECEA MARE    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            CODRESCU     OVIDIU-IOAN    
52            IECEA MARE    PARTIDUL MIŞCAREA POPULARA            DRAGAN    SORIN    
52            IECEA MARE    PARTIDUL NAŢIONAL ŢARANESC CREŞTIN DEMOCRAT             MIHA    IULIUS-NICOLAE    
52            IECEA MARE    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            TOMULEA    LIVIU- STEFAN    
53            JAMU MARE    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            DIACONU     MARIAN-TUDORICA    
53            JAMU MARE    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            FILIPIAC     VALERIU-NICOLAE    
53            JAMU MARE    PARTIDUL MIŞCAREA POPULARA            RAT    VALER- GRATIAN    
54            JEBEL    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            BOCIU    IONEL-SABIN- EMIL    
54            JEBEL    PARTIDUL MIŞCAREA POPULARA            BOJIN    IOAN    
54            JEBEL    UNIUNEA NAŢIONALA PENTRU PROGRESUL ROMÂNIEI            CIONCA     AUREL-IOAN    
54            JEBEL    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            PETRUS    TEODOR    
54            JEBEL    PARTIDUL ALIANŢA LIBERALILOR ŞI DEMOCRAŢILOR            SAVOIU     CONSTANTIN-CRISTIAN    
54            JEBEL    CANDIDAT INDEPENDENT            VATRIS    DAN-CIPRIAN    
55            LENAUHEIM    PARTIDUL MIŞCAREA POPULARA            CIOABLA    TUDOREL    
55            LENAUHEIM    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            MATEAS     MELANIE-GABRIELA    
55            LENAUHEIM    PARTIDUL ROMÂNIA UNITA            POPA    IOAN-MARIN    
55            LENAUHEIM    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            SUCIU    ILIE    
56            LIEBLING    PARTIDUL ”BLOCUL UNITAŢII NAŢIONALE”            CEAUSIU     CONSTANTIN    
56            LIEBLING    UNIUNEA NAŢIONALA PENTRU PROGRESUL ROMÂNIEI             COBLIS    PARTENIE    
56            LIEBLING    PARTIDUL MIŞCAREA POPULARA            CRANCU    IOAN    
56            LIEBLING    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            MARGHITAS     IOAN-SERGIU    
56            LIEBLING    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            MUNTEANU     IOAN-GHEORGHE    
56            LIEBLING    PARTIDUL ALIANŢA LIBERALILOR ŞI DEMOCRAŢILOR             PLESA    RADU-MARIUS    
56            LIEBLING    PARTIDUL M10            POPA    MIHAELA    
57            LIVEZILE    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            CERUTI     GIANCARLO    
57            LIVEZILE    PARTIDUL MIŞCAREA POPULARA            LUPU    DUMITRU    
57            LIVEZILE    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            VARGA    STEFAN    
58            LOVRIN    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            GRAUR    VASILE    
58            LOVRIN    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            MARINCUS    ADRIAN    
59            MARGINA    PARTIDUL MIŞCAREA POPULARA            CÂMPIAN    IONEL    
59            MARGINA    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            COSTA    IONEL    
59            MARGINA    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            TUTAC    CRINEL MILU    
60            MASLOC    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            BARTHA    FRANCISC    
60            MASLOC    PARTIDUL ECOLOGIST ROMÂN            BOICIUC    SORIN VASILE    
60            MASLOC    PARTIDUL ROMÂNIA UNITA            CORAS    ARDELEAN    
60            MASLOC    UNIUNEA NAŢIONALA PENTRU PROGRESUL ROMÂNIEI            IERCU     EUGEN    
60            MASLOC    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            LUPU    IONEL    
61            MANASTIUR    PARTIDUL MIŞCAREA POPULARA            CRISTA    AUREL    
61            MANASTIUR    UNIUNEA NAŢIONALA PENTRU PROGRESUL ROMÂNIEI             CRISTA    AUREL    
61            MANASTIUR    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            CURUTI    IONEL    
61            MANASTIUR    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            LERA    VASILE    
61            MANASTIUR    PARTIDUL NAŢIONAL DEMOCRAT            OTESCU     ADRIAN-IONEL    
62            MORAVITA    PARTIDUL MIŞCAREA POPULARA            BRAZDAU    REMUS- RAZVAN    
62            MORAVITA    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            FISTEA    ION    
62            MORAVITA    PARTIDUL ALIANŢA LIBERALILOR ŞI DEMOCRAŢILOR             GHIRA    IRINEL    
62            MORAVITA    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            SIRBU    MIHAELA    
62            MORAVITA    UNIUNEA NAŢIONALA PENTRU PROGRESUL ROMÂNIEI             SLABU    GHEORGHE    
62            MORAVITA    CANDIDAT INDEPENDENT            TURCULETU     DUMITRU-IOAN    
63            MOSNITA NOUA    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            BUCUR     FLORIN-OCTAVIAN    
63            MOSNITA NOUA    UNIUNEA NAŢIONALA PENTRU PROGRESUL ROMÂNIEI             ISCRULESCU    CATALIN    
63            MOSNITA NOUA    PARTIDUL ALIANŢA LIBERALILOR ŞI DEMOCRAŢILOR             PETRUSE    REMUS-VASILE    
63            MOSNITA NOUA    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            SORINCAU     IOAN    
64            NADRAG    PARTIDUL PUTERII UMANISTE (SOCIAL-LIBERAL)            JURJ     REMUS    
64            NADRAG    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            MINEA    VASILE    
64            NADRAG    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            MUNTEAN    LIVIU    
65            NITCHIDORF    UNIUNEA NAŢIONALA PENTRU PROGRESUL ROMÂNIEI             DIMA    COSTICA    
65            NITCHIDORF    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            DRAGHICI     DANUT-IONEL    
65            NITCHIDORF    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            DRAGOS     MARGARETA    
65            NITCHIDORF    PARTIDUL ALIANŢA LIBERALILOR ŞI DEMOCRAŢILOR             STOENESCU    OCTAVIAN    
65            NITCHIDORF    PARTIDUL MIŞCAREA POPULARA            THOMPSON     PETER    
66            OHABA LUNGA    PARTIDUL MIŞCAREA POPULARA            FLOREA     ALEXANDRU-LAURENTIU    
66            OHABA LUNGA    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            LAZARESCU     ION    
66            OHABA LUNGA    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            PASCUT     NICOLAIE    
67            ORTISOARA    PARTIDUL MIŞCAREA POPULARA            NEAG    NICOLAE    
67            ORTISOARA    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            REDIS     MARIUS-CONSTANTIN    
67            ORTISOARA    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            SOBOLU     GHEORGHE-ALEODOR    
68            OTELEC    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            FECHETE    SIDOR    
68            OTELEC    ERDÉLYI MAGYAR NÉPPÁRT – PARTIDUL POPULAR MAGHIAR DIN TRANSILVANIA             KOZMA    STEFAN    
68            OTELEC    UNIUNEA DEMOCRATA MAGHIARA DIN ROMÂNIA            KUTI    KLARA    
68            OTELEC    PARTIDUL MIŞCAREA POPULARA            MANEA    GEORGE PETRU    
68            OTELEC    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            PASCU    VASILE-VALENTIN    
69            PARTA    PARTIDUL MIŞCAREA POPULARA            BORS    MIHAELA-FELICIA    
69            PARTA    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            COROAMA    VALENTIN    
69            PARTA    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            PETRICAS    MIHAI    
70            PADURENI    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            IGNUTA    DORIN    
70            PADURENI    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            TRIP    NICU    
71            PECIU NOU    PARTIDUL ”BLOCUL UNITAŢII NAŢIONALE”            CÂRÂC     MIODRAG-IONEL    
71            PECIU NOU    ALIANTA PENTRU VIITOR    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT         DRAGAN     GABRIEL-RAZVAN    
71            PECIU NOU    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            FARCALAU     IOAN    
72            PERIAM    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            DUMITRAS    CORNEL    
72            PERIAM    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            ISAI    LUCIA-EMILIA    
72            PERIAM    PARTIDUL ”BLOCUL UNITAŢII NAŢIONALE”            TOMOIOAGA     COSMIN    
73            PESAC    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            BORCILA    ADRIAN    
73            PESAC    PARTIDUL MIŞCAREA POPULARA            OLTEANU    IOAN-ALEXANDRU    
73            PESAC    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            TOMA     CORNEL    
74            PIETROASA    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            BARBU    LUCIAN    
74            PIETROASA    PARTIDUL ALIANŢA LIBERALILOR ŞI DEMOCRAŢILOR             CIOCEA    VIRGILIU-VICTOR    
74            PIETROASA    PARTIDUL MIŞCAREA POPULARA            RADU    DANIEL    
74            PIETROASA    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            SIMOC    IOAN    
75            PISCHIA    PARTIDUL ”BLOCUL UNITAŢII NAŢIONALE”            CIONCA    IOAN    
75            PISCHIA    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            COMAN    IOAN-MIHAI    
75            PISCHIA    PARTIDUL ALIANŢA LIBERALILOR ŞI DEMOCRAŢILOR            GUTA     HORATIU-NICOLAE    
75            PISCHIA    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            SAS    IOAN    
76            RACOVITA    PARTIDUL PUTERII UMANISTE (SOCIAL-LIBERAL)             CATANA    IOAN-VALENTIN    
76            RACOVITA    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            CATRINOI     VALENTIN-IOAN    
76            RACOVITA    PARTIDUL ECOLOGIST ROMÂN            CRESTESCU     NICOLAE    
76            RACOVITA    PARTIDUL NAŢIONAL DEMOCRAT            DUMITRU     BOGDAN-GHEORGHE    
76            RACOVITA    UNIUNEA NAŢIONALA PENTRU PROGRESUL ROMÂNIEI             JILAVU    HOREA-ION    
76            RACOVITA    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            NANU    ION    
76            RACOVITA    PARTIDUL MIŞCAREA POPULARA            STOIA    DORIN- CRISTIAN    
77            REMETEA MARE    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            CHIRA    TRAIAN    
77            REMETEA MARE    PARTIDUL ALIANŢA LIBERALILOR ŞI DEMOCRAŢILOR             DAVITOIU     ION    
77            REMETEA MARE    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            GLUBOV    ILIE    
78            SACOSU TURCESC    PARTIDUL ALIANŢA LIBERALILOR ŞI DEMOCRAŢILOR             BAS    ANCA-MARCELA    
78            SACOSU TURCESC    PARTIDUL MIŞCAREA POPULARA            HÂRCEAGA     EMANOIL    
78            SACOSU TURCESC    UNIUNEA NAŢIONALA PENTRU PROGRESUL ROMÂNIEI             JURCA    IOAN-DORU    
78            SACOSU TURCESC    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            KOLLER     GABRIEL-ADRIAN    
78            SACOSU TURCESC    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            TODORESCU     MIRCEA    
79            SARAVALE    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            CIOBU     CONSTANTIN    
79            SARAVALE    CANDIDAT INDEPENDENT            MISARAS    DANUT    
79            SARAVALE    CANDIDAT INDEPENDENT            PETRISOR    LIVIU    
79            SARAVALE    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            STOIAN    SAVA    
80            SATCHINEZ    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            CALIANU    LILIANA    
80            SATCHINEZ    UNIUNEA NAŢIONALA PENTRU PROGRESUL ROMÂNIEI             CHEAUA    FLORIN OLIMPIU    
80            SATCHINEZ    PARTIDUL ALIANŢA LIBERALILOR ŞI DEMOCRAŢILOR             GEHL    NICOLAE    
80            SATCHINEZ    PARTIDUL ECOLOGIST ROMÂN            GHIATA     ADRIAN-VASILE    
80            SATCHINEZ    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            MIHALESCU     LIVIU-SIMION    
80            SATCHINEZ    PARTIDUL MIŞCAREA POPULARA            STANCU    COSTICA    
81            SACALAZ    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            BRINDUSA     SILVIU-ADRIAN    
81            SACALAZ    PARTIDUL RENAŞTEREA SACALAZULUI            CEPARU    MARIOARA    
81            SACALAZ    PARTIDUL ”BLOCUL UNITAŢII NAŢIONALE”            MEZEI     CRISTINA    
81            SACALAZ    PARTIDUL PUTERII UMANISTE (SOCIAL-LIBERAL)            MURESAN     CORNEL-EUGEN    
81            SACALAZ    UNIUNEA NAŢIONALA PENTRU PROGRESUL ROMÂNIEI            RAUTI     PETRU    
81            SACALAZ    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            TODASCA    ILIE    
81            SACALAZ    PARTIDUL ALIANŢA LIBERALILOR ŞI DEMOCRAŢILOR            VASIU     LIVIU IOAN    
82            SÂNPETRU MARE    PARTIDUL ECOLOGIST ROMÂN            DRAGOMIR     DAN    
82            SÂNPETRU MARE    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            IORGOVAN     BORCO-SREDA    
82            SÂNPETRU MARE    PARTIDUL MIŞCAREA POPULARA            MUNTEAN    FLORIN    
82            SÂNPETRU MARE    UNIUNEA NAŢIONALA PENTRU PROGRESUL ROMÂNIEI             NEDELCU    NICULINA    
82            SÂNPETRU MARE    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            POPOVICI     VIOREL    
82            SÂNPETRU MARE    CANDIDAT INDEPENDENT            TRIFOI    LUCA    
82            SÂNPETRU MARE    PARTIDUL ALIANŢA LIBERALILOR ŞI DEMOCRAŢILOR             VID    NICOLAE    
83            SECAS    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            BURESIN    SERGIU-ADRIAN    
83            SECAS    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            MATES    VIOLETA    
83            SECAS    PARTIDUL ALIANŢA LIBERALILOR ŞI DEMOCRAŢILOR             MUNTEANU    IOAN    
83            SECAS    UNIUNEA NAŢIONALA PENTRU PROGRESUL ROMÂNIEI            POP     SIMION    
84            SINANDREI    PARTIDUL UNIUNEA CREŞTIN DEMOCRATA DIN ROMÂNIA             CHIFAN    RAUL-ALEXANDRU    
84            SINANDREI    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            COMAN     CLAUDIU-FLORIN    
84            SINANDREI    PARTIDUL ALIANŢA LIBERALILOR ŞI DEMOCRAŢILOR             FANUT    VASILE-DORIN    
84            SINANDREI    PARTIDUL MIŞCAREA POPULARA            ONICA    SANDU- CRISTIAN    
84            SINANDREI    PARTIDUL NAŢIONAL ŢARANESC CREŞTIN DEMOCRAT             ROZOVLEAN    IOAN    
84            SINANDREI    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            TRUICA    MARIAN    
85            SINMIHAIU ROMÂN    CANDIDAT INDEPENDENT            DANC    LIVIUS-GABRIEL    
85            SINMIHAIU ROMÂN    PARTIDUL ALIANŢA LIBERALILOR ŞI DEMOCRAŢILOR             ENGELMANN    ADRIAN-VASILE    
85            SINMIHAIU ROMÂN    PARTIDUL MIŞCAREA POPULARA            GROSU     VALENTIN    
85            SINMIHAIU ROMÂN    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            MARCUTI    VIOREL    
85            SINMIHAIU ROMÂN    PARTIDUL PUTERII UMANISTE (SOCIAL-LIBERAL)             MATIS    TEODOR    
85            SINMIHAIU ROMÂN    CANDIDAT INDEPENDENT            MIHAILESCU    LIVIU- STELIAN    
85            SINMIHAIU ROMÂN    PARTIDUL M10            SILAGHI    IOAN    
85            SINMIHAIU ROMÂN    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            TRIFAN    NICOLAE    
85            SINMIHAIU ROMÂN    UNIUNEA NAŢIONALA PENTRU PROGRESUL ROMÂNIEI             VOIN    IONUT-SORIN    
86            SAG    PARTIDUL M10            CIOCIRLAN    DUMITRU    
86            SAG    FORUMUL DEMOCRAT AL GERMANILOR DIN ROMÂNIA            HUBERT     ALEXANDRU NICOLAE    
86            SAG    CANDIDAT INDEPENDENT            LEU    DARCO-GHEORGHE    
86            SAG    PARTIDUL ALIANŢA LIBERALILOR ŞI DEMOCRAŢILOR            LUCA     FLORIN    
86            SAG    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            PRECUP    ANDREI-DANIEL    
86            SAG    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            ROSU    FLAVIUS-ALIN    
86            SAG    CANDIDAT INDEPENDENT            STROESCU    VALENTINA    
87            SANDRA    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            SAVU    LUCHIAN    
87            SANDRA    PARTIDUL MIŞCAREA POPULARA            ZBANT    MIHAIEL    
88            STIUCA    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            BEJERA    VASILE    
88            STIUCA    PARTIDUL MIŞCAREA POPULARA            BRASOVEANU    IONUT    
88            STIUCA    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            LAVER    SORIN    
89            TEREMIA MARE    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            CIOCOIU     NICOLAI-CATALIN    
89            TEREMIA MARE    CANDIDAT INDEPENDENT            CRETU    TOADER    
89            TEREMIA MARE    CANDIDAT INDEPENDENT            GUI    CORNEL-VASILE    
89            TEREMIA MARE    CANDIDAT INDEPENDENT            MARTIN    MARIA-RITA    
89            TEREMIA MARE    PARTIDUL ALIANŢA LIBERALILOR ŞI DEMOCRAŢILOR             SÂRBU    DORU-DUMITRU    
89            TEREMIA MARE    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            SINTEAN    COSMIN  GHEORGHE    
89            TEREMIA MARE    PARTIDUL ROMÂNIA MARE            TACHE    ILIE    
90            TOMESTI    PARTIDUL MIŞCAREA POPULARA            DRAGOS    IOSIF    
90            TOMESTI    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            GRECU-MURARESCU    ALIN- VASILE    
90            TOMESTI    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            MEDELEAN    COSTEL    
90            TOMESTI    PARTIDUL ”BLOCUL UNITAŢII NAŢIONALE”            MIRCEA    OLIMPIU    
91            TOMNATIC    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            MICULESCU     DANUT    
91            TOMNATIC    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            VASIU    STOIAN    
92            TOPOLOVATU MARE    PARTIDUL ECOLOGIST ROMÂN            BUGA    REMUS    
92            TOPOLOVATU MARE    PARTIDUL NAŢIONAL DEMOCRAT            DANCIU     DANIEL-GHEORGHE    
92            TOPOLOVATU MARE    PARTIDUL PUTERII UMANISTE (SOCIAL-LIBERAL)             DISCA    MARCELA    
92            TOPOLOVATU MARE    ALIANTA PENTRU VIITOR    PARTIDUL ALIANŢA LIBERALILOR ŞI  DEMOCRAŢILOR        DOTA    OVIDIU-PETRU    
92            TOPOLOVATU MARE    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            NESCU    IOSIF- IOAN    
92            TOPOLOVATU MARE    PARTIDUL MIŞCAREA POPULARA            PAUN    TRAIAN    
92            TOPOLOVATU MARE    UNIUNEA NAŢIONALA PENTRU PROGRESUL ROMÂNIEI             ZANFIR    FLORIAN    
93            TORMAC    PARTIDUL MIŞCAREA POPULARA            CIRESAN    ALEXANDRU    
93            TORMAC    UNIUNEA DEMOCRATA MAGHIARA DIN ROMÂNIA            CSAKI    KAROL  ION LUCIAN    
93            TORMAC    PARTIDUL ALIANŢA LIBERALILOR ŞI DEMOCRAŢILOR            HAN     VASILICA    
93            TORMAC    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            LAZAR    MARIUS    
93            TORMAC    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            MARCU    OANA-MIRELA    
94            TRAIAN VUIA    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            BARBONI    IOSIF- VALERIU    
94            TRAIAN VUIA    PARTIDUL MIŞCAREA POPULARA            COVACI     VALERICA-ADRIAN    
94            TRAIAN VUIA    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            CRISCIU     NICOLAE-SORIN    
94            TRAIAN VUIA    PARTIDUL ”BLOCUL UNITAŢII NAŢIONALE”            CRISTIU     ANA    
94            TRAIAN VUIA    CANDIDAT INDEPENDENT            LERINT    NICOLAE    
94            TRAIAN VUIA    PARTIDUL ALIANŢA LIBERALILOR ŞI DEMOCRAŢILOR             PETRULESCU    VASILE-BUJOR  
95            UIVAR    PARTIDUL MIŞCAREA POPULARA            FINTA    RAZVAN-CIPRIAN    
95            UIVAR    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            IDVORIANU    GABRIEL    
95            UIVAR    UNIUNEA DEMOCRATA MAGHIARA DIN ROMÂNIA            TOTH    ROBERT    
95            UIVAR    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            VASIAN    IOAN    
96            VALCANI    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            AVRAM    LUCIAN    
96            VALCANI    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            BUICU    DRAGOS-IOAN    
96            VALCANI    PARTIDUL PUTERII UMANISTE (SOCIAL-LIBERAL)            STERIAN     ION    
97            VARIAS    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            BIRAU    NICOLAE    
97            VARIAS    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            STEFANCIUC     MIHAELA-CAMELIA    
98            VICTOR VLAD DELAMARINA    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            CÂRDAS     IOAN-CRISTIAN    
98            VICTOR VLAD DELAMARINA    PARTIDUL MIŞCAREA POPULARA            HANCZIG     STEFAN    
98            VICTOR VLAD DELAMARINA    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            HODOBAS     IOAN-DORU    
98            VICTOR VLAD DELAMARINA    UNIUNEA NAŢIONALA PENTRU PROGRESUL ROMÂNIEI             PELE    PETRU  
98            VICTOR VLAD DELAMARINA    PARTIDUL ALIANŢA LIBERALILOR ŞI DEMOCRAŢILOR             URECHE    ION    
99            VOITEG    PARTIDUL NAŢIONAL LIBERAL            CIOBANU    ION    
99            VOITEG    PARTIDUL ROMÂNIA UNITA            CIOCLADE    SEBASTIAN- MARIAN    
99            VOITEG    CANDIDAT INDEPENDENT            CRISTACHE    NINA    
99            VOITEG    PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT            MARINESCU    TUDOR- NICOLAE    
99            VOITEG    UNIUNEA NAŢIONALA PENTRU PROGRESUL ROMÂNIEI            OLARU     IULIAN-CRISTIAN    
99            VOITEG    PARTIDUL SOCIAL ROMÂNESC            POP    NICULAE-ION    
99            VOITEG    PARTIDUL MIŞCAREA POPULARA            SANDULESCU     FLORIN-EUGEN    
99            VOITEG    PARTIDUL ”BLOCUL UNITAŢII NAŢIONALE”            VINTILA    MARIUS   

 
 

Tu ce parere ai ?


 

Ti-a placut articolul?

Daca informatia ti s-a parut interesanta, distribuie link-ul si prietenilor.