PRIMARIILE DIN JUDETUL TIMIS

Scris de Stiri de Timisoara | Publicat in 24.01.2016 14:29 | Publicat in GHID UTIL | Tipareste pagina

 Unitatea administrativ-teritoriala (municipiul, orasul, comuna)    Primar    Viceprimar    Secretar    Adresa, cod postal    Telefon primarie    Fax primarie    Adresa e-mail    Pagina web

1    Timisoara    Robu Nicolae    Diaconu Dan Aurel   Stoia Traian  Cojocari Ioan    Timisoara, Bd. C.D.Loga nr.1, 300030    0256 408300*    0256 490635    cabinetprimar@primariatm.ro    www.primariatm.ro
2    Lugoj    Boldea Francisc  Constantin    Tech Alin    Ciucu Dan    Lugoj, P-ta Victoriei nr.4, 305500    0256 352240    0256 350393    contact@primarialugoj.ro    www.primarialugoj.ro
3    Buzias    Ilas Alger Viorel    Aldan Florian Petru    Vlada Cristina    Buzias, Str. Principala nr.16, 305100    0256 321450    0256 321450    primbuzias@yahoo.com    www.primariabuzias.ro
4    Ciacova    Filip Petru     Ghera Dacian- Razvan    Iochim Octavian    Ciacova, P-ta Cetatii nr.8, 307110    0256 399600    0256 399600    primariaciacova@primariaciacova.ro    www.primariaciacova.ro
5    Deta    Roman Petru    Samantu Gerhart    Sculean  Coralia    Deta, Str. Victoriei nr.32, 305200    0256 390466    0256 390511    primaria_deta@net69.ro    www.detatm.ro
6    Faget    Avram Marcel    Sita Vasile    Sita Valentina Simona    Faget, Calea Lugojului nr.25, 305300    0256 320494*    0256 320641    plfaget@online.ro    www.primariafaget.ro
7    Gataia    Cozarov Raul    Balc Mircea    Gheta Florin    Gataia, Str. Carpati nr.106, 307185
     0256 410001    0256 410001    primaria_gataia@yahoo.com    www.primariagataia.ro
8    Jimbolia         Postelnicu Darus Adrian    Gorgan Daniel    Nitoi Ionel    Jimbolia, Str.T.Vladimirescu nr.81, 305400    0256 360764    0256 360784    secretariat@jimbolia.ro    www.jimbolia.ro
9    Recas    Pavel Teodor    Neamtu Ion Alin    Moldovan Catalina    Recas, Calea Timisoarei nr.134, 307340    0356 177278    0356 177279    public@primariarecas.ro    www.primariarecas.ro
10    Sannicolau Mare    Groza Danut     Asaftei Radu Gheorghe    Petcu Corina Florentina    Sannicolau Mare, Str. Republicii nr. 15, 305600    0256 370366*    0256 370350    primaria@sannicolau-mare.ro    www.sannicolau-mare.ro
11    Balint      Crasovan Danut    Bekesi Iuliu    Iosa Cornel    Balint, Str. Principala nr.135, 307005    0256 333201    0256 333100    primariabalint@yahoo.com    www.primariabalint.ro
12    Banloc    Tota Cornel    Jurchita Florin Aurel    Petru Nicolae    Banloc, Str. Principala nr.405, 307010    0256 417222    0256 417308    banlocprimarie@yahoo.com    www.e-primarii.ro/primaria-banloc
13    Bara                Lazarescu Ioan    Ursu Daniel Casian    Mergea Rodica    Bara nr.44, 307020    0256 333101    0256 333101    primaria.bara@yahoo.com    www.primariaonline.ro/judet-Timis/primarie-Bara
14    Beba Veche        Bohancanu Ioan    Bican Aurelian Craciun    Giuroescu Sorin    Beba Veche nr.292, 307035    0256 385501    0256 385501    primariabebaveche@yahoo.com    www.primariabebaveche.ro
15    Becicherecu Mic    Rusu Raimond Ovidiu    Prohap Dumitru    Hildan Alin Marian    Becicherecu Mic nr.649, 307040    0256 378501    0256 378805    becicherecumic@yahoo.com    www.becicherecu-mic.ro
16    Belint           Laza Gheorghe- Florin    Tirziu Ionel-Constantin    Moise Mihaela    Belint nr.147, 307045    0256 327126    0256 327165    primariabelint@gmail.com    www.e-primarii.ro/~belint; www.belint.ro
17    Bethausen    Lihoni Ioan    Murariu Tripon Doru    Rista Vior    Bethausen nr.66, 307050    0256 333303    0256 333319    primaria_bethausen@yahoo.com    www.primariabethausen.ro
18    Biled         David Cristian Felician    Dragan Dan    Biled nr.359, 307060    0256 377043    0256 377300    cristian.david69@yahoo.com    www.primariabiled.ro
19    Birda       Stoian Gheorghe Marius    Marcu Sorinel    Moisa Daniel Cornel    Birda nr.110, 307187    0256 312530    0256 312530    primaria.birda@cjtimis.ro    www.e-primarii.ro/~birda
20    Barna     Pecora Dumitru    Antoni Gheorghe    Szkoropan Livia    Barna nr. 71/a, 307025    0256 334415    0256 334400    primaria.barna@cjtimis.ro    www.primariabirna.ro
21    Bogda    Luca Dorel    Ciubotaru Constantin    Sarbu Mircea    Bogda nr.9, 307070    0256 231230    0256 234325    primariabogda@yahoo.com    www.primariabogda.ro
22    Boldur    Stoi Constantin Cristian    Tigris Daniel    Voda Gheorghe    Boldur nr.176, 307080    0256 356947    0256 356947    primariaboldur@gmail.com    www.primariaboldur.ro
23    Brestovat    Dobra Eugen    Costescu Gheorghe    Resmerita Ciprian    Brestovat nr.20, 307085    0256 231460    0256 231460    primaria_brestovat@yahoo.com    www.brestovat.ro
24    Bucovat    Jivan Tiberiu Ionel    Pop Gheorghe    Mitrulescu Laura- Elena    Bucovat nr.178, 307352    0256 296282    0256 296283    primaria.bucovat.tm@gmail.com    www.e-primarii.ro/primaria-bucovat
25    Carpinis      Sima Ioan    Hepp Matei Rudolf    Stanila Ioan Emil    Carpinis, Str.a III-a nr.42, 307090    0256 365001    0256 365001    primaria_carpinis@yahoo.com    www.primariacarpinis.ro
26    Cenad    Craciun Nicolae    Stefanovici Vasa    Marianut Miroslav    Cenad nr. 652, 307095    0256 374501    0256 374501    primaria@cenad.ro    www.cenad.ro
27    Cenei    Ilas Gabriel    Ozlanti Rozalia    Momirov Darinca    Cenei nr.134, 307100    0256 366101    0256 366416    primaria.cenei@cjtimis.ro    www.cenei.ro
28    Checea    Birdean Dorin Liviu     Florea Daniel Florin    Rasinar Constantin    Checea nr. 184, 307102    0256 360373    0256 234862    primariachecea@yahoo.com    www.primariachecea.ro
29    Cheveresu Mare    Muia Marcel    Husariu Gheorghe    Saman Marius- Dumitru    Cheveresu Mare nr.277, 307105    0256 415008    0256 415008    primaria.cheveresumare@yahoo.com    www.cheveresumare.ro
30    Comlosu Mare    Stefanescu Ovidiu Nicolae    Ciorba Ioan    Marteniuc Viorel    Comlosu Mare nr.655, 307120    0256 364114    0256 364114    primariacomlosumare@yahoo.com    www.comlosumare.ro
31    Costeiu     Carebia Petru    Marton Benjamin    Ardelean Mariana    Costeiu nr.668, 307125    0256 326587    0256 326500    primaria.costeiu@yahoo.com    www.costeiu.ro
32    Criciova          Catana Cristian Iosif    Gurau Ionela    Criciova nr.51 A, 307130    0256 339015    0256 335807    primaria.criciova@cjtimis.ro    www.primariacriciova.ro
33    Curtea        Grecu Mircea    Faur Ioan    Visan Marcel    Curtea nr.268, 307135    0256 334748    0256 334748    primaria_curtea@yahoo.com    www.primariacurtea.ro
34    Darova     Tilihoi Sorin    Micsa Daniel    Nafarean Marioara    Darova nr.152, 307140    0256 232310    0256 232310    primariadarova@yahoo.com    www.primariadarova.ro
35    Denta    Iacob Slavolub    Tapanov Petru    Raciov Sebastian    Denta nr.224, 307145    0256 398403    0256 398403    primar@primaria-denta.ro    www.primaria-denta.ro
36    Dudestii Noi    Nica Alin-Adrian    Gosa Ion    Gehl Nicolae    Dudestii Noi nr.29, 307041    0256 378020    0256 378294    primariadudestiinoi@yahoo.com    www.primariadudestiinoi.ro
37    Dudestii Vechi      Nacov Gheorghe    Budur Pavel    Guran Gheorghe    Dudestii Vechi nr.254, 307150    0256 384104    0256 384504    p.dudestiiv@yahoo.com    www.e-primarii.ro/primaria-dudestiivechi
38    Dumbrava     Ihasz Ioan    Gherghina Petru    Curutiu Pirosca    Dumbrava nr.336, 307155    0256 325553    0256 325553    primariadumbrava@yahoo.com    www.primariadumbrava.ro
39    Dumbravita    Malac Victor    Miklos Arpad    Schiop Elena Ana    Dumbravita, Str.Petofi Sandor nr.31, 307160    0256 214272    0256 214399    primdumb@yahoo.com    www.e-primarii.ro/primaria-dumbravita-tm
40    Fibis    Carcea Gheorghe-Dorel     Ignat Ioan    Seculici Milenco    Fibis nr.94 A, 307272     0256 232095    0256 232095    primariafibis@gmail.com    www.e-primarii.ro/primaria-fibis
41    Fardea    Lupulescu Samuel    Capotescu Lion    Amariuca -Neamtu Doina    Fardea nr.105, 307165    0256 335411    0256 335459    primaria_firdea@yahoo.com    www.e-primarii.ro/primaria-firdea
42    Foeni    Cizmas Miomir - Dobrivoi    Ghilezan Viorel    Seitan Claudia    Foeni nr.381, 307175    0256 413401    0256 413606    primariafoeni@yahoo.com    www.primariafoenitm.ro
43    Gavojdia    Stoica Danut -Toma    Zgriba Ioan    Moica Lenuta - Daniela    Gavojdia nr.295, 307180    0256 335921    0256 335938    primgav@yahoo.com    www.comunagavojdia.ro
44    Ghilad    Guran Cornel    Vitan Ovidiu Eugen    Catana Ion Jean    Ghilad nr.972 A, 307113    0256 418221    0256 418205    primariaghilad@yahoo.com    www.e-primarii.ro/primaria-ghilad
45    Ghiroda    Cadariu Vasile Dorel    Cinca Marcel    Prilipceanu Sorin Constantin    Ghiroda, Str.Victoria nr.46, 307200    0256 205201    0256 287406    primariaghiroda@yahoo.com    www.primariaghiroda.ro
46    Ghizela    Ursu Timotei-Ionel    Cenuse Dan    Toader Ioan    Ghizela nr.41, 307205    0256 232501    0256 232501    primariaghizela@yahoo.com    www.e-primarii.ro/primaria-ghizela
47    Giarmata    Bunescu Virgil    Carabulia Ionel    Valeanu Ioan    Giarmata nr.445, 307210    0256 369101    0256 369102    primaria.giarmata@yahoo.com    www.primariagiarmata.ro
48    Giera    Hotean Victor    Vicol Radu Ionel    Pavel Miadora Dalma    Giera nr.192, 307215    0256 415401    0256 415401    primariagiera@gmail.com    www.primariagiera.ro
49    Giroc    Toma Iosif - Ionel    Galca Ilie    Berariu Valentina    Giroc, Str. Semenic nr.54, 307220    0256 395648    0256 395798    primariagiroc@yahoo.com    www.giroc.ro
50    Giulvaz    Cristeti Florentin -Gheorghe    Milovanov Iovan    Istrate Monica    Giulvaz nr.172, 307225    0256 416201    0256 416543    primaria_giulvaz@yahoo.com    www.e-primarii.ro/primaria-giulvaz
51    Gottlob    Nastor Gheorghe    Cerba Cristian    Ivancea Daniel    Gottlob nr.275, 307251    0256 383104    0256 383104    primaria.gottlob@cjtimis.ro    www.primariagottlob.ro
52    Iecea Mare    Tomulea Liviu Stefan    Dragan Sorin    Balan Emanuel    Iecea Mare nr.127 A, 307091    0256 365713    0256 365885    primaria_ieceamare@yahoo.com    www.ieceamare.ro
53    Jamu Mare    Filipiac Valeriu Nicolae    Belea Sandu    Chiticaru Marcel    Jamu Mare nr.180, 307230    0256 235101    0256 235102    primariajamumare@gmail.com    www.primariajamumare.ro
54    Jebel    Bociu Ionel-Sabin-Emil    Petrus Teodor    Cocati Zina-Doina    Jebel nr.251, 307235    0256 394500    0256 394015    primaria.jebel@cjtimis.ro    www.primariajebel.ro
55    Lenauheim    Suciu Ilie    Triscau Constantin    Mihaesc Florin    Lenauheim nr.258, 307240    0256 360428    0256 381775    lenauheim@upcmail.ro    www.lenauheim.dnttm.ro
56    Liebling    Munteanu Ioan - Gheorghe    Marghitas Ioan -Sergiu    Suciu Rodica -Veronica    Liebling nr.528, 307245    0256 396501    0256 396501    contact@primarialiebling.ro
primaria_liebling@yahoo.com    www.primarialiebling.ro
57    Livezile    Varga Stefan    Petrovici Emil    Briscan Radu - Dumitru    Livezile nr.191, 307012    0256 415933    0356 816051    primarialivezile@yahoo.com    www.comunalivezile.ro
58    Lovrin         Graur Vasile    Truta Eugen    Tota Ioan    Lovrin nr.206, 307250    0256 381002    0256 381207    primarialovrin@yahoo.com    www.primarialovrin.ro
59    Margina     Costa Ionel    Szellelki Ioan    Danciu - Grosan Dan    Margina nr.1, 307260    0256 326000    0256 326197    primaria_margin@yahoo.com    www.primariamargina.ro
60    Masloc    Bartha Francisc    Lupu Ionel    Szigeti Cornel    Masloc nr.95, 307270    0256 231205    0256 231209    primaria_masloc@yahoo.com    www.primariaonline.ro/judet-Timis/primarie-Masloc
61    Manastiur    Curuti Ionel    -    Dejica Cosmin    Manastiur nr.297, 307275    0256 325850    0256 325850    primaria_manastiur@yahoo.com    www.primariamanastiur.ro
62    Moravita    Fistea Ion    Hopitean Francisc    Borza Adina - Olivia    Moravita nr.29, 307280    0256 397251    0256 397251    prmrmoravita@yahoo.com    www.primariamoravita.ro
63    Mosnita Noua    Sorincau Ioan    Kadar Gheorghe    Szabo Monika Rozalia    Mosnita Noua nr.73, 307285    0256 393503    0256 393529    office@mosnita.ro    www.mosnita.ro
64    Nadrag            Muntean Liviu    Minea Vasile    Fuior Marioara    Nadrag, P-ta Centrala nr.2, 307290    0256 328304    0256 328304    nadrag@primarianadrag.ro    www.nadrag.ro
65    Nitchidorf    Mascovescu Ioan    Draghici Danut -Ionel    Moroaca Danut    Nitchidorf nr.212, 307295    0256 413010    0256 413101    primar@nitchidorf.ro    www.nitchidorf.ro
66    Ohaba Lunga    Lazarescu Ion    Murarescu Gigi    Lupulescu Ionel    Ohaba Lunga nr.33, 307300    0256 333309    0256 333309    primariaohabalunga@yahoo.com
primariaohabalunga@gmail.com    www.primariaonline.ro/judet-Timis/primarie-Ohaba%20Lunga
67    Ortisoara    Sobolu Aleodor Gheorghe    Baniciu  Nicolae Valentin    Robanescu Andrei    Ortisoara nr.258/A, 307305    0256 233266    0256 211131    primaria.ortisoara@cjtimis.ro    www.primariaortisoara.ro
68    Otelec    Szabo Csaba Zoltan    Pascu Vasile Valentin    Talpai Gabor Ianos    Otelec nr.471, 307447    0256 232809    0256 232809    primaria_otelec@yahoo.com    www.e-primarii.ro/primaria-otelec
69    Parta    Petricas Mihai    Dunca Ioan    Vinczan Gheorghe    Parta nr.282, 307396    0256 392264    0256 392264    primaria_parta@yahoo.com     www.comunaparta.ro
70    Padureni    Ignuta Dorin    Nagy Valentin Daniel    Vatcu Nicoleta Celia    Padureni nr.220, 307236    0256 411133    0256 411104    primaria.padureni@cjtimis.ro    www.primariapadureni.ro
71    Peciu Nou    Farcalau Ioan    Urda Ioan    Miatov Viorica- Lidia    Peciu Nou nr.189, 307310     0256 414500    0256 414826    primaria_peciunou@yahoo.com    www.primariapeciunou.ro
72    Periam    Dumitras Cornel    Avram Ioan - Mircea    Bront Daciana    Periam nr.986, 307315    0256 375001    0256 375002    office@primatimperiam.ro    www.primatimperiam.ro
73    Pesac    Toma Cornel    Lungu Mihail    Dumitras Angelica    Pesac nr.360, 307316    0256 382888    0256 382888    primariapesac@yahoo.com    www.primariapesac.ro
74    Pietroasa    Simoc Ioan    Barbu Gheorghe    Hriscu Nicoleta Adriana    Pietroasa nr.108, 307320    0256 334780    0256 334608    cpietroasa@yahoo.com    www.primariapietroasa.ro
75    Pischia    Sas Ioan    Jurj Gheorghe    Nicola Otilia Adriana    Pischia nr.261, 307325    0256 234063    0256 234101    primaria_pischia@yahoo.com    www.primariapischia.ro
76    Racovita    Nanu Ion    Tenche Emilian    Adamescu Corneliu    Racovita nr.331, 307330    0372 227400    0372 227400    primaria.racovita@cjtimis.ro    www.primariaracovita.ro
77    Remetea Mare    Golubov Ilie    Serban Liviu Samoila    Mihai Camelia Maria    Remetea Mare nr.112, 307350    0256 230201    0256 230288    primaria.remetea_mare@cjtimis.ro    www.e-primarii.ro/primaria-remeteamare
78    Sacosu Turcesc    Koller Gabriel Adrian    Dandu EUmanoil    Ramneantu Aurelia    Sacosu Turcesc nr.98, 307355    0256 411491    0256 411487    primaria@sacosuturcesc.ro    www.sacosuturcesc.ro
79    Saravale    Stoian Sava     Raniosu Florin Nicolae    Dalica Vesna Vidosava    Saravale nr.167, 307387    0256 376665    0256 376603    primaria@saravale.ro    www.saravale.ro
80    Satchinez        Ion Dan Florin    Mihalescu Liviu    Tinca Silvana Camelia    Satchinez, Str. Daliei nr.82, 307365    0256 379502    0256 379500    primariasatchinez@yahoo.com    www.satchinez.ro
81    Sacalaz    Todasca Ilie    Vasiu Liviu    Vlad Marioara Simona    Sacalaz nr.368, 307370    0256 367101    0256 367101    primaria_sacalaz@yahoo.com  office@sacalaz.ro   www.sacalaz.ro
82    Secas                  Magdin Simona     Mates Violeta    Ionescu Eugen    Secas nr.19, 307390    0256 327311    0256 327311    primariasecas@yahoo.com    www.primariasecas.ro
83    Sanandrei     Coman Claudiu - Florin    Fanut Vasile - Dorin    Muntean Diana Andreea    Sanandrei nr.516, 307375    0256 383500    0256 383806    office@primaria-sinandrei.ro    www.primaria-sinandrei.ro
84    Sanmihaiu Roman    Bara Viorel     Engelmann Adrian Vasile    Tirchi Sebastian Pavel    Sanmihaiu Roman nr.1, 307380    0256 363501    0256 294984    primariasanmihaiuroman@yahoo.com    www.primariasinmihaiu.ro
85    Sanpetru Mare     Popovici Viorel    Stoianov Paia    Birau Floare    Sanpetru Mare nr.1, 307385    0256 376177    0256 376177    primaria.sanpetru_mare@cjtimis.ro    www.primariasanpetrumare.ro
86    Sag                         Oprea Venus    Badai Stefan    Nierges Petru    Sag, Str. a II – a nr.49, 307395    0256 395368    0256 395368    primaria.sag@cjtimis.ro    www.primariasag.ro
87    Sandra    Savu Luchian    Nitu Gheorghe    Mistreanu Cristina Carmen    Sandra nr.6, 307065    0256 379149    0256 379494    primariasandratm@gmail.com    www.primariasandra.ro
88    Stiuca        Bejera Vasile    Boc Ioan    Dinca Vasile Marian Ionel    Stiuca nr.111, 307400    0256 335937    0256 335711    primaria.stiuca@cjtimis.ro    www.primariastiuca.ro
89    Teremia Mare    Sintean Cosmin Gheorghe    Bucur Romi - Eugen    Dumitrascu Maria    Teremia Mare nr.559, 307405     0256 380003    0256 380001    primaria.teremia_mare@cjtimis.ro    www.primariateremiamare.ro
90    Tomesti    Medelean Costel    Palconi Dorin    Belus Eleonora    Colonia Fabricii nr.46, 307405    0256 326168    0256 331536    primaria_tomesti@yahoo.com    www.primariatomestitm.ro
91    Tomnatic    Vasiu Stoian    Coman Marius Ovidiu    Ciornei Calin    Tomnatic nr.258, 307255    0256 374243    0256 374243    primar@primariatomnatic.ro    www.primariatomnatic.ro
92    Topolovatu Mare    Nescu Iosif - Ioan    Cosleba Gheorghe    Gruici Nicolae    Topolovatu Mare nr.321, 307420    0256 332011    0256 332011    primariatopolovatumare@yahoo.com    www.primariaonline.ro/judet-Timis/primarie-Topolovatu%20Mare
93    Tormac     Csaki-Gal Karol Ion Lucian    Marcu Oana -Mirela    Perneac Ciprian George    Tormac nr.467, 307430    0256  392801    0256 392801    primaria@tormac.ro    www.tormac.ro
94    Traian Vuia    Barboni Iosif Valeriu    Crisciu Nicolae Sorin    Tomescu Nicolae Doru    Sudrias nr.163 A, 307438    0256 324479    0256 324479    comunatraianvuia@yahoo.com    www.comunatraianvuia.ro
95    Uivar    Idvorianu Gabriel    Zagan Lucian    Selestean Vasile    Uivar nr.348, 307445    0256 366501    0256 366501    primaria_uivar@yahoo.com    www.primariauivar.ro
96    Valcani     Buicu Dragos -Ioan    Galu Adina - Aureliana    Petrascu Mihai    Valcani nr.222, 307153    0256 385205    0256 385205    primaria_valcani@yahoo.com    www.valcani.ro
97    Varias               Birau Nicolae    Luchin Dragoslav    Seculici Dragan    Varias nr.619, 307455    0256 387563    0256 387870    primaria_varias@yahoo.com    www.variastm.ro
98    V. V. Delamarina    Sima Ioan    Cardas Ioan Cristian    Stoian Ion Lucian    V.V.Delamarina nr.127, 307460     0256 351667    0256 351667    primaria.vvdelamarina@cjtimis.ro    www.primariavvdelamarina.ro
99    Voiteg    Marinescu Tudor- Nicolae    Ciuclea Teodor    Istrat Romulus    Voiteg nr.114, 307470    0256 392401    0256 392434    primaria@voiteg.ro    www.primariavoiteg.ro

 
 

Tu ce parere ai ?


 

Ti-a placut articolul?

Daca informatia ti s-a parut interesanta, distribuie link-ul si prietenilor.