Fotbal / Cupa Romaniei Timisoreana - Faza I

Scris de Vlad Turburan | Publicat in 19.07.2012 17:51 | Publicat in SPORT | Tipareste pagina

*VSK Municipal Miercurea Ciuc (HG) 2 - 0 FCM Targu Mures II (MS)
*CS SEVIŞUL ŞELIMBĂR (SB) 4 - 3 FC Oltchim Râmnicu Vâlcea (VL)
*CS Universitatea Petrosani (HD) 0 - 1 CS Flacăra Făget (TM)
*AS Strehaia (MH) 0 - 1 CS Pandurii Lignitul 2 Târgu Jiu (GJ)
*CS Petrofac Ticleni (GJ) 0 - 6 CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ)
*FC Podari (DJ) 3 - 2 CS Prometeu Craiova (DJ)
*AS SP. International Brebeni (OT) 0 - 3 CS Dunarea Turris Turnu Măgurele (TR)
*CS Metalul Frasinet (TR) 2 - 5 FCM Alexandria (TR)
*CS Posada Perisani (VL) 2 - 5 CS Atletic Bradu (AG)
*AS Vointa Lupac (CS) 8 - 3 CS Gloria Reşiţa (CS)
*CS Unirea Sânnicolau Mare (TM) 3 - 1 AS NOVA MAMA MIA Becicherecul Mic (TM)
*CS Viitorul Lechinta (BN) 4 - 2 ACF GLORIA 1922 Bistriţa II (BN)
*FC Viorel Mateianu (MM) 3 - 0 SCS FC CFR 1907 Cluj SA II (CJ)
*CS Flacara Halmasd (SJ) 3 - 2 CS Sanatatea Cluj (CJ)
*CS Vulturii Vultureni (CJ) 0 - 3 FC Unirea Dej (CJ)
*AS Somesul Oar (SM) 3 - 0 CS Unirea Valea lui Mihai (BH)
*CS Crisul Santandrei (BH) 1 - 0 CS Vladimirescu 2003 (AR)
*AS Arena Alba Iulia (AB) 1 - 0 CS Gloria CTP Arad (AR)
*CS Soimii Pancota (AR) 1 - 0 CS Millenium Giarmata (TM)
*AS FC Danut Coman (AG) 3 - 0 CFC Ghecon Lăpuşata (VL)
*CS Gloria Cornesti (DB) 3 - 0 CS ATLETIC FIENI (DB)
*CSM Fagaras (BV) 2 - 1 FCM Târgovişte (DB)
*CSS Tecuci (GL) 2 - 3 CS COMPET Cireşu (BR)
*CS Naţional Goleşti (VR) 3 - 0 AFC Odorheiu Secuiesc (CV)
*FC Zagon (CV) 6 - 3 CS Prahova Tomşani 2010 (PH)
*AS Foresta Zorleni (VS) 3 - 0 FC Politehnica Galaţi (GL)
*CSM Moinesti (BC) 2 - 1 CSM Focşani (VN)
*Teiul Poiana Teiului (NT) 0 - 3 SC FC Ceahlaul Piatra Neamţ II (NT)
*AS Astra Raducaneni (IS) 2 - 3 CS Cetatea Târgu Neamţ (NT)
*CS LUCEAFĂRUL Mihai Eminescu (BT) 6 - 5 CSM Paşcani (IS)
*ACS Unirea Casimcea (TL) 3 - 0 CS Eforie (CT)
*AS Steaua Sperantei Silistea (CT) 1 - 3 FC Dunarea Călăraşi
*AFC Avantul Floresti (GR) 6 - 1 CS Argeşul Mihaileşti (GR)
*CS Corbeanca (IF) 3 - 0 CS Rapid Clejani (GR)
*CS Blejoi Vispesti (PH) 0 - 3 SC FC Rapid Bucureşti II (B)
*CS Vointa Lanuri (BZ) 3 - 0 ABC Stoicescu (BZ)
*AS Termo (B) 3 - 0 AFC Comprest GIM (B)
*Venus Independenta (CL) 1 - 8 SC FC Sportul Studentesc II (B)
*CS Victoria Traian (BR) 3 - 0 CS Phoenix Ulmu (CL)
*AFC Rapid Fetesti (IL) 3 - 2 CS Tunari (IF)
*CS Foresta Malini (SV) 3 - 0 AF CS Voinţa Livezile (BN)
Jul 25, 2012 17:30 AS MS 08 Targu Mures (MS) - CS Zlatna (AB)

 
 

Tu ce parere ai ?


 

Ti-a placut articolul?

Daca informatia ti s-a parut interesanta, distribuie link-ul si prietenilor.