Fotbal / Liga 2, Seria 2: Play-off, Play-out - Programul meciurilor

Scris de Vlad Turburan | Publicat in 30.03.2015 16:28 | Publicat in SPORT | Tipareste pagina

Play-off Liga 2 Seria 2

Etapa 1
Apr 4, 2015 11:00    ACS Poli Timisoara (TM)      -      CS FC Olimpia 2010 (SM)
Apr 4, 2015 11:00    CS Metalul Resita SA (CS)      -      CS Mioveni (AG)
Apr 4, 2015 11:00    ACS FC Olt Slatina (OT)      -      CS Unirea Tarlungeni (BV)

Etapa 2
Apr 11, 2015 11:00    CS Mioveni (AG)      -      ACS Poli Timisoara (TM)
Apr 11, 2015 11:00    CS Unirea Tarlungeni (BV)      -      CS Metalul Resita SA (CS)
Apr 11, 2015 11:00    CS FC Olimpia 2010 (SM)      -      ACS FC Olt Slatina (OT)

Etapa 3
Apr 18, 2015 11:00    ACS Poli Timisoara (TM)      -      CS Unirea Tarlungeni (BV)
Apr 18, 2015 11:00    CS Metalul Resita SA (CS)      -      ACS FC Olt Slatina (OT)
Apr 18, 2015 11:00    CS FC Olimpia 2010 (SM)      -      CS Mioveni (AG)

Etapa 4
Apr 25, 2015 11:00    ACS FC Olt Slatina (OT)      -      ACS Poli Timisoara (TM)
Apr 25, 2015 11:00    CS Unirea Tarlungeni (BV)      -      CS Mioveni (AG)
Apr 25, 2015 11:00    CS Metalul Resita SA (CS)      -      CS FC Olimpia 2010 (SM)

Etapa 5
May 2, 2015 11:00    ACS Poli Timisoara (TM)      -      CS Metalul Resita SA (CS)
May 2, 2015 11:00    CS Mioveni (AG)      -      ACS FC Olt Slatina (OT)
May 2, 2015 11:00    CS FC Olimpia 2010 (SM)      -      CS Unirea Tarlungeni (BV)

Etapa 6
May 9, 2015 11:00    CS Metalul Resita SA (CS)      -      ACS Poli Timisoara (TM)
May 9, 2015 11:00    ACS FC Olt Slatina (OT)      -      CS Mioveni (AG)
May 9, 2015 11:00    CS Unirea Tarlungeni (BV)      -      CS FC Olimpia 2010 (SM)

Etapa 7
May 16, 2015 11:00    ACS Poli Timisoara (TM)      -      ACS FC Olt Slatina (OT)
May 16, 2015 11:00    CS Mioveni (AG)      -      CS Unirea Tarlungeni (BV)
May 16, 2015 11:00    CS FC Olimpia 2010 (SM)      -      CS Metalul Resita SA (CS)

Etapa 8
May 23, 2015 11:00    CS Unirea Tarlungeni (BV)      -      ACS Poli Timisoara (TM)
May 23, 2015 11:00    ACS FC Olt Slatina (OT)      -      CS Metalul Resita SA (CS)
May 23, 2015 11:00    CS Mioveni (AG)      -      CS FC Olimpia 2010 (SM)

Etapa 9
May 30, 2015 11:00    ACS Poli Timisoara (TM)      -      CS Mioveni (AG)
May 30, 2015 11:00    CS Metalul Resita SA (CS)      -      CS Unirea Tarlungeni (BV)
May 30, 2015 11:00    ACS FC Olt Slatina (OT)      -      CS FC Olimpia 2010 (SM)

Etapa 10
Jun 6, 2015 11:00    CS FC Olimpia 2010 (SM)      -      ACS Poli Timisoara (TM)
Jun 6, 2015 11:00    CS Mioveni (AG)      -      CS Metalul Resita SA (CS)
Jun 6, 2015 11:00    CS Unirea Tarlungeni (BV)      -      ACS FC Olt Slatina (OT)

Play-out Liga 2, Seria 2

Etapa 1
Apr 4, 2015 11:00    CSM Ramnicu Valcea (VL)      -      CS FC Bihor Oradea (BH)
Apr 4, 2015 11:00    CS FC Caransebes (CS)      -      CS Soimii Pancota (AR)

Etapei 2
Apr 11, 2015 11:00    CSM Ramnicu Valcea (VL)      -      CS FC Caransebes (CS)
Apr 11, 2015 11:00    CS FC Bihor Oradea (BH)      -      CS Soimii Pancota (AR)

Etapei 3
Apr 18, 2015 11:00    CS FC Caransebes (CS)      -      CS FC Bihor Oradea (BH)
Apr 18, 2015 11:00    CS Soimii Pancota (AR)      -      CSM Ramnicu Valcea (VL)

Etapei 4
Apr 25, 2015 11:00    CS FC Bihor Oradea (BH)      -      CS FC Caransebes (CS)
Apr 25, 2015 11:00    CSM Ramnicu Valcea (VL)      -      CS Soimii Pancota (AR)

Etapei 5
May 2, 2015 11:00    CS FC Caransebes (CS)      -      CSM Ramnicu Valcea (VL)
May 2, 2015 11:00    CS Soimii Pancota (AR)      -      CS FC Bihor Oradea (BH)

Etapei 6
May 9, 2015 11:00    CS FC Bihor Oradea (BH)      -      CSM Ramnicu Valcea (VL)
May 9, 2015 11:00    CS Soimii Pancota (AR)      -      CS FC Caransebes (CS)

 
 

Tu ce parere ai ?


 

Ti-a placut articolul?

Daca informatia ti s-a parut interesanta, distribuie link-ul si prietenilor.