Fotbal / Liga 3, Seria 4 - Programul turului

Scris de Vlad Turburan | Publicat in 23.08.2012 09:49 | Publicat in SPORT | Tipareste pagina

Liga a III-a, Seria IV - programul turului, sezonul 2012/2013
Meciurile Etapei 1 / Aug 31, 2012, ora 18
CS A.S.R.A. Apa Craiova (DJ) - CS Minerul Motru (GJ)
CS Jiul Rovinari (GJ) - CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ)
FC Oltchim Râmnicu Vâlcea (VL) - CSM Scolar Resita
CS Flacăra Făget (TM) - CS Millenium Giarmata (TM)
CS Municipal Lugoj (TM) - CS FC Timişoara SA II (TM)
CS Muncitorul Resita (CS) - CS Pandurii Lignitul 2 Târgu Jiu (GJ)
CS Vladimirescu 2003 (AR) - CS Autocatania Caransebes (CS)
Meciurile Etapei 2 / Sep 7, 2012, ora 17
CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ) - CS A.S.R.A. Apa Craiova (DJ)
CSM Scolar Resita - CS Jiul Rovinari (GJ)
CS Millenium Giarmata (TM) - FC Oltchim Râmnicu Vâlcea (VL)
CS FC Timişoara SA II (TM) - CS Flacăra Făget (TM)
CS Pandurii Lignitul 2 Târgu Jiu (GJ) - CS Municipal Lugoj (TM)
CS Autocatania Caransebes (CS) - CS Muncitorul Resita (CS)
CS Minerul Motru (GJ) - CS Vladimirescu 2003 (AR)
Meciurile Etapei 3 / Sep 14, 2012, ora 17
CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ) - CS Minerul Motru (GJ)
CS A.S.R.A. Apa Craiova (DJ) - CSM Scolar Resita
CS Jiul Rovinari (GJ) - CS Millenium Giarmata (TM)
FC Oltchim Râmnicu Vâlcea (VL) - CS FC Timişoara SA II (TM)
CS Flacăra Făget (TM) - CS Pandurii Lignitul 2 Târgu Jiu (GJ)
CS Municipal Lugoj (TM) - CS Autocatania Caransebes (CS)
CS Muncitorul Resita (CS) - CS Vladimirescu 2003 (AR)
Meciurile Etapei 4 /Sep 21, 2012, ora 17
CSM Scolar Resita - CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ)
CS Millenium Giarmata (TM) - CS A.S.R.A. Apa Craiova (DJ)
CS FC Timişoara SA II (TM) - CS Jiul Rovinari (GJ)
CS Pandurii Lignitul 2 Târgu Jiu (GJ) - FC Oltchim Râmnicu Vâlcea (VL)
CS Autocatania Caransebes (CS) - CS Flacăra Făget (TM)
CS Vladimirescu 2003 (AR) - CS Municipal Lugoj (TM)
CS Minerul Motru (GJ) - CS Muncitorul Resita (CS)
Meciurile Etapei 5 / Sep 28, 2012, ora 17
CSM Scolar Resita - CS Minerul Motru (GJ)
CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ) - CS Millenium Giarmata (TM)
CS A.S.R.A. Apa Craiova (DJ) - CS FC Timişoara SA II (TM)
CS Jiul Rovinari (GJ) - CS Pandurii Lignitul 2 Târgu Jiu (GJ)
FC Oltchim Râmnicu Vâlcea (VL) - CS Autocatania Caransebes (CS)
CS Flacăra Făget (TM) - CS Vladimirescu 2003 (AR)
CS Municipal Lugoj (TM) - CS Muncitorul Resita (CS)
Meciurile Etapei 6 / Oct 5, 2012, ora 15
CS Millenium Giarmata (TM) - CSM Scolar Resita
CS FC Timişoara SA II (TM) - CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ)
CS Pandurii Lignitul 2 Târgu Jiu (GJ) - CS A.S.R.A. Apa Craiova (DJ)
CS Autocatania Caransebes (CS) - CS Jiul Rovinari (GJ)
CS Vladimirescu 2003 (AR) - FC Oltchim Râmnicu Vâlcea (VL)
CS Muncitorul Resita (CS) - CS Flacăra Făget (TM)
CS Minerul Motru (GJ) - CS Municipal Lugoj (TM)
Meciurile Etapei 7 / Oct 12, 2012, ora 15
CS Minerul Motru (GJ) - CS Millenium Giarmata (TM)
CSM Scolar Resita - CS FC Timişoara SA II (TM)
CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ) - CS Pandurii Lignitul 2 Târgu Jiu (GJ)
CS A.S.R.A. Apa Craiova (DJ) - CS Autocatania Caransebes (CS)
CS Jiul Rovinari (GJ) - CS Vladimirescu 2003 (AR)
FC Oltchim Râmnicu Vâlcea (VL) - CS Muncitorul Resita (CS)
CS Flacăra Făget (TM) - CS Municipal Lugoj (TM)
Meciurile Etapei 8 / Oct 19, 2012, ora 15
CS FC Timişoara SA II (TM) - CS Millenium Giarmata (TM)
CS Pandurii Lignitul 2 Târgu Jiu (GJ) - CSM Scolar Resita
CS Autocatania Caransebes (CS) - CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ)
CS Vladimirescu 2003 (AR) - CS A.S.R.A. Apa Craiova (DJ)
CS Muncitorul Resita (CS) - CS Jiul Rovinari (GJ)
CS Municipal Lugoj (TM) - FC Oltchim Râmnicu Vâlcea (VL)
CS Flacăra Făget (TM) - CS Minerul Motru (GJ)
Meciurile Etapei 9 / Oct 26, 2012, ora 15
CS Minerul Motru (GJ) - CS FC Timişoara SA II (TM)
CS Millenium Giarmata (TM) - CS Pandurii Lignitul 2 Târgu Jiu (GJ)
CSM Scolar Resita - CS Autocatania Caransebes (CS)
CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ) - CS Vladimirescu 2003 (AR)
CS A.S.R.A. Apa Craiova (DJ) - CS Muncitorul Resita (CS)
CS Jiul Rovinari (GJ) - CS Municipal Lugoj (TM)
FC Oltchim Râmnicu Vâlcea (VL) - CS Flacăra Făget (TM)
Meciurile Etapei 10 / Nov 2, 2012, ora 14
CS Pandurii Lignitul 2 Târgu Jiu (GJ) - CS FC Timişoara SA II (TM)
CS Autocatania Caransebes (CS) - CS Millenium Giarmata (TM)
CS Vladimirescu 2003 (AR) - CSM Scolar Resita
CS Muncitorul Resita (CS) - CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ)
CS Municipal Lugoj (TM) - CS A.S.R.A. Apa Craiova (DJ)
CS Flacăra Făget (TM) - CS Jiul Rovinari (GJ)
FC Oltchim Râmnicu Vâlcea (VL) - CS Minerul Motru (GJ)
Meciurile Etapei 11 / Nov 9, 2012, ora 14
CS Minerul Motru (GJ) - CS Pandurii Lignitul 2 Târgu Jiu (GJ)
CS FC Timişoara SA II (TM) - CS Autocatania Caransebes (CS)
CS Millenium Giarmata (TM) - CS Vladimirescu 2003 (AR)
CSM Scolar Resita - CS Muncitorul Resita (CS)
CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ) - CS Municipal Lugoj (TM)
CS A.S.R.A. Apa Craiova (DJ) - CS Flacăra Făget (TM)
CS Jiul Rovinari (GJ) - FC Oltchim Râmnicu Vâlcea (VL)
Meciurile Etapei 12 / Nov 16, 2012, ora 14
CS Autocatania Caransebes (CS) - CS Pandurii Lignitul 2 Târgu Jiu (GJ)
CS Vladimirescu 2003 (AR) - CS FC Timişoara SA II (TM)
CS Muncitorul Resita (CS) - CS Millenium Giarmata (TM)
CS Municipal Lugoj (TM) - CSM Scolar Resita
CS Flacăra Făget (TM) - CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ)
FC Oltchim Râmnicu Vâlcea (VL) - CS A.S.R.A. Apa Craiova (DJ)
CS Jiul Rovinari (GJ) - CS Minerul Motru (GJ)
Meciurile Etapei 13 / Nov 23, 2012, ora 14
CS Minerul Motru (GJ) - CS Autocatania Caransebes (CS)
CS Pandurii Lignitul 2 Târgu Jiu (GJ) - CS Vladimirescu 2003 (AR)
CS FC Timişoara SA II (TM) - CS Muncitorul Resita (CS)
CS Millenium Giarmata (TM) - CS Municipal Lugoj (TM)
CSM Scolar Resita - CS Flacăra Făget (TM)
CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ) - FC Oltchim Râmnicu Vâlcea (VL)
CS A.S.R.A. Apa Craiova (DJ) - CS Jiul Rovinari (GJ)

 
 

Tu ce parere ai ?


 

Ti-a placut articolul?

Daca informatia ti s-a parut interesanta, distribuie link-ul si prietenilor.