Fotbal / Programul 16-imilor Cupei Romaniei. Vezi ce posturi TV transmit!

Scris de Vlad Turburan | Publicat in 19.09.2014 15:59 | Publicat in SPORT | Tipareste pagina

Au fost stabilite atat datele şi orele de disputare, cat şi stadioanele gazda şi televizarile partidelor din şaisprezecimile Cupei Romaniei Timişoreana, ediţia 2014-2015.

CS Mioveni - AFC Astra    
25.09.2014    18:00    ”Nicolae Dobrin” (Piteşti)    Sport.ro
CS FC Viitorul Axintele - FC CFR Cluj 1907 SA    
24.09.2014    16:00    Comunal (Axintele)    Digi Sport
ACS Berceni - SC FC Steaua Bucureşti SA    
25.09.2014    20:30    Comunal (Berceni)    Pro TV
CS Unirea Jucu - FC Petrolul SA    
24.09.2014    18:30    Cluj Arena (Cluj Napoca)    Digi Sport
AFC Fortuna P. Campina - Dinamo 1948 SA    
24.09.2014    20:30    ”Ilie Oana” (Ploieşti)    Sport.ro
CS Şoimii Pancota - CS Pandurii Lignitul Tg. Jiu    
23.09.2014    16:00    Şoimii (Pancota)    
AFC Sageata Navodari - SC FC Viitorul SA    
25.09.2014    16:00    Flacara (Navodari)    
CS FC Caransebeş - CSU Craiova SA    
25.09.2014    16:00    Municipal (Caransebeş)    
CS FC Bihor Oradea - FC Universitatea Cluj SA    
25.09.2014    16:00    ”Iuliu Bodola” (Oradea)    Digi Sport
CF Braila - SC FC Oţelul SA    
23.09.2014    16:00    Municipal (Braila)    
Sport Club Bacau - FC Ceahlaul Piatra Neamţ    
24.09.2014    16:00    Letea (Bacau)    
FC Chindia Targovişte - FC Braşov    
24.09.2014    16:00    ”Eugen Popescu” (Targovişte)    
ACS Rapid CFR Suceava - CS Gaz Metan Mediaş    
23.09.2014    16:00    Areni (Suceava)    
CSM Rm. Valcea - CSMS Iaşi    23.09.2014    
16:00    1 Mai (Ramnicu Valcea)    Digi Sport
SC FC Rapid Bucureşti SA - AFC Botoşani    
23.09.2014    20:30    ”Valentin Stanescu” (Bucureşti)    Sport.ro
AS FC ASA 2013 Tg. Mureş - CS Concordia Chiajna    
23.09.2014    18:30    Tran-Sil (Targu Mureş)    Digi Sport

 
 

Tu ce parere ai ?


 

Ti-a placut articolul?

Daca informatia ti s-a parut interesanta, distribuie link-ul si prietenilor.