Fotbal / Programul Ligii 4 Timis, editia 2014/2015

Scris de Vlad Turburan | Publicat in 31.07.2014 13:49 | Publicat in SPORT | Tipareste pagina

Pe data de 9 august se va da startul Ligii 4, in judeţul Timiş.

Prima etapa va aduce faţa in faţa chiar pe CS GHIRODA şi ASU POLITEHNICA TIMISOARA, cele care in sezonul trecut şi-au disputat pana in ultima etapa supremaţia in competiţie. Cum CS GHIRODA nu a reuşit sa promoveze in urma meciului de baraj, va fi interesant de vazut daca şi in acest an se va lupta cu aceleaşi rezultate pentru a ocupa locul 1 in judeţ.

Duelul se anunţa cu atat mai interesant cu cat in sezonul 2014/2015 se aşteapta ca pentru promovare  sa mai fie cel puţin un candidat. Care se numeşte Ripensia Timişoara şi care, cu siguranţa, vizeaza o continuare a parcursului perfect de la reinfiinţare şi prin urmare o promovare in cea de-a treia liga a fotbalului romanesc.

Program competitional din Liga a IV-a, judeţul Timiş, ediţia 2014/2015

Etapa 1     09-08-2014 - 11:00

1) AS VOINTA MASLOC - CS PROGRESUL GATAIA     -
2) AS ARSENAL FLACARA FAGET - CS COCOSUL ORTISOARA     -
3) AS PECIU NOU - CS UNIREA SANNICOLAUL MARE     -
4) CS GHIRODA - ASU POLITEHNICA TIMISOARA     -
5) AS FC Ripensia Timisoara - CS GIROC     -
6) FC AUTO TIMISOARA - AS POBEDA DUDESTII VECHI     -
7) AS MURANI - AS PROGRESUL RACOVITA     -
8) AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA - CS TIMISUL SAG     -
9) CS DUMBRAVITA - AS FC CFR TIMISOARA     -

Etapa 2     16-08-2014 - 11:00

1) CS PROGRESUL GATAIA - AS FC CFR TIMISOARA     -
2) CS TIMISUL SAG - CS DUMBRAVITA     -
3) AS PROGRESUL RACOVITA - AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA     -
4) AS POBEDA DUDESTII VECHI - AS MURANI     -
5) CS GIROC - FC AUTO TIMISOARA     -
6) ASU POLITEHNICA TIMISOARA - AS FC Ripensia Timisoara     -
7) CS UNIREA SANNICOLAUL MARE - CS GHIRODA     -
8) CS COCOSUL ORTISOARA - AS PECIU NOU     -
9) AS VOINTA MASLOC - AS ARSENAL FLACARA FAGET     -

Etapa 3     23-08-2014 - 11:00

1) AS ARSENAL FLACARA FAGET - CS PROGRESUL GATAIA     -
2) AS PECIU NOU - AS VOINTA MASLOC     -
3) CS GHIRODA - CS COCOSUL ORTISOARA     -
4) AS FC Ripensia Timisoara - CS UNIREA SANNICOLAUL MARE     -
5) FC AUTO TIMISOARA - ASU POLITEHNICA TIMISOARA     -
6) AS MURANI - CS GIROC     -
7) AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA - AS POBEDA DUDESTII VECHI     -
8) CS DUMBRAVITA - AS PROGRESUL RACOVITA     -
9) AS FC CFR TIMISOARA - CS TIMISUL SAG     -

Etapa 4     27-08-2014 - 18:00

1) CS PROGRESUL GATAIA - CS TIMISUL SAG     -
2) AS PROGRESUL RACOVITA - AS FC CFR TIMISOARA     -
3) AS POBEDA DUDESTII VECHI - CS DUMBRAVITA     -
4) CS GIROC - AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA     -
5) ASU POLITEHNICA TIMISOARA - AS MURANI     -
6) CS UNIREA SANNICOLAUL MARE - FC AUTO TIMISOARA     -
7) CS COCOSUL ORTISOARA - AS FC Ripensia Timisoara     -
8) AS VOINTA MASLOC - CS GHIRODA     -
9) AS ARSENAL FLACARA FAGET - AS PECIU NOU     -

Etapa 5     30-08-2014 - 11:00

1) AS PECIU NOU - CS PROGRESUL GATAIA     -
2) CS GHIRODA - AS ARSENAL FLACARA FAGET     -
3) AS FC Ripensia Timisoara - AS VOINTA MASLOC     -
4) FC AUTO TIMISOARA - CS COCOSUL ORTISOARA     -
5) AS MURANI - CS UNIREA SANNICOLAUL MARE     -
6) AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA - ASU POLITEHNICA TIMISOARA     -
7) CS DUMBRAVITA - CS GIROC     -
8) AS FC CFR TIMISOARA - AS POBEDA DUDESTII VECHI     -
9) CS TIMISUL SAG - AS PROGRESUL RACOVITA     -

Etapa 6     06-09-2014 - 11:00

1) CS PROGRESUL GATAIA - AS PROGRESUL RACOVITA     -
2) AS POBEDA DUDESTII VECHI - CS TIMISUL SAG     -
3) CS GIROC - AS FC CFR TIMISOARA     -
4) ASU POLITEHNICA TIMISOARA - CS DUMBRAVITA     -
5) CS UNIREA SANNICOLAUL MARE - AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA     -
6) CS COCOSUL ORTISOARA - AS MURANI     -
7) AS VOINTA MASLOC - FC AUTO TIMISOARA     -
8) AS ARSENAL FLACARA FAGET - AS FC Ripensia Timisoara     -
9) AS PECIU NOU - CS GHIRODA     -

Etapa 7     13-09-2014 - 11:00

1) CS GHIRODA - CS PROGRESUL GATAIA     -
2) AS FC Ripensia Timisoara - AS PECIU NOU     -
3) FC AUTO TIMISOARA - AS ARSENAL FLACARA FAGET     -
4) AS MURANI - AS VOINTA MASLOC     -
5) AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA - CS COCOSUL ORTISOARA     -
6) CS DUMBRAVITA - CS UNIREA SANNICOLAUL MARE     -
7) AS FC CFR TIMISOARA - ASU POLITEHNICA TIMISOARA     -
8) CS TIMISUL SAG - CS GIROC     -
9) AS PROGRESUL RACOVITA - AS POBEDA DUDESTII VECHI     -

Etapa 8     20-09-2014 - 11:00

1) CS PROGRESUL GATAIA - AS POBEDA DUDESTII VECHI     -
2) CS GIROC - AS PROGRESUL RACOVITA     -
3) ASU POLITEHNICA TIMISOARA - CS TIMISUL SAG     -
4) CS UNIREA SANNICOLAUL MARE - AS FC CFR TIMISOARA     -
5) CS COCOSUL ORTISOARA - CS DUMBRAVITA     -
6) AS VOINTA MASLOC - AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA     -
7) AS ARSENAL FLACARA FAGET - AS MURANI     -
8) AS PECIU NOU - FC AUTO TIMISOARA     -
9) CS GHIRODA - AS FC Ripensia Timisoara     -

Etapa 9     27-09-2014 - 11:00

1) AS FC Ripensia Timisoara - CS PROGRESUL GATAIA     -
2) FC AUTO TIMISOARA - CS GHIRODA     -
3) AS MURANI - AS PECIU NOU     -
4) AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA - AS ARSENAL FLACARA FAGET     -
5) CS DUMBRAVITA - AS VOINTA MASLOC     -
6) AS FC CFR TIMISOARA - CS COCOSUL ORTISOARA     -
7) CS TIMISUL SAG - CS UNIREA SANNICOLAUL MARE     -
8) AS PROGRESUL RACOVITA - ASU POLITEHNICA TIMISOARA     -
9) AS POBEDA DUDESTII VECHI - CS GIROC     -

Etapa 10     04-10-2014 - 11:00

1) CS PROGRESUL GATAIA - CS GIROC     -
2) ASU POLITEHNICA TIMISOARA - AS POBEDA DUDESTII VECHI     -
3) CS UNIREA SANNICOLAUL MARE - AS PROGRESUL RACOVITA     -
4) CS COCOSUL ORTISOARA - CS TIMISUL SAG     -
5) AS VOINTA MASLOC - AS FC CFR TIMISOARA     -
6) AS ARSENAL FLACARA FAGET - CS DUMBRAVITA     -
7) AS PECIU NOU - AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA     -
8) CS GHIRODA - AS MURANI     -
9) AS FC Ripensia Timisoara - FC AUTO TIMISOARA     -

Etapa 11     11-10-2014 - 11:00

1) FC AUTO TIMISOARA - CS PROGRESUL GATAIA     -
2) AS MURANI - AS FC Ripensia Timisoara     -
3) AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA - CS GHIRODA     -
4) CS DUMBRAVITA - AS PECIU NOU     -
5) AS FC CFR TIMISOARA - AS ARSENAL FLACARA FAGET     -
6) CS TIMISUL SAG - AS VOINTA MASLOC     -
7) AS PROGRESUL RACOVITA - CS COCOSUL ORTISOARA     -
8) AS POBEDA DUDESTII VECHI - CS UNIREA SANNICOLAUL MARE     -
9) CS GIROC - ASU POLITEHNICA TIMISOARA     -

Etapa 12     18-10-2014 - 11:00

1) CS PROGRESUL GATAIA - ASU POLITEHNICA TIMISOARA     -
2) CS UNIREA SANNICOLAUL MARE - CS GIROC     -
3) CS COCOSUL ORTISOARA - AS POBEDA DUDESTII VECHI     -
4) AS VOINTA MASLOC - AS PROGRESUL RACOVITA     -
5) AS ARSENAL FLACARA FAGET - CS TIMISUL SAG     -
6) AS PECIU NOU - AS FC CFR TIMISOARA     -
7) CS GHIRODA - CS DUMBRAVITA     -
8) AS FC Ripensia Timisoara - AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA     -
9) FC AUTO TIMISOARA - AS MURANI     -

Etapa 13     25-10-2014 - 11:00

1) AS MURANI - CS PROGRESUL GATAIA     -
2) AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA - FC AUTO TIMISOARA     -
3) CS DUMBRAVITA - AS FC Ripensia Timisoara     -
4) AS FC CFR TIMISOARA - CS GHIRODA     -
5) CS TIMISUL SAG - AS PECIU NOU     -
6) AS PROGRESUL RACOVITA - AS ARSENAL FLACARA FAGET     -
7) AS POBEDA DUDESTII VECHI - AS VOINTA MASLOC     -
8) CS GIROC - CS COCOSUL ORTISOARA     -
9) ASU POLITEHNICA TIMISOARA - CS UNIREA SANNICOLAUL MARE     -

Etapa 14     01-11-2014 - 11:00

1) CS PROGRESUL GATAIA - CS UNIREA SANNICOLAUL MARE     -
2) CS COCOSUL ORTISOARA - ASU POLITEHNICA TIMISOARA     -
3) AS VOINTA MASLOC - CS GIROC     -
4) AS ARSENAL FLACARA FAGET - AS POBEDA DUDESTII VECHI     -
5) AS PECIU NOU - AS PROGRESUL RACOVITA     -
6) CS GHIRODA - CS TIMISUL SAG     -
7) AS FC Ripensia Timisoara - AS FC CFR TIMISOARA     -
8) FC AUTO TIMISOARA - CS DUMBRAVITA     -
9) AS MURANI - AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA     -

Etapa 15     08-11-2014 - 11:00

1) AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA - CS PROGRESUL GATAIA     -
2) CS DUMBRAVITA - AS MURANI     -
3) AS FC CFR TIMISOARA - FC AUTO TIMISOARA     -
4) CS TIMISUL SAG - AS FC Ripensia Timisoara     -
5) AS PROGRESUL RACOVITA - CS GHIRODA     -
6) AS POBEDA DUDESTII VECHI - AS PECIU NOU     -
7) CS GIROC - AS ARSENAL FLACARA FAGET     -
8) ASU POLITEHNICA TIMISOARA - AS VOINTA MASLOC     -
9) CS UNIREA SANNICOLAUL MARE - CS COCOSUL ORTISOARA     -

Etapa 16     15-11-2014 - 11:00

1) CS PROGRESUL GATAIA - CS COCOSUL ORTISOARA     -
2) AS VOINTA MASLOC - CS UNIREA SANNICOLAUL MARE     -
3) AS ARSENAL FLACARA FAGET - ASU POLITEHNICA TIMISOARA     -
4) AS PECIU NOU - CS GIROC     -
5) CS GHIRODA - AS POBEDA DUDESTII VECHI     -
6) AS FC Ripensia Timisoara - AS PROGRESUL RACOVITA     -
7) FC AUTO TIMISOARA - CS TIMISUL SAG     -
8) AS MURANI - AS FC CFR TIMISOARA     -
9) AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA - CS DUMBRAVITA     -

Etapa 17     22-11-2014 - 11:00

1) CS DUMBRAVITA - CS PROGRESUL GATAIA     -
2) AS FC CFR TIMISOARA - AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA     -
3) CS TIMISUL SAG - AS MURANI     -
4) AS PROGRESUL RACOVITA - FC AUTO TIMISOARA     -
5) AS POBEDA DUDESTII VECHI - AS FC Ripensia Timisoara     -
6) CS GIROC - CS GHIRODA     -
7) ASU POLITEHNICA TIMISOARA - AS PECIU NOU     -
8) CS UNIREA SANNICOLAUL MARE - AS ARSENAL FLACARA FAGET     -
9) CS COCOSUL ORTISOARA - AS VOINTA MASLOC     -

Etapa 18     -

1) CS PROGRESUL GATAIA - AS VOINTA MASLOC     -
2) CS COCOSUL ORTISOARA - AS ARSENAL FLACARA FAGET     -
3) CS UNIREA SANNICOLAUL MARE - AS PECIU NOU     -
4) ASU POLITEHNICA TIMISOARA - CS GHIRODA     -
5) CS GIROC - AS FC Ripensia Timisoara     -
6) AS POBEDA DUDESTII VECHI - FC AUTO TIMISOARA     -
7) AS PROGRESUL RACOVITA - AS MURANI     -
8) CS TIMISUL SAG - AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA     -
9) AS FC CFR TIMISOARA - CS DUMBRAVITA     -

Etapa 19     -

1) AS FC CFR TIMISOARA - CS PROGRESUL GATAIA     -
2) CS DUMBRAVITA - CS TIMISUL SAG     -
3) AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA - AS PROGRESUL RACOVITA     -
4) AS MURANI - AS POBEDA DUDESTII VECHI     -
5) FC AUTO TIMISOARA - CS GIROC     -
6) AS FC Ripensia Timisoara - ASU POLITEHNICA TIMISOARA     -
7) CS GHIRODA - CS UNIREA SANNICOLAUL MARE     -
8) AS PECIU NOU - CS COCOSUL ORTISOARA     -
9) AS ARSENAL FLACARA FAGET - AS VOINTA MASLOC     -

Etapa 20     -

1) CS PROGRESUL GATAIA - AS ARSENAL FLACARA FAGET     -
2) AS VOINTA MASLOC - AS PECIU NOU     -
3) CS COCOSUL ORTISOARA - CS GHIRODA     -
4) CS UNIREA SANNICOLAUL MARE - AS FC Ripensia Timisoara     -
5) ASU POLITEHNICA TIMISOARA - FC AUTO TIMISOARA     -
6) CS GIROC - AS MURANI     -
7) AS POBEDA DUDESTII VECHI - AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA     -
8) AS PROGRESUL RACOVITA - CS DUMBRAVITA     -
9) CS TIMISUL SAG - AS FC CFR TIMISOARA     -

Etapa 21     -

1) CS TIMISUL SAG - CS PROGRESUL GATAIA     -
2) AS FC CFR TIMISOARA - AS PROGRESUL RACOVITA     -
3) CS DUMBRAVITA - AS POBEDA DUDESTII VECHI     -
4) AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA - CS GIROC     -
5) AS MURANI - ASU POLITEHNICA TIMISOARA     -
6) FC AUTO TIMISOARA - CS UNIREA SANNICOLAUL MARE     -
7) AS FC Ripensia Timisoara - CS COCOSUL ORTISOARA     -
8) CS GHIRODA - AS VOINTA MASLOC     -
9) AS PECIU NOU - AS ARSENAL FLACARA FAGET     -

Etapa 22     -

1) CS PROGRESUL GATAIA - AS PECIU NOU     -
2) AS ARSENAL FLACARA FAGET - CS GHIRODA     -
3) AS VOINTA MASLOC - AS FC Ripensia Timisoara     -
4) CS COCOSUL ORTISOARA - FC AUTO TIMISOARA     -
5) CS UNIREA SANNICOLAUL MARE - AS MURANI     -
6) ASU POLITEHNICA TIMISOARA - AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA     -
7) CS GIROC - CS DUMBRAVITA     -
8) AS POBEDA DUDESTII VECHI - AS FC CFR TIMISOARA     -
9) AS PROGRESUL RACOVITA - CS TIMISUL SAG     -

Etapa 23     -

1) AS PROGRESUL RACOVITA - CS PROGRESUL GATAIA     -
2) CS TIMISUL SAG - AS POBEDA DUDESTII VECHI     -
3) AS FC CFR TIMISOARA - CS GIROC     -
4) CS DUMBRAVITA - ASU POLITEHNICA TIMISOARA     -
5) AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA - CS UNIREA SANNICOLAUL MARE     -
6) AS MURANI - CS COCOSUL ORTISOARA     -
7) FC AUTO TIMISOARA - AS VOINTA MASLOC     -
8) AS FC Ripensia Timisoara - AS ARSENAL FLACARA FAGET     -
9) CS GHIRODA - AS PECIU NOU     -

Etapa 24     -

1) CS PROGRESUL GATAIA - CS GHIRODA     -
2) AS PECIU NOU - AS FC Ripensia Timisoara     -
3) AS ARSENAL FLACARA FAGET - FC AUTO TIMISOARA     -
4) AS VOINTA MASLOC - AS MURANI     -
5) CS COCOSUL ORTISOARA - AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA     -
6) CS UNIREA SANNICOLAUL MARE - CS DUMBRAVITA     -
7) ASU POLITEHNICA TIMISOARA - AS FC CFR TIMISOARA     -
8) CS GIROC - CS TIMISUL SAG     -
9) AS POBEDA DUDESTII VECHI - AS PROGRESUL RACOVITA     -

Etapa 25     -

1) AS POBEDA DUDESTII VECHI - CS PROGRESUL GATAIA     -
2) AS PROGRESUL RACOVITA - CS GIROC     -
3) CS TIMISUL SAG - ASU POLITEHNICA TIMISOARA     -
4) AS FC CFR TIMISOARA - CS UNIREA SANNICOLAUL MARE     -
5) CS DUMBRAVITA - CS COCOSUL ORTISOARA     -
6) AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA - AS VOINTA MASLOC     -
7) AS MURANI - AS ARSENAL FLACARA FAGET     -
8) FC AUTO TIMISOARA - AS PECIU NOU     -
9) AS FC Ripensia Timisoara - CS GHIRODA     -

Etapa 26     -

1) CS PROGRESUL GATAIA - AS FC Ripensia Timisoara     -
2) CS GHIRODA - FC AUTO TIMISOARA     -
3) AS PECIU NOU - AS MURANI     -
4) AS ARSENAL FLACARA FAGET - AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA     -
5) AS VOINTA MASLOC - CS DUMBRAVITA     -
6) CS COCOSUL ORTISOARA - AS FC CFR TIMISOARA     -
7) CS UNIREA SANNICOLAUL MARE - CS TIMISUL SAG     -
8) ASU POLITEHNICA TIMISOARA - AS PROGRESUL RACOVITA     -
9) CS GIROC - AS POBEDA DUDESTII VECHI     -

Etapa 27     -

1) CS GIROC - CS PROGRESUL GATAIA     -
2) AS POBEDA DUDESTII VECHI - ASU POLITEHNICA TIMISOARA     -
3) AS PROGRESUL RACOVITA - CS UNIREA SANNICOLAUL MARE     -
4) CS TIMISUL SAG - CS COCOSUL ORTISOARA     -
5) AS FC CFR TIMISOARA - AS VOINTA MASLOC     -
6) CS DUMBRAVITA - AS ARSENAL FLACARA FAGET     -
7) AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA - AS PECIU NOU     -
8) AS MURANI - CS GHIRODA     -
9) FC AUTO TIMISOARA - AS FC Ripensia Timisoara     -

Etapa 28     -

1) CS PROGRESUL GATAIA - FC AUTO TIMISOARA     -
2) AS FC Ripensia Timisoara - AS MURANI     -
3) CS GHIRODA - AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA     -
4) AS PECIU NOU - CS DUMBRAVITA     -
5) AS ARSENAL FLACARA FAGET - AS FC CFR TIMISOARA     -
6) AS VOINTA MASLOC - CS TIMISUL SAG     -
7) CS COCOSUL ORTISOARA - AS PROGRESUL RACOVITA     -
8) CS UNIREA SANNICOLAUL MARE - AS POBEDA DUDESTII VECHI     -
9) ASU POLITEHNICA TIMISOARA - CS GIROC     -

Etapa 29     -

1) ASU POLITEHNICA TIMISOARA - CS PROGRESUL GATAIA     -
2) CS GIROC - CS UNIREA SANNICOLAUL MARE     -
3) AS POBEDA DUDESTII VECHI - CS COCOSUL ORTISOARA     -
4) AS PROGRESUL RACOVITA - AS VOINTA MASLOC     -
5) CS TIMISUL SAG - AS ARSENAL FLACARA FAGET     -
6) AS FC CFR TIMISOARA - AS PECIU NOU     -
7) CS DUMBRAVITA - CS GHIRODA     -
8) AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA - AS FC Ripensia Timisoara     -
9) AS MURANI - FC AUTO TIMISOARA     -

Etapa 30     -

1) CS PROGRESUL GATAIA - AS MURANI     -
2) FC AUTO TIMISOARA - AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA     -
3) AS FC Ripensia Timisoara - CS DUMBRAVITA     -
4) CS GHIRODA - AS FC CFR TIMISOARA     -
5) AS PECIU NOU - CS TIMISUL SAG     -
6) AS ARSENAL FLACARA FAGET - AS PROGRESUL RACOVITA     -
7) AS VOINTA MASLOC - AS POBEDA DUDESTII VECHI     -
8) CS COCOSUL ORTISOARA - CS GIROC     -
9) CS UNIREA SANNICOLAUL MARE - ASU POLITEHNICA TIMISOARA     -

Etapa 31     -

1) CS UNIREA SANNICOLAUL MARE - CS PROGRESUL GATAIA     -
2) ASU POLITEHNICA TIMISOARA - CS COCOSUL ORTISOARA     -
3) CS GIROC - AS VOINTA MASLOC     -
4) AS POBEDA DUDESTII VECHI - AS ARSENAL FLACARA FAGET     -
5) AS PROGRESUL RACOVITA - AS PECIU NOU     -
6) CS TIMISUL SAG - CS GHIRODA     -
7) AS FC CFR TIMISOARA - AS FC Ripensia Timisoara     -
8) CS DUMBRAVITA - FC AUTO TIMISOARA     -
9) AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA - AS MURANI     -

Etapa 32     -

1) CS PROGRESUL GATAIA - AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA     -
2) AS MURANI - CS DUMBRAVITA     -
3) FC AUTO TIMISOARA - AS FC CFR TIMISOARA     -
4) AS FC Ripensia Timisoara - CS TIMISUL SAG     -
5) CS GHIRODA - AS PROGRESUL RACOVITA     -
6) AS PECIU NOU - AS POBEDA DUDESTII VECHI     -
7) AS ARSENAL FLACARA FAGET - CS GIROC     -
8) AS VOINTA MASLOC - ASU POLITEHNICA TIMISOARA     -
9) CS COCOSUL ORTISOARA - CS UNIREA SANNICOLAUL MARE     -

Etapa 33     -

1) CS COCOSUL ORTISOARA - CS PROGRESUL GATAIA     -
2) CS UNIREA SANNICOLAUL MARE - AS VOINTA MASLOC     -
3) ASU POLITEHNICA TIMISOARA - AS ARSENAL FLACARA FAGET     -
4) CS GIROC - AS PECIU NOU     -
5) AS POBEDA DUDESTII VECHI - CS GHIRODA     -
6) AS PROGRESUL RACOVITA - AS FC Ripensia Timisoara     -
7) CS TIMISUL SAG - FC AUTO TIMISOARA     -
8) AS FC CFR TIMISOARA - AS MURANI     -
9) CS DUMBRAVITA - AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA     -

Etapa 34     -

1) CS PROGRESUL GATAIA - CS DUMBRAVITA     -
2) AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA - AS FC CFR TIMISOARA     -
3) AS MURANI - CS TIMISUL SAG     -
4) FC AUTO TIMISOARA - AS PROGRESUL RACOVITA     -
5) AS FC Ripensia Timisoara - AS POBEDA DUDESTII VECHI     -
6) CS GHIRODA - CS GIROC     -
7) AS PECIU NOU - ASU POLITEHNICA TIMISOARA     -
8) AS ARSENAL FLACARA FAGET - CS UNIREA SANNICOLAUL MARE     -
9) AS VOINTA MASLOC - CS COCOSUL ORTISOARA     -

 
 

Tu ce parere ai ?


 

Ti-a placut articolul?

Daca informatia ti s-a parut interesanta, distribuie link-ul si prietenilor.