Fotbal / Programul turului Ligii 4 Timis

Scris de Vlad Turburan | Publicat in 02.08.2015 13:23 | Publicat in SPORT | Tipareste pagina

Liga 4 din judeţul Timiş, ediţia 2015/2016, va lua startul pe 8 august 2015.
In urma renunţarii de a participa in Liga a IV - a a echipei AS FC PROGRESUL RACOVIŢA, in conformitate cu locurile vacante, locul este ocupat de AS FC VOINŢA BILED.

Etapa 1     08 - 08 - 2015

ACF BABAN MARCEL JIMBOLIA  -  CS PROGRESUL GATAIA
AS FC LORENA GIARMATA VII  -  AS ARSENAL FLACARA FAGET
ACS POLI TIMISOARA  -  AS POBEDA DUDESTII VECHI
CS UNIREA SANNICOLAU MARE  -  ACS GHIRODA
CS TIMISUL SAG  -  AS FC RIPENSIA TIMISOARA
AS FC VOINTA BILED  -  ACS VOINTA MASLOC
CSF CFR 1933 TIMISOARA  -  FC CS AVANTUL PERIAM
AS MURANI  -  AS PECIU NOU
ACS DUMBRAVITA  -  CS COCOSUL ORTISOARA

Etapa 2     15 - 08 - 2015

CS PROGRESUL GATAIA  -  AS FC LORENA GIARMATA VII
AS ARSENAL FLACARA FAGET  -  ACS POLI TIMISOARA
AS POBEDA DUDESTII VECHI  -  CS UNIREA SANNICOLAU MARE
ACS GHIRODA  -  AS FC VOINTA BILED
AS FC RIPENSIA TIMISOARA  -  CSF CFR 1933 TIMISOARA
ACS VOINTA MASLOC  -  CS TIMISUL SAG
FC CS AVANTUL PERIAM  -  AS MURANI
AS PECIU NOU  -  ACS DUMBRAVITA
CS COCOSUL ORTISOARA  -  ACF BABAN MARCEL JIMBOLIA

Etapa 03     22 - 08 - 2015

ACF BABAN MARCEL JIMBOLIA - AS PECIU NOU
AS FC LORENA GIARMATA VII - CS COCOSUL ORTISOARA
ACS POLI TIMISOARA - CS PROGRESUL GATAIA
CS TIMISUL SAG - ACS GHIRODA
AS FC VOINTA BILED - CS UNIREA SANNICOLAU MARE
CSF CFR 1933 TIMISOARA - ACS VOINTA MASLOC
AS MURANI - AS FC RIPENSIA TIMISOARA
ACS DUMBRAVITA - FC CS AVANTUL PERIAM
AS ARSENAL FLACARA FAGET - AS POBEDA DUDESTII VECHI

Etapa 04     26 - 08 - 2015

CS UNIREA SANNICOLAU MARE - CS TIMISUL SAG
CS PROGRESUL GATAIA - AS ARSENAL FLACARA FAGET
AS POBEDA DUDESTII VECHI - AS FC VOINTA BILED
ACS GHIRODA - CSF CFR 1933 TIMISOARA
AS FC RIPENSIA TIMISOARA - ACS DUMBRAVITA
ACS VOINTA MASLOC - AS MURANI
FC CS AVANTUL PERIAM - ACF BABAN MARCEL JIMBOLIA
AS PECIU NOU - AS FC LORENA GIARMATA VII
CS COCOSUL ORTISOARA - ACS POLI TIMISOARA

Etapa 05     29 - 08 - 2015

ACF BABAN MARCEL JIMBOLIA - AS FC RIPENSIA TIMISOARA
AS FC LORENA GIARMATA VII - FC CS AVANTUL PERIAM
ACS POLI TIMISOARA - AS PECIU NOU
CS TIMISUL SAG - AS FC VOINTA BILED
CSF CFR 1933 TIMISOARA - CS UNIREA SANNICOLAU MARE
AS MURANI - ACS GHIRODA
ACS DUMBRAVITA - ACS VOINTA MASLOC
CS PROGRESUL GATAIA - AS POBEDA DUDESTII VECHI
AS ARSENAL FLACARA FAGET - CS COCOSUL ORTISOARA

Etapa 06     05 - 09 - 2015

CS UNIREA SANNICOLAU MARE - AS MURANI
AS FC VOINTA BILED - CSF CFR 1933 TIMISOARA
AS POBEDA DUDESTII VECHI - CS TIMISUL SAG
ACS GHIRODA - ACS DUMBRAVITA
AS FC RIPENSIA TIMISOARA - AS FC LORENA GIARMATA VII
ACS VOINTA MASLOC - ACF BABAN MARCEL JIMBOLIA
FC CS AVANTUL PERIAM - ACS POLI TIMISOARA
AS PECIU NOU - AS ARSENAL FLACARA FAGET
CS COCOSUL ORTISOARA - CS PROGRESUL GATAIA

Etapa 07     12 - 09 - 2015

ACF BABAN MARCEL JIMBOLIA - ACS GHIRODA
AS FC LORENA GIARMATA VII - ACS VOINTA MASLOC
ACS POLI TIMISOARA - AS FC RIPENSIA TIMISOARA
CSF CFR 1933 TIMISOARA - CS TIMISUL SAG
AS MURANI - AS FC VOINTA BILED
ACS DUMBRAVITA - CS UNIREA SANNICOLAU MARE
CS PROGRESUL GATAIA - AS PECIU NOU
AS ARSENAL FLACARA FAGET - FC CS AVANTUL PERIAM
CS COCOSUL ORTISOARA - AS POBEDA DUDESTII VECHI

Etapa 08     19 - 09 - 2015

CS UNIREA SANNICOLAU MARE - ACF BABAN MARCEL JIMBOLIA
CS TIMISUL SAG - AS MURANI
AS FC VOINTA BILED - ACS DUMBRAVITA
AS POBEDA DUDESTII VECHI - CSF CFR 1933 TIMISOARA
ACS GHIRODA - AS FC LORENA GIARMATA VII
AS FC RIPENSIA TIMISOARA - AS ARSENAL FLACARA FAGET
ACS VOINTA MASLOC - ACS POLI TIMISOARA
FC CS AVANTUL PERIAM - CS PROGRESUL GATAIA
AS PECIU NOU - CS COCOSUL ORTISOARA

Etapa 09     26 - 09 - 2015

ACF BABAN MARCEL JIMBOLIA - AS FC VOINTA BILED
AS FC LORENA GIARMATA VII - CS UNIREA SANNICOLAU MARE
ACS POLI TIMISOARA - ACS GHIRODA
AS MURANI - CSF CFR 1933 TIMISOARA
ACS DUMBRAVITA - CS TIMISUL SAG
CS PROGRESUL GATAIA - AS FC RIPENSIA TIMISOARA
AS ARSENAL FLACARA FAGET - ACS VOINTA MASLOC
AS PECIU NOU - AS POBEDA DUDESTII VECHI
CS COCOSUL ORTISOARA - FC CS AVANTUL PERIAM

Etapa 10     03 - 10 - 2015

CS UNIREA SANNICOLAU MARE - ACS POLI TIMISOARA
CS TIMISUL SAG - ACF BABAN MARCEL JIMBOLIA
AS FC VOINTA BILED - AS FC LORENA GIARMATA VII
CSF CFR 1933 TIMISOARA - ACS DUMBRAVITA
AS POBEDA DUDESTII VECHI - AS MURANI
ACS GHIRODA - AS ARSENAL FLACARA FAGET
AS FC RIPENSIA TIMISOARA - CS COCOSUL ORTISOARA
ACS VOINTA MASLOC - CS PROGRESUL GATAIA
FC CS AVANTUL PERIAM - AS PECIU NOU

Etapa 11     10 - 10 - 2015

ACF BABAN MARCEL JIMBOLIA - CSF CFR 1933 TIMISOARA
AS FC LORENA GIARMATA VII - CS TIMISUL SAG
ACS POLI TIMISOARA - AS FC VOINTA BILED
ACS DUMBRAVITA - AS MURANI
CS PROGRESUL GATAIA - ACS GHIRODA
AS ARSENAL FLACARA FAGET - CS UNIREA SANNICOLAU MARE
FC CS AVANTUL PERIAM - AS POBEDA DUDESTII VECHI
AS PECIU NOU - AS FC RIPENSIA TIMISOARA
CS COCOSUL ORTISOARA - ACS VOINTA MASLOC

Etapa 12     17 - 10 - 2015

CS UNIREA SANNICOLAU MARE - CS PROGRESUL GATAIA
CS TIMISUL SAG - ACS POLI TIMISOARA
AS FC VOINTA BILED - AS ARSENAL FLACARA FAGET
CSF CFR 1933 TIMISOARA - AS FC LORENA GIARMATA VII
AS MURANI - ACF BABAN MARCEL JIMBOLIA
AS POBEDA DUDESTII VECHI - ACS DUMBRAVITA
ACS GHIRODA - CS COCOSUL ORTISOARA
AS FC RIPENSIA TIMISOARA - FC CS AVANTUL PERIAM
ACS VOINTA MASLOC - AS PECIU NOU

Etapa 13     24 - 10 - 2015

ACF BABAN MARCEL JIMBOLIA - ACS DUMBRAVITA
AS FC LORENA GIARMATA VII - AS MURANI
ACS POLI TIMISOARA - CSF CFR 1933 TIMISOARA
CS PROGRESUL GATAIA - AS FC VOINTA BILED
AS ARSENAL FLACARA FAGET - CS TIMISUL SAG
AS FC RIPENSIA TIMISOARA - AS POBEDA DUDESTII VECHI
FC CS AVANTUL PERIAM - ACS VOINTA MASLOC
AS PECIU NOU - ACS GHIRODA
CS COCOSUL ORTISOARA - CS UNIREA SANNICOLAU MARE

Etapa 14     31 - 10 - 2015

ACF BABAN MARCEL JIMBOLIA - AS POBEDA DUDESTII VECHI
CS UNIREA SANNICOLAU MARE - AS PECIU NOU
CS TIMISUL SAG - CS PROGRESUL GATAIA
AS FC VOINTA BILED - CS COCOSUL ORTISOARA
CSF CFR 1933 TIMISOARA - AS ARSENAL FLACARA FAGET
AS MURANI - ACS POLI TIMISOARA
ACS DUMBRAVITA - AS FC LORENA GIARMATA VII
ACS GHIRODA - FC CS AVANTUL PERIAM
ACS VOINTA MASLOC - AS FC RIPENSIA TIMISOARA

Etapa 15     07 - 11 - 2015

AS FC LORENA GIARMATA VII - ACF BABAN MARCEL JIMBOLIA
ACS POLI TIMISOARA - ACS DUMBRAVITA
CS PROGRESUL GATAIA - CSF CFR 1933 TIMISOARA
AS ARSENAL FLACARA FAGET - AS MURANI
AS POBEDA DUDESTII VECHI - ACS VOINTA MASLOC
AS FC RIPENSIA TIMISOARA - ACS GHIRODA
FC CS AVANTUL PERIAM - CS UNIREA SANNICOLAU MARE
AS PECIU NOU - AS FC VOINTA BILED
CS COCOSUL ORTISOARA - CS TIMISUL SAG

Etapa 16     14 - 11 - 2015

ACF BABAN MARCEL JIMBOLIA - ACS POLI TIMISOARA
AS FC LORENA GIARMATA VII - AS POBEDA DUDESTII VECHI
CS UNIREA SANNICOLAU MARE - AS FC RIPENSIA TIMISOARA
CS TIMISUL SAG - AS PECIU NOU
AS FC VOINTA BILED - FC CS AVANTUL PERIAM
CSF CFR 1933 TIMISOARA - CS COCOSUL ORTISOARA    
AS MURANI - CS PROGRESUL GATAIA
ACS DUMBRAVITA - AS ARSENAL FLACARA FAGET
ACS GHIRODA - ACS VOINTA MASLOC

Etapa 17     21 - 11 - 2015

ACS POLI TIMISOARA - AS FC LORENA GIARMATA VII
CS PROGRESUL GATAIA - ACS DUMBRAVITA
AS ARSENAL FLACARA FAGET - ACF BABAN MARCEL JIMBOLIA
AS POBEDA DUDESTII VECHI - ACS GHIRODA
AS FC RIPENSIA TIMISOARA - AS FC VOINTA BILED
ACS VOINTA MASLOC - CS UNIREA SANNICOLAU MARE
FC CS AVANTUL PERIAM - CS TIMISUL SAG
AS PECIU NOU - CSF CFR 1933 TIMISOARA
CS COCOSUL ORTISOARA - AS MURANI

 
 

Tu ce parere ai ?


 

Ti-a placut articolul?

Daca informatia ti s-a parut interesanta, distribuie link-ul si prietenilor.