Fotbal / Returul sezonului competitional 2013-2014 in judetul Timis

Scris de Vlad Turburan | Publicat in 10.01.2014 15:41 | Publicat in SPORT | Tipareste pagina

Liga a IV-a

se reia in data 1 martie 2013 si va cuprinde 3 etape intermediare: 02.04.2014, 07.05.2014, 28.05.2014.

Clasament

1    ASU POLITEHNICA TIMISOARA    16    15    1    0    57-10    46
2    CS GHIRODA    16    14    1    1    53-13    43
3    AS POBEDA DUDESTII VECHI    16    11    2    3    44-17    35
4    CS PROGRESUL GATAIA    16    11    2    3    42-16    35
5    AS ARSENAL FLACARA FAGET    16    10    1    5    29-41    31
6    CS UNIREA SANICOLAUL MARE    16    9    2    5    35-23    29
7    CS DUMBRAVITA    16    8    3    5    33-17    27
8    CS FC CHISODA    16    8    3    5    41-44    27
9    CS TIMISUL SAG    16    5    6    5    25-26    21
10    FC AUTO TIMISOARA    16    6    2    8    20-26    20
11    AS PROGRESUL RACOVITA    16    6    2    8    22-31    20
12    AS FC CFR TIMISOARA    16    4    2    10    31-48    14
13    AS PECIU NOU    16    3    2    11    30-40    11
14    CS COCOSUL ORTISOARA    16    3    2    11    18-32    11
15    CS GIROC    16    3    2    11    18-39    11
16    AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA    16    1    2    13    10-46    5
17    FC REAL DRAGSINA    16    1    1    14    16-55    4

Etapa 1     10-08-2013 - 11:00

1) CS DUMBRAVITA - FC REAL DRAGSINA    3 - 0
2) AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA - CS GIROC    0 - 1
3) CS PROGRESUL GATAIA - FC AUTO TIMISOARA    5 - 0
4) AS FC CFR TIMISOARA - CS FC CHISODA    2 - 3
5) CS COCOSUL ORTISOARA - AS POBEDA DUDESTII VECHI    0 - 2
6) AS PROGRESUL RACOVITA - AS BANATUL NERAU     -
7) CS UNIREA SANICOLAUL MARE - CS GHIRODA    1 - 3
8) AS ARSENAL FLACARA FAGET - ASU POLITEHNICA TIMISOARA    2 - 9
9) AS PECIU NOU - CS TIMISUL SAG    1 - 1

Etapa 2     17-08-2013 - 11:00

1) FC REAL DRAGSINA - CS TIMISUL SAG    2 - 6
2) ASU POLITEHNICA TIMISOARA - AS PECIU NOU    2 - 0
3) CS GHIRODA - AS ARSENAL FLACARA FAGET    3 - 1
4) AS BANATUL NERAU - CS UNIREA SANICOLAUL MARE     -
5) AS POBEDA DUDESTII VECHI - AS PROGRESUL RACOVITA    3 - 1
6) CS FC CHISODA - CS COCOSUL ORTISOARA    5 - 2
7) FC AUTO TIMISOARA - AS FC CFR TIMISOARA    4 - 1
8) CS GIROC - CS PROGRESUL GATAIA    0 - 2
9) CS DUMBRAVITA - AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA    6 - 0

Etapa 3     24-08-2013 - 11:00

1) AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA - FC REAL DRAGSINA    0 - 2
2) CS PROGRESUL GATAIA - CS DUMBRAVITA    3 - 0
3) AS FC CFR TIMISOARA - CS GIROC    4 - 3
4) CS COCOSUL ORTISOARA - FC AUTO TIMISOARA    0 - 1
5) AS PROGRESUL RACOVITA - CS FC CHISODA    3 - 0
6) CS UNIREA SANICOLAUL MARE - AS POBEDA DUDESTII VECHI    1 - 2
7) AS ARSENAL FLACARA FAGET - AS BANATUL NERAU     -
8) AS PECIU NOU - CS GHIRODA    0 - 2
9) CS TIMISUL SAG - ASU POLITEHNICA TIMISOARA    2 - 5

Etapa 4     28-08-2013 - 18:00

1) FC REAL DRAGSINA - ASU POLITEHNICA TIMISOARA    0 - 4
2) CS GHIRODA - CS TIMISUL SAG    3 - 0
3) AS BANATUL NERAU - AS PECIU NOU     -
4) AS POBEDA DUDESTII VECHI - AS ARSENAL FLACARA FAGET    0 - 1
5) CS FC CHISODA - CS UNIREA SANICOLAUL MARE    4 - 1
6) FC AUTO TIMISOARA - AS PROGRESUL RACOVITA    1 - 1
7) CS GIROC - CS COCOSUL ORTISOARA    1 - 0
8) CS DUMBRAVITA - AS FC CFR TIMISOARA    2 - 0
9) AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA - CS PROGRESUL GATAIA    0 - 3

Etapa 5     31-08-2013 - 11:00

1) CS PROGRESUL GATAIA - FC REAL DRAGSINA    2 - 0
2) AS FC CFR TIMISOARA - AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA    5 - 1
3) CS COCOSUL ORTISOARA - CS DUMBRAVITA    1 - 3
4) AS PROGRESUL RACOVITA - CS GIROC    1 - 0
5) CS UNIREA SANICOLAUL MARE - FC AUTO TIMISOARA    2 - 0
6) AS ARSENAL FLACARA FAGET - CS FC CHISODA    4 - 2
7) AS PECIU NOU - AS POBEDA DUDESTII VECHI    0 - 1
8) CS TIMISUL SAG - AS BANATUL NERAU     -
9) ASU POLITEHNICA TIMISOARA - CS GHIRODA    3 - 0

Etapa 6     07-09-2013 - 11:00

1) FC REAL DRAGSINA - CS GHIRODA    2 - 5
2) AS BANATUL NERAU - ASU POLITEHNICA TIMISOARA     -
3) AS POBEDA DUDESTII VECHI - CS TIMISUL SAG    2 - 3
4) CS FC CHISODA - AS PECIU NOU    8 - 4
5) FC AUTO TIMISOARA - AS ARSENAL FLACARA FAGET    0 - 1
6) CS GIROC - CS UNIREA SANICOLAUL MARE    2 - 5
7) CS DUMBRAVITA - AS PROGRESUL RACOVITA    0 - 1
8) AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA - CS COCOSUL ORTISOARA    0 - 3
9) CS PROGRESUL GATAIA - AS FC CFR TIMISOARA    4 - 1

Etapa 7     14-09-2013 - 11:00

1) AS FC CFR TIMISOARA - FC REAL DRAGSINA    5 - 1
2) CS COCOSUL ORTISOARA - CS PROGRESUL GATAIA    2 - 3
3) AS PROGRESUL RACOVITA - AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA    3 - 0
4) CS UNIREA SANICOLAUL MARE - CS DUMBRAVITA    0 - 0
5) AS ARSENAL FLACARA FAGET - CS GIROC    1 - 1
6) AS PECIU NOU - FC AUTO TIMISOARA    0 - 0
7) CS TIMISUL SAG - CS FC CHISODA    0 - 0
8) ASU POLITEHNICA TIMISOARA - AS POBEDA DUDESTII VECHI    1 - 1
9) CS GHIRODA - AS BANATUL NERAU     -

Etapa 8     18-09-2013 - 17:30

1) FC REAL DRAGSINA - AS BANATUL NERAU     -
2) AS POBEDA DUDESTII VECHI - CS GHIRODA    1 - 2
3) CS FC CHISODA - ASU POLITEHNICA TIMISOARA    1 - 6
4) FC AUTO TIMISOARA - CS TIMISUL SAG    2 - 1
5) CS GIROC - AS PECIU NOU    1 - 5
6) CS DUMBRAVITA - AS ARSENAL FLACARA FAGET    9 - 2
7) AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA - CS UNIREA SANICOLAUL MARE    0 - 3
8) CS PROGRESUL GATAIA - AS PROGRESUL RACOVITA    4 - 0
9) AS FC CFR TIMISOARA - CS COCOSUL ORTISOARA    1 - 1

Etapa 9     21-09-2013 - 11:00

1) CS COCOSUL ORTISOARA - FC REAL DRAGSINA    2 - 0
2) AS PROGRESUL RACOVITA - AS FC CFR TIMISOARA    3 - 3
3) CS UNIREA SANICOLAUL MARE - CS PROGRESUL GATAIA    0 - 2
4) AS ARSENAL FLACARA FAGET - AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA    2 - 0
5) AS PECIU NOU - CS DUMBRAVITA    0 - 1
6) CS TIMISUL SAG - CS GIROC    3 - 2
7) ASU POLITEHNICA TIMISOARA - FC AUTO TIMISOARA    3 - 0
8) CS GHIRODA - CS FC CHISODA    8 - 1
9) AS BANATUL NERAU - AS POBEDA DUDESTII VECHI     -

Etapa 10     28-09-2013 - 11:00

1) FC REAL DRAGSINA - AS POBEDA DUDESTII VECHI    3 - 3
2) CS FC CHISODA - AS BANATUL NERAU     -
3) FC AUTO TIMISOARA - CS GHIRODA    1 - 5
4) CS GIROC - ASU POLITEHNICA TIMISOARA    0 - 3
5) CS DUMBRAVITA - CS TIMISUL SAG    2 - 0
6) AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA - AS PECIU NOU    4 - 3
7) CS PROGRESUL GATAIA - AS ARSENAL FLACARA FAGET    6 - 0
8) AS FC CFR TIMISOARA - CS UNIREA SANICOLAUL MARE    2 - 3
9) CS COCOSUL ORTISOARA - AS PROGRESUL RACOVITA    3 - 2

Etapa 11     05-10-2013 - 11:00

1) AS PROGRESUL RACOVITA - FC REAL DRAGSINA    1 - 0
2) CS UNIREA SANICOLAUL MARE - CS COCOSUL ORTISOARA    2 - 0
3) AS ARSENAL FLACARA FAGET - AS FC CFR TIMISOARA    2 - 1
4) AS PECIU NOU - CS PROGRESUL GATAIA    3 - 4
5) CS TIMISUL SAG - AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA    0 - 0
6) ASU POLITEHNICA TIMISOARA - CS DUMBRAVITA    2 - 1
7) CS GHIRODA - CS GIROC    2 - 0
8) AS BANATUL NERAU - FC AUTO TIMISOARA     -
9) AS POBEDA DUDESTII VECHI - CS FC CHISODA    6 - 0

Etapa 12     12-10-2013 - 11:00

1) FC REAL DRAGSINA - CS FC CHISODA    2 - 5
2) FC AUTO TIMISOARA - AS POBEDA DUDESTII VECHI    0 - 1
3) CS GIROC - AS BANATUL NERAU     -
4) CS DUMBRAVITA - CS GHIRODA    1 - 2
5) AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA - ASU POLITEHNICA TIMISOARA    1 - 2
6) CS PROGRESUL GATAIA - CS TIMISUL SAG    2 - 2
7) AS FC CFR TIMISOARA - AS PECIU NOU    4 - 3
8) CS COCOSUL ORTISOARA - AS ARSENAL FLACARA FAGET    2 - 3
9) AS PROGRESUL RACOVITA - CS UNIREA SANICOLAUL MARE    0 - 1

Etapa 13     19-10-2013 - 11:00

1) CS UNIREA SANICOLAUL MARE - FC REAL DRAGSINA    3 - 2
2) AS ARSENAL FLACARA FAGET - AS PROGRESUL RACOVITA    1 - 0
3) AS PECIU NOU - CS COCOSUL ORTISOARA    2 - 1
4) CS TIMISUL SAG - AS FC CFR TIMISOARA    2 - 1
5) ASU POLITEHNICA TIMISOARA - CS PROGRESUL GATAIA    2 - 0
6) CS GHIRODA - AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA    5 - 0
7) AS BANATUL NERAU - CS DUMBRAVITA     -
8) AS POBEDA DUDESTII VECHI - CS GIROC    3 - 0
9) CS FC CHISODA - FC AUTO TIMISOARA    2 - 1

Etapa 14     26-10-2013 - 11:00

1) FC REAL DRAGSINA - FC AUTO TIMISOARA    1 - 4
2) CS GIROC - CS FC CHISODA    2 - 4
3) CS DUMBRAVITA - AS POBEDA DUDESTII VECHI    1 - 4
4) AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA - AS BANATUL NERAU     -
5) CS PROGRESUL GATAIA - CS GHIRODA    1 - 1
6) AS FC CFR TIMISOARA - ASU POLITEHNICA TIMISOARA    0 - 4
7) CS COCOSUL ORTISOARA - CS TIMISUL SAG    0 - 0
8) AS PROGRESUL RACOVITA - AS PECIU NOU    5 - 2
9) CS UNIREA SANICOLAUL MARE - AS ARSENAL FLACARA FAGET    6 - 1

Etapa 15     02-11-2013 - 11:00

1) AS ARSENAL FLACARA FAGET - FC REAL DRAGSINA    4 - 0
2) AS PECIU NOU - CS UNIREA SANICOLAUL MARE    1 - 4
3) CS TIMISUL SAG - AS PROGRESUL RACOVITA    3 - 1
4) ASU POLITEHNICA TIMISOARA - CS COCOSUL ORTISOARA    5 - 0
5) CS GHIRODA - AS FC CFR TIMISOARA    3 - 0
6) AS BANATUL NERAU - CS PROGRESUL GATAIA     -
7) AS POBEDA DUDESTII VECHI - AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA    4 - 2
8) CS FC CHISODA - CS DUMBRAVITA    1 - 1
9) FC AUTO TIMISOARA - CS GIROC    4 - 1

Etapa 16     09-11-2013 - 11:00

1) FC REAL DRAGSINA - CS GIROC    1 - 3
2) CS DUMBRAVITA - FC AUTO TIMISOARA    2 - 0
3) AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA - CS FC CHISODA    2 - 2
4) CS PROGRESUL GATAIA - AS POBEDA DUDESTII VECHI    1 - 2
5) AS FC CFR TIMISOARA - AS BANATUL NERAU     -
6) CS COCOSUL ORTISOARA - CS GHIRODA    1 - 2
7) AS PROGRESUL RACOVITA - ASU POLITEHNICA TIMISOARA    0 - 3
8) CS UNIREA SANICOLAUL MARE - CS TIMISUL SAG    1 - 1
9) AS ARSENAL FLACARA FAGET - AS PECIU NOU    2 - 1

Etapa 17     16-11-2013 - 11:00

1) AS PECIU NOU - FC REAL DRAGSINA    5 - 0
2) CS TIMISUL SAG - AS ARSENAL FLACARA FAGET    1 - 2
3) ASU POLITEHNICA TIMISOARA - CS UNIREA SANICOLAUL MARE    3 - 2
4) CS GHIRODA - AS PROGRESUL RACOVITA    7 - 0
5) AS BANATUL NERAU - CS COCOSUL ORTISOARA     -
6) AS POBEDA DUDESTII VECHI - AS FC CFR TIMISOARA    9 - 1
7) CS FC CHISODA - CS PROGRESUL GATAIA    3 - 0
8) FC AUTO TIMISOARA - AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA    2 - 0
9) CS GIROC - CS DUMBRAVITA    1 - 1

Etapa 18     -

1) FC REAL DRAGSINA - CS DUMBRAVITA     -
2) CS GIROC - AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA     -
3) FC AUTO TIMISOARA - CS PROGRESUL GATAIA     -
4) CS FC CHISODA - AS FC CFR TIMISOARA     -
5) AS POBEDA DUDESTII VECHI - CS COCOSUL ORTISOARA     -
6) AS BANATUL NERAU - AS PROGRESUL RACOVITA     -
7) CS GHIRODA - CS UNIREA SANICOLAUL MARE     -
8) ASU POLITEHNICA TIMISOARA - AS ARSENAL FLACARA FAGET     -
9) CS TIMISUL SAG - AS PECIU NOU     -

Etapa 19     -

1) CS TIMISUL SAG - FC REAL DRAGSINA     -
2) AS PECIU NOU - ASU POLITEHNICA TIMISOARA     -
3) AS ARSENAL FLACARA FAGET - CS GHIRODA     -
4) CS UNIREA SANICOLAUL MARE - AS BANATUL NERAU     -
5) AS PROGRESUL RACOVITA - AS POBEDA DUDESTII VECHI     -
6) CS COCOSUL ORTISOARA - CS FC CHISODA     -
7) AS FC CFR TIMISOARA - FC AUTO TIMISOARA     -
8) CS PROGRESUL GATAIA - CS GIROC     -
9) AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA - CS DUMBRAVITA     -

Etapa 20     -

1) FC REAL DRAGSINA - AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA     -
2) CS DUMBRAVITA - CS PROGRESUL GATAIA     -
3) CS GIROC - AS FC CFR TIMISOARA     -
4) FC AUTO TIMISOARA - CS COCOSUL ORTISOARA     -
5) CS FC CHISODA - AS PROGRESUL RACOVITA     -
6) AS POBEDA DUDESTII VECHI - CS UNIREA SANICOLAUL MARE     -
7) AS BANATUL NERAU - AS ARSENAL FLACARA FAGET     -
8) CS GHIRODA - AS PECIU NOU     -
9) ASU POLITEHNICA TIMISOARA - CS TIMISUL SAG     -

Etapa 21     -

1) ASU POLITEHNICA TIMISOARA - FC REAL DRAGSINA     -
2) CS TIMISUL SAG - CS GHIRODA     -
3) AS PECIU NOU - AS BANATUL NERAU     -
4) AS ARSENAL FLACARA FAGET - AS POBEDA DUDESTII VECHI     -
5) CS UNIREA SANICOLAUL MARE - CS FC CHISODA     -
6) AS PROGRESUL RACOVITA - FC AUTO TIMISOARA     -
7) CS COCOSUL ORTISOARA - CS GIROC     -
8) AS FC CFR TIMISOARA - CS DUMBRAVITA     -
9) CS PROGRESUL GATAIA - AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA     -

Etapa 22     -

1) FC REAL DRAGSINA - CS PROGRESUL GATAIA     -
2) AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA - AS FC CFR TIMISOARA     -
3) CS DUMBRAVITA - CS COCOSUL ORTISOARA     -
4) CS GIROC - AS PROGRESUL RACOVITA     -
5) FC AUTO TIMISOARA - CS UNIREA SANICOLAUL MARE     -
6) CS FC CHISODA - AS ARSENAL FLACARA FAGET     -
7) AS POBEDA DUDESTII VECHI - AS PECIU NOU     -
8) AS BANATUL NERAU - CS TIMISUL SAG     -
9) CS GHIRODA - ASU POLITEHNICA TIMISOARA     -

Etapa 23     -

1) CS GHIRODA - FC REAL DRAGSINA     -
2) ASU POLITEHNICA TIMISOARA - AS BANATUL NERAU     -
3) CS TIMISUL SAG - AS POBEDA DUDESTII VECHI     -
4) AS PECIU NOU - CS FC CHISODA     -
5) AS ARSENAL FLACARA FAGET - FC AUTO TIMISOARA     -
6) CS UNIREA SANICOLAUL MARE - CS GIROC     -
7) AS PROGRESUL RACOVITA - CS DUMBRAVITA     -
8) CS COCOSUL ORTISOARA - AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA     -
9) AS FC CFR TIMISOARA - CS PROGRESUL GATAIA     -

Etapa 24     -

1) FC REAL DRAGSINA - AS FC CFR TIMISOARA     -
2) CS PROGRESUL GATAIA - CS COCOSUL ORTISOARA     -
3) AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA - AS PROGRESUL RACOVITA     -
4) CS DUMBRAVITA - CS UNIREA SANICOLAUL MARE     -
5) CS GIROC - AS ARSENAL FLACARA FAGET     -
6) FC AUTO TIMISOARA - AS PECIU NOU     -
7) CS FC CHISODA - CS TIMISUL SAG     -
8) AS POBEDA DUDESTII VECHI - ASU POLITEHNICA TIMISOARA     -
9) AS BANATUL NERAU - CS GHIRODA     -

Etapa 25     -

1) AS BANATUL NERAU - FC REAL DRAGSINA     -
2) CS GHIRODA - AS POBEDA DUDESTII VECHI     -
3) ASU POLITEHNICA TIMISOARA - CS FC CHISODA     -
4) CS TIMISUL SAG - FC AUTO TIMISOARA     -
5) AS PECIU NOU - CS GIROC     -
6) AS ARSENAL FLACARA FAGET - CS DUMBRAVITA     -
7) CS UNIREA SANICOLAUL MARE - AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA     -
8) AS PROGRESUL RACOVITA - CS PROGRESUL GATAIA     -
9) CS COCOSUL ORTISOARA - AS FC CFR TIMISOARA     -

Etapa 26     -

1) FC REAL DRAGSINA - CS COCOSUL ORTISOARA     -
2) AS FC CFR TIMISOARA - AS PROGRESUL RACOVITA     -
3) CS PROGRESUL GATAIA - CS UNIREA SANICOLAUL MARE     -
4) AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA - AS ARSENAL FLACARA FAGET     -
5) CS DUMBRAVITA - AS PECIU NOU     -
6) CS GIROC - CS TIMISUL SAG     -
7) FC AUTO TIMISOARA - ASU POLITEHNICA TIMISOARA     -
8) CS FC CHISODA - CS GHIRODA     -
9) AS POBEDA DUDESTII VECHI - AS BANATUL NERAU     -

Etapa 27     -

1) AS POBEDA DUDESTII VECHI - FC REAL DRAGSINA     -
2) AS BANATUL NERAU - CS FC CHISODA     -
3) CS GHIRODA - FC AUTO TIMISOARA     -
4) ASU POLITEHNICA TIMISOARA - CS GIROC     -
5) CS TIMISUL SAG - CS DUMBRAVITA     -
6) AS PECIU NOU - AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA     -
7) AS ARSENAL FLACARA FAGET - CS PROGRESUL GATAIA     -
8) CS UNIREA SANICOLAUL MARE - AS FC CFR TIMISOARA     -
9) AS PROGRESUL RACOVITA - CS COCOSUL ORTISOARA     -

Etapa 28     -

1) FC REAL DRAGSINA - AS PROGRESUL RACOVITA     -
2) CS COCOSUL ORTISOARA - CS UNIREA SANICOLAUL MARE     -
3) AS FC CFR TIMISOARA - AS ARSENAL FLACARA FAGET     -
4) CS PROGRESUL GATAIA - AS PECIU NOU     -
5) AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA - CS TIMISUL SAG     -
6) CS DUMBRAVITA - ASU POLITEHNICA TIMISOARA     -
7) CS GIROC - CS GHIRODA     -
8) FC AUTO TIMISOARA - AS BANATUL NERAU     -
9) CS FC CHISODA - AS POBEDA DUDESTII VECHI     -

Etapa 29     -

1) CS FC CHISODA - FC REAL DRAGSINA     -
2) AS POBEDA DUDESTII VECHI - FC AUTO TIMISOARA     -
3) AS BANATUL NERAU - CS GIROC     -
4) CS GHIRODA - CS DUMBRAVITA     -
5) ASU POLITEHNICA TIMISOARA - AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA     -
6) CS TIMISUL SAG - CS PROGRESUL GATAIA     -
7) AS PECIU NOU - AS FC CFR TIMISOARA     -
8) AS ARSENAL FLACARA FAGET - CS COCOSUL ORTISOARA     -
9) CS UNIREA SANICOLAUL MARE - AS PROGRESUL RACOVITA     -

Etapa 30     -

1) FC REAL DRAGSINA - CS UNIREA SANICOLAUL MARE     -
2) AS PROGRESUL RACOVITA - AS ARSENAL FLACARA FAGET     -
3) CS COCOSUL ORTISOARA - AS PECIU NOU     -
4) AS FC CFR TIMISOARA - CS TIMISUL SAG     -
5) CS PROGRESUL GATAIA - ASU POLITEHNICA TIMISOARA     -
6) AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA - CS GHIRODA     -
7) CS DUMBRAVITA - AS BANATUL NERAU     -
8) CS GIROC - AS POBEDA DUDESTII VECHI     -
9) FC AUTO TIMISOARA - CS FC CHISODA     -

Etapa 31     -

1) FC AUTO TIMISOARA - FC REAL DRAGSINA     -
2) CS FC CHISODA - CS GIROC     -
3) AS POBEDA DUDESTII VECHI - CS DUMBRAVITA     -
4) AS BANATUL NERAU - AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA     -
5) CS GHIRODA - CS PROGRESUL GATAIA     -
6) ASU POLITEHNICA TIMISOARA - AS FC CFR TIMISOARA     -
7) CS TIMISUL SAG - CS COCOSUL ORTISOARA     -
8) AS PECIU NOU - AS PROGRESUL RACOVITA     -
9) AS ARSENAL FLACARA FAGET - CS UNIREA SANICOLAUL MARE     -

Etapa 32     -

1) FC REAL DRAGSINA - AS ARSENAL FLACARA FAGET     -
2) CS UNIREA SANICOLAUL MARE - AS PECIU NOU     -
3) AS PROGRESUL RACOVITA - CS TIMISUL SAG     -
4) CS COCOSUL ORTISOARA - ASU POLITEHNICA TIMISOARA     -
5) AS FC CFR TIMISOARA - CS GHIRODA     -
6) CS PROGRESUL GATAIA - AS BANATUL NERAU     -
7) AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA - AS POBEDA DUDESTII VECHI     -
8) CS DUMBRAVITA - CS FC CHISODA     -
9) CS GIROC - FC AUTO TIMISOARA     -

Etapa 33     -

1) CS GIROC - FC REAL DRAGSINA     -
2) FC AUTO TIMISOARA - CS DUMBRAVITA     -
3) CS FC CHISODA - AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA     -
4) AS POBEDA DUDESTII VECHI - CS PROGRESUL GATAIA     -
5) AS BANATUL NERAU - AS FC CFR TIMISOARA     -
6) CS GHIRODA - CS COCOSUL ORTISOARA     -
7) ASU POLITEHNICA TIMISOARA - AS PROGRESUL RACOVITA     -
8) CS TIMISUL SAG - CS UNIREA SANICOLAUL MARE     -
9) AS PECIU NOU - AS ARSENAL FLACARA FAGET     -

Etapa 34     -

1) FC REAL DRAGSINA - AS PECIU NOU     -
2) AS ARSENAL FLACARA FAGET - CS TIMISUL SAG     -
3) CS UNIREA SANICOLAUL MARE - ASU POLITEHNICA TIMISOARA     -
4) AS PROGRESUL RACOVITA - CS GHIRODA     -
5) CS COCOSUL ORTISOARA - AS BANATUL NERAU     -
6) AS FC CFR TIMISOARA - AS POBEDA DUDESTII VECHI     -
7) CS PROGRESUL GATAIA - CS FC CHISODA     -
8) AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA - FC AUTO TIMISOARA     -
9) CS DUMBRAVITA - CS GIROC     -

Liga a V-a

se reia in data 15 martie 2013 si nu va cuprinde nicio etapa intermediara.

Seria I

1    AS FC Ripensia Timisoara    14    13    0    1    77-6    39
2    AS STEAUA ROSIE VARIAS    14    11    0    3    35-11    33
3    CS NOVA MAMA MIA BECICHERECU MIC    14    11    0    3    45-22    33
4    AS COMLOSU MARE    14    10    1    3    36-16    31
5    AS DACIA CARPINIS    14    8    2    4    31-20    26
6    PLAVII DELIA SANPETRU MARE    14    8    0    6    41-39    24
7    AS POBEDA DUDESTII VECHI    14    7    2    5    32-31    23
8    AS MURESUL CENAD    14    6    0    8    38-43    18
9    AS TRICOUL 1 IUNIE TIMISOARA    14    5    1    8    31-39    16
10    FC AVANTUL PERIAM    14    7    0    7    24-30    15
11    AS CARANI    14    4    2    8    13-27    14
12    AS VOINTA VALCANI    14    4    1    9    25-47    13
13    AS UNIREA GRABATI    14    2    1    11    13-53    7
14    CS GLENTORAN CARANI    14    2    0    12    17-45    6
15    AS FC SPARTAK GOTTLOB    14    1    2    11    16-45    5

Seria a II-a

1    AS MURANI    14    12    0    2    49-20    36
2    ACS POLITEHNICA TIMISOARA    14    10    1    3    51-8    31
3    AS AGROTRIFAN SANMIHAIU ROMAN    14    10    1    3    46-15    31
4    FC JEBEL    14    10    1    3    44-15    31
5    AS UNIREA CERNETEAZ    14    8    1    5    36-25    25
6    AS FC PARTA    14    7    1    6    39-24    22
7    AS UNIREA BANLOC    14    7    1    6    27-26    22
8    AS FC VOINTA BILED    14    6    2    6    23-48    20
9    AS UNIREA GHILAD    14    6    1    7    35-38    19
10    AS INTER FOENI    14    4    4    6    33-39    16
11    AS FC DETA    14    4    3    7    30-39    15
12    AS AVANTUL BOBDA    14    3    4    7    29-39    13
13    AS SOLVENTUL TIMISOARA    14    3    2    9    31-63    11
14    AS ATLETICO LIEBLING    14    1    2    11    24-59    5
15    AS MORAVITA    14    1    2    11    19-58    5

Seria a III-a

1    AS AVANTUL CHIZATAU    15    14    0    1    72-18    42
2    AS VOINTA MASLOC    15    13    2    0    69-14    41
3    AS FC BAZOSUL VECHI    15    12    1    2    46-14    37
4    AS LORENA GIARMATA VII    15    12    0    3    60-15    36
5    AS FC CHEVERES    15    9    1    5    48-23    28
6    CS VULTURII 2009 LUGOJ    15    8    2    5    42-25    26
7    AS BOLDUR    15    7    3    5    45-33    24
8    AS AVANTUL TOPOLOVATU MARE    15    6    4    5    33-31    22
9    AS VIITORUL STIUCA    15    4    4    7    37-47    16
10    AS BUZIAS 2013    15    4    1    10    24-55    13
11    AS FC TIMISUL URSENI    15    4    1    10    21-52    13
12    AS GLORIA MOSNITA NOUA    15    3    2    10    20-43    11
13    AS BACOVA    15    3    2    10    21-52    11
14    AS MEGET REMETEA MARE    15    3    0    12    19-57    9
15    ACS REMETEA IANOVA 2000    15    3    3    9    22-57    6
16    AS OLIMPIA 1967 BUCOVAT    15    2    0    13    31-74    6

Liga a VI-a

se reia in data 15 martie 2013 si nu va cuprinde nici o etapa intermediara, cu precizarea ca in weekendul din 19, 20 aprilie 2014 nu se disputa etapa

Seria I

1    AS UNIREA JIMBOLIA    11    10    0    1    48-9    30
2    AS VOINTA SANDRA    11    8    1    2    28-16    25
3    AS CS UNIREA 1975 TOMNATIC    11    8    0    3    41-22    24
4    AS VOINTA SARAFOLEANA    11    7    1    3    23-19    22
5    AS CHECEANA CHECEA    11    6    1    4    34-27    19
6    CS UNIREA SANICOLAUL MARE    11    5    1    5    23-28    16
7    AS FC CENEI    11    4    1    6    28-31    13
8    AS BANATUL NERAU    11    4    0    7    25-33    12
9    AS STEAUA ROSIE BULGARUS    11    3    2    6    30-43    11
10    AS OLIMPIA LENAUHAIM    11    3    1    7    27-37    10
11    AS TEREMIA MICA    11    3    0    8    23-44    9
12    AS MURESUL IGRIS    11    1    0    10    13-34    3

Seria a II-a

1    AS SECEANI    14    14    0    0    66-23    42
2    AS CHINEJANA CHINEZUL SATCHINEZ    14    11    1    2    60-29    34
3    AS FIBIS    14    8    2    4    52-28    26
4    AS GLORIA REMETEA MARE    14    7    4    3    42-31    25
5    AS PINDUL DUDESTII NOI    14    8    0    6    43-29    24
6    CS COCOSUL ORTISOARA    14    6    6    2    34-20    24
7    AS VOINTA MASLOC    14    7    3    4    31-25    24
8    AS VIITORUL CORNESTI    14    6    2    6    53-37    20
9    AS BARATEAZ    14    5    4    5    38-27    19
10    AS GELU    14    6    1    7    40-36    19
11    AS UNITED BENCECUL DE SUS    14    5    3    6    27-35    18
12    AS CALACEA    14    2    3    9    30-53    9
13    AS ATLETIC TIMISOARA    13    2    2    9    14-33    8
14    AS INTER BENCECUL DE JOS    14    1    1    12    38-72    4
15    AS SPERANTA BAZOSUL NOU    13    0    0    13    17-107    0

Seria a III-a

1    AS UTVIN    14    12    1    1    57-26    37
2    AS FC DETA    14    10    2    2    63-22    32
3    AS AVANTUL JAMU MARE    14    10    0    4    48-25    30
4    AS SOIMII PUSTINIS    14    8    3    3    49-20    27
5    AS BYA LIVEZILE    14    8    0    6    30-27    24
6    AS RADNICKI SOCA    14    6    4    4    31-25    22
7    AS RECOLTA STAMORA GERMANA    14    6    4    4    29-33    22
8    AS PROGRESUL CIACOVA    14    5    4    5    27-28    19
9    FC JEBEL    13    4    3    6    21-25    15
10    AS VIITORUL PADURENI    14    5    0    9    30-38    15
11    AS PETROMAN    14    4    2    8    24-57    14
12    AS GLORIA UIVAR    14    6    0    8    36-34    12
13    AS OBILICI SANMARTINUL SARBESC    14    2    4    8    25-44    10
14    AS RAUTI    13    2    2    9    16-34    8
15    AS FLAMINGO OFSENITA    14    1    1    12    19-67    4

 
 

Tu ce parere ai ?


 

Ti-a placut articolul?

Daca informatia ti s-a parut interesanta, distribuie link-ul si prietenilor.