FOTBAL: PROGRAMUL TURULUI in cele cinci serii ale LIGII 3, sezonul 2017-2018

Scris de Vlad Turburan | Publicat in 16.08.2017 16:31 | Publicat in SPORT | Tipareste pagina

Miercuri, 16 august, la Casa Fotbalului a avut loc tragerea la sorţi pentru stabilirea programului in cele cinci serii ale Ligii 3, sezonul 2017-2018.
Ca urmare a retragerii de ultim moment a CS Unirea Jucu şi CS FC Zalau, seriile au fost reconfigurate inaintea ţintarului, prin decizia Comitetului de Urgenţa, astfel:

SERIA a IV-a
CS Soimii Lipova (AR)
CS International Balesti (GJ)
ACS Ghiroda (TM)
CSM Scolar Resita (CS)
CSM Lugoj (TM)
CS National Sebis (AR)
CNS Cetate Deva (HD)
CS U Craiova 2 (DJ)
CS Gloria Lunca Teuz Cermei (AR)
ACSO Filiasi (DJ)
CS Millenium Giarmata (TM)
CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic (TM)
ACS Sirineasa (VL)
AFC Hermannstadt 2 (SB)
Centrul National de Pregatire Timisoara (TM)

ETAPA 1

CS INTERNATIONAL BALESTI (GJ) – ACSO FILIASI (DJ)
CNS CETATE DEVA (HD) – CS NATIONAL SEBIS (AR)
ACS SIRINEASA (VL) – AFC HERMANNSTADT 2 (SB)
CS MILLENIUM GIARMATA (TM) – CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI (AR)
CS SOIMII LIPOVA (AR) – CSM LUGOJ (TM)
CS U CRAIOVA 2 (DJ) – CENTRUL NATIONAL DE PREGATIRE TIMISOARA (TM)
ACS GHIRODA (TM) – CS NUOVA MAMA MIA BECICHERECU MIC (TM)
CSM SCOLAR RESITA (CS) sta

ETAPA 2

ACSO FILIASI (DJ) sta
CS NUOVA MAMA MIA BECICHERECU MIC (TM) – CSM SCOLAR RESITA (CS)
CENTRUL NATIONAL DE PREGATIRE TIMISOARA (TM) – ACS GHIRODA (TM)
CSM LUGOJ (TM) – CS U CRAIOVA 2 (DJ)
CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI (AR) – CS SOIMII LIPOVA (AR)
AFC HERMANNSTADT 2 (SB) – CS MILLENIUM GIARMATA (TM)
CS NATIONAL SEBIS (AR) – ACS SIRINEASA (VL)
CS INTERNATIONAL BALESTI (GJ) – CNS CETATE DEVA (HD)

ETAPA 3

CNS CETATE DEVA (HD) – ACSO FILIASI (DJ)
ACS SIRINEASA (VL) – CS INTERNATIONAL BALESTI (GJ)
CS MILLENIUM GIARMATA (TM) – CS NATIONAL SEBIS (AR)
CS SOIMII LIPOVA (AR) – AFC HERMANNSTADT 2 (SB)
CS U CRAIOVA 2 (DJ) – CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI (AR)
ACS GHIRODA (TM) – CSM LUGOJ (TM)
CSM SCOLAR RESITA (CS) – CENTRUL NATIONAL DE PREGATIRE TIMISOARA (TM)
CS NUOVA MAMA MIA BECICHERECU MIC (TM) sta

ETAPA 4

ACSO FILIASI (DJ) – CS NUOVA MAMA MIA BECICHERECU MIC (TM)
CENTRUL NATIONAL DE PREGATIRE TIMISOARA (TM) sta
CSM LUGOJ (TM) – CSM SCOLAR RESITA (CS)
CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI (AR) – ACS GHIRODA (TM)
AFC HERMANNSTADT 2 (SB) – CS U CRAIOVA 2 (DJ)
CS NATIONAL SEBIS (AR) – CS SOIMII LIPOVA (AR)
CS INTERNATIONAL BALESTI (GJ) – CS MILLENIUM GIARMATA (TM)
CNS CETATE DEVA (HD) – ACS SIRINEASA (VL)

ETAPA 5

ACS SIRINEASA (VL) – ACSO FILIASI (DJ)
CS MILLENIUM GIARMATA (TM) – CNS CETATE DEVA (HD)
CS SOIMII LIPOVA (AR) – CS INTERNATIONAL BALESTI (GJ)
CS U CRAIOVA 2 (DJ) – CS NATIONAL SEBIS (AR)
ACS GHIRODA (TM) – AFC HERMANNSTADT 2 (SB)
CSM SCOLAR RESITA (CS) – CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI (AR)
CSM LUGOJ (TM) sta
CS NUOVA MAMA MIA BECICHERECU MIC (TM) – CENTRUL NATIONAL DE PREGATIRE TIMISOARA (TM)

ETAPA 6

ACSO FILIASI (DJ) – CENTRUL NATIONAL DE PREGATIRE TIMISOARA (TM)
CSM LUGOJ (TM) – CS NUOVA MAMA MIA BECICHERECU MIC (TM)
CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI (AR) sta
AFC HERMANNSTADT 2 (SB) – CSM SCOLAR RESITA (CS)
CS NATIONAL SEBIS (AR) – ACS GHIRODA (TM)
CS INTERNATIONAL BALESTI (GJ) – CS U CRAIOVA 2 (DJ)
CNS CETATE DEVA (HD) – CS SOIMII LIPOVA (AR)
ACS SIRINEASA (VL) – CS MILLENIUM GIARMATA (TM)

ETAPA 7

CS MILLENIUM GIARMATA (TM) – ACSO FILIASI (DJ)
CS SOIMII LIPOVA (AR) – ACS SIRINEASA (VL)
CS U CRAIOVA 2 (DJ) – CNS CETATE DEVA (HD)
ACS GHIRODA (TM) – CS INTERNATIONAL BALESTI (GJ)
CSM SCOLAR RESITA (CS) – CS NATIONAL SEBIS (AR)
AFC HERMANNSTADT 2 (SB) sta
CS NUOVA MAMA MIA BECICHERECU MIC (TM) – CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI (AR)
CENTRUL NATIONAL DE PREGATIRE TIMISOARA (TM) – CSM LUGOJ (TM)

ETAPA 8

ACSO FILIASI (DJ) – CSM LUGOJ (TM)
CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI (AR) – CENTRUL NATIONAL DE PREGATIRE TIMISOARA (TM)
AFC HERMANNSTADT 2 (SB) – CS NUOVA MAMA MIA BECICHERECU MIC (TM)
CS NATIONAL SEBIS (AR) sta
CS INTERNATIONAL BALESTI (GJ) – CSM SCOLAR RESITA (CS)
CNS CETATE DEVA (HD) – ACS GHIRODA (TM)
ACS SIRINEASA (VL) – CS U CRAIOVA 2 (DJ)
CS MILLENIUM GIARMATA (TM) – CS SOIMII LIPOVA (AR)

ETAPA 9

CS SOIMII LIPOVA (AR) – ACSO FILIASI (DJ)
CS U CRAIOVA 2 (DJ) – CS MILLENIUM GIARMATA (TM)
ACS GHIRODA (TM) – ACS SIRINEASA (VL)
CSM SCOLAR RESITA (CS) – CNS CETATE DEVA (HD)
CS INTERNATIONAL BALESTI (GJ) sta
CS NUOVA MAMA MIA BECICHERECU MIC (TM) – CS NATIONAL SEBIS (AR)
CENTRUL NATIONAL DE PREGATIRE TIMISOARA (TM) – AFC HERMANNSTADT 2(SB)
CSM LUGOJ (TM) – CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI (AR)

ETAPA 10

ACSO FILIASI (DJ) – CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI (AR)
AFC HERMANNSTADT 2 (SB) – CSM LUGOJ (TM)
CS NATIONAL SEBIS (AR) – CENTRUL NATIONAL DE PREGATIRE TIMISOARA (TM)
CS INTERNATIONAL BALESTI (GJ) – CS NUOVA MAMA MIA BECICHERECU MIC(TM)
CNS CETATE DEVA (HD) sta
ACS SIRINEASA (VL) – CSM SCOLAR RESITA (CS)
CS MILLENIUM GIARMATA (TM) – ACS GHIRODA (TM)
CS SOIMII LIPOVA (AR) – CS U CRAIOVA 2 (DJ)

ETAPA 11

CS U CRAIOVA 2 (DJ) – ACSO FILIASI (DJ)
ACS GHIRODA (TM) – CS SOIMII LIPOVA (AR)
CSM SCOLAR RESITA (CS) – CS MILLENIUM GIARMATA (TM)
ACS SIRINEASA (VL) sta
CS NUOVA MAMA MIA BECICHERECU MIC (TM) – CNS CETATE DEVA (HD)
CENTRUL NATIONAL DE PREGATIRE TIMISOARA (TM) – CS INTERNATIONAL BALESTI (GJ)
CSM LUGOJ (TM) – CS NATIONAL SEBIS (AR)
CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI (AR) – AFC HERMANNSTADT 2 (SB)

ETAPA 12

ACSO FILIASI (DJ) – AFC HERMANNSTADT 2 (SB)
CS NATIONAL SEBIS (AR) – CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI (AR)
CS INTERNATIONAL BALESTI (GJ) – CSM LUGOJ (TM)
CNS CETATE DEVA (HD) – CENTRUL NATIONAL DE PREGATIRE TIMISOARA (TM)
ACS SIRINEASA (VL) – CS NUOVA MAMA MIA BECICHERECU MIC (TM)
CS MILLENIUM GIARMATA (TM) sta
CS SOIMII LIPOVA (AR) – CSM SCOLAR RESITA (CS)
CS U CRAIOVA 2 (DJ) – ACS GHIRODA (TM)

ETAPA 13

ACS GHIRODA (TM) – ACSO FILIASI (DJ)
CSM SCOLAR RESITA (CS) – CS U CRAIOVA 2 (DJ)
CS SOIMII LIPOVA (AR) sta
CS NUOVA MAMA MIA BECICHERECU MIC (TM) – CS MILLENIUM GIARMATA (TM)
CENTRUL NATIONAL DE PREGATIRE TIMISOARA (TM) – ACS SIRINEASA (VL)
CSM LUGOJ (TM) – CNS CETATE DEVA (HD)
CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI (AR) – CS INTERNATIONAL BALESTI (GJ)
AFC HERMANNSTADT 2 (SB) – CS NATIONAL SEBIS (AR)

ETAPA 14

ACSO FILIASI (DJ) – CS NATIONAL SEBIS (AR)
CS INTERNATIONAL BALESTI (GJ) – AFC HERMANNSTADT 2 (SB)
CNS CETATE DEVA (HD) – CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI (AR)
ACS SIRINEASA (VL) – CSM LUGOJ (TM)
CS MILLENIUM GIARMATA (TM) – CENTRUL NATIONAL DE PREGATIRE TIMISOARA(TM)
CS SOIMII LIPOVA (AR) – CS NUOVA MAMA MIA BECICHERECU MIC (TM)
CS U CRAIOVA 2 (DJ) sta
ACS GHIRODA (TM) – CSM SCOLAR RESITA (CS)

ETAPA 15

CSM SCOLAR RESITA (CS) – ACSO FILIASI (DJ)
ACS GHIRODA (TM) sta
CS NUOVA MAMA MIA BECICHERECU MIC (TM) – CS U CRAIOVA 2 (DJ)
CENTRUL NATIONAL DE PREGATIRE TIMISOARA (TM) – CS SOIMII LIPOVA (AR)
CSM LUGOJ (TM) – CS MILLENIUM GIARMATA (TM)
CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI (AR) – ACS SIRINEASA (VL)
AFC HERMANNSTADT 2 (SB) – CNS CETATE DEVA (HD)
CS NATIONAL SEBIS (AR) – CS INTERNATIONAL BALESTI (GJ)

Documente atasate

Unele documente sunt in format PDF si pot fi citite cu ajutorul Adobe Acrobat Reader. Daca nu il aveti il puteti descarca gratuit de pe site-ul oficial Adobe

Descarca LIGA 3_SERIA I
 
Tip fisier : PDF | Dimensiune fisier : 63.86 Kb
Descarca LIGA 3_SERIA II
 
Tip fisier : PDF | Dimensiune fisier : 63.27 Kb
Descarca LIGA 3_SERIA III
 
Tip fisier : PDF | Dimensiune fisier : 63.5 Kb
Descarca LIGA 3_SERIA IV
 
Tip fisier : PDF | Dimensiune fisier : 64.39 Kb
Descarca LIGA 3_SERIA V
 
Tip fisier : PDF | Dimensiune fisier : 63.89 Kb
 
 

Tu ce parere ai ?


 

Ti-a placut articolul?

Daca informatia ti s-a parut interesanta, distribuie link-ul si prietenilor.