Programul întreruperilor de energie electrică în Banat

Scris de Alex Neagoe | Publicat in 16.10.2011 16:04 | Publicat in LOCAL | Tipareste pagina

*17 – 21 octombrie 2011

Pentru lucrările anuale de reparaţii si întreţinere instalaţii si reţele electrice, precum si posturi de transformare,
Enel Distribuţie Banat anunţă întreruperea furnizării energiei electrice în timpul lucrărilor după programul indicat
mai jos.
Observaţie: întreruperile în furnizarea energiei electrice vor avea loc în intervalul indicat, dar durata lor nu
este determinată încă.

Zona Mt Jt Reţea Timisoara

Luni
17.10.2011
Timisoara: Str.I.Slavici (p), Văliug (p)
Jud.Timis: Sânmihaiu Român (p), Mosniţa Nouă (p), Albina, SP IV
Bazos, Dragsina, Teremia Mare (p), Teremia Mică (p)
9 - 17
Jud.Timis: Topolovăţul Mare 8 - 19
Jud.Timis: Chizătău 8 - 15
Marţi
18.10.2011
Timisoara: Str.Brândusei (p), Timis (p), Calea Torontalului (p),Teiului
(p), Brediceanu nr.8
Jud.Timis: Orţisoara (AVICOLA), Pischia (Ocol Silvic), Dudestii Vechi
(p), Teremia Mare (p), Teremia Mică (p)
9 - 17
Timisoara: Parc Industrial Freidorf (p), str.Polonă (p), Nottara (p),
I.Slavici (p), Paganini (p), Romaniţa (p), Contemporanu (p), Bagdasar,
Răscoala din 1907, gara CFR Timisoara Vest, C-tin Silvestru
10 - 12
Timisoara: Str.C-tin Silvestru, Veac Nou, Sofocle 10 - 14
Jud.Timis: Toager, Jebel (foraj) 8 - 16
Jud.Timis: Crivina 8 - 19
Miercuri
19.10.2011
Timisoara: Calea Aradului (p), Lipovei (p)
Jud.Timis: Sânnicolau Mare (Turn Apa, FRACADA, spital, Drumul
Timisorii,str. C. Porumbescu, Andreica, E.Murgu, Drumul Saravale,
str.Closca, Decebal, M. Viteazu, Calea lui Traian)
9 - 16
Jud.Timis: Jdioara 8 - 19
Jud.Timis: Chizătău, Voiteg (p) 8 - 16
Joi
20.10.2011
Timisoara: Str.Sepiei (p), Stefan Stâncă (p)
Jud.Timis: Cenad (p) 9 - 16
Jud.Timis: Chizătău, Denta (p) 8 - 16
Jud.Timis: Fădimac, Bara, Spata, Rădmănesti, Lăpusnic, Dobresti,
Secas, Vizma, Crivobara, Dubesti, Ohaba Lungă, Ohaba Română
8 - 19
Vineri
21.10.2011
Timisoara: NU SUNT ÎNTRERUPERI PROGRAMATE
Jud.Timis: Crivina, Sanoviţa 8 - 19
Jud.Timis: Chizătău, Jamu Mare (p) 8 - 16
Jud.Timis: Dudestii Noi (SP I, ferma legume, ferma Cioreni), Ianova,
Beregsău Mare (SP ANIF I), Sânnicolau Mare (str.Belsugului, Popa
Sapcă, A. Iancu)
9 - 17

Zona Mt Jt Reţea Arad
Luni
17.10.2011
UO MT-JT
MUN ARAD
ARAD-Str. Ineului 9-17
ARAD-Str. Veronica Micle, Vasile Ureche, Salciei, Remus,
Ialomitei, Grigore Ureche, Grigore Alexandrescu,
Ciocarliei, Barsei, Badea Cartan(p), Cl. Romanilor bl. C,
D, D1, E, E1, F1, G1, H, H1, J, J1, L1, Paris, Mozart,
Dacilor, Romei, 9Mai, Bistritei, Gheorghe Lazar(p).
8-17
ARAD-P-ta Gara Aradul Nou(p), Cl. Bodrogului(p).
Insula III–Mures, Padurea Ceala, Stupina Ceala, Insula
Mures, Restaurantul Zori de zi, Ogorului(p).
9-12
ARAD-Str. Oborului(p), Lacrimioarelor(p),
Independentei(p), Suceava(p), Sportului.
9-16
UO MT-JT
ARAD
EXTERIOR
Lipova-str.Viilor, A.Iancu 8-12
Sistarovăţ(p) 10-15
Gara Vărădia, Staţia 110/27kV Vărădia, Petrom Juliţa,
Juliţa, Stejar, Lupesti, Pârnesti, Baia, Toc 9-18
Pecica(p) 8-15:30
Zădăreni(p) 9-12
UO MT-JT
INEU
Mermesti, Siria(p), Susag(p) 8-15
Bontesti(p) 9-16
Marţi
18.10.2011
UO MT-JT
MUN ARAD
ARAD-Str.Ineului 9-17
ARAD-Str.Nicola Alexici, Iakob Cardos, Dornei, Ciocarliei,
Brumarel, P-ta Sarbeasca(p), Tekelia Sava(p),
Preparandiei(p).
8-12
UO MT-JT
ARAD
EXTERIOR
Lipova-Zona băi 9-12
Ususău (p) 8-15
Gara Vărădia, Staţia 110/27kV Vărădia, Petrom Juliţa,
Juliţa, Stejar, Lupesti, Pârnesti, Baia, Toc
9-18
Pecica(p) 8-15:30
Vinga(p) 9-17
UO MT-JT
INEU
Mermesti, Siria(p) 8-15
Aldesti(p) 8-16
Ineu(Hotel, Orange ) 8-17
Miercuri
19.10.2011
UO MT-JT
MUN ARAD
ARAD-Str. Ineului, Calea 6 Vanatori(p). 9-17
ARAD-Str. Orient, Voievod Moga(p), Anton Cehov(p),
Petru Rares(p), Mierlei, I.B.Deleanu, Boemiei, Salontei,
Ivireanu, Bradului, Razvan, Vidra, Hortensiei(p), Iacob
Muresan, Necula, Orion, Salcamului, Negruzzi, Zmeurei,
Cometei(p), Gradina Postei(p), Moraviei(p), Satelit(p).
8:30-12:30
UO MT-JT
ARAD
EXTERIOR
Păulis (p), Minis, Ghioroc (p), CED Ghioroc 8-15
Gara Vărădia,Staţia 110/27kV Vărădia, Petrom Juliţa,
Juliţa, Stejar, Lupesti, Pârnesti, Baia 9-18
Pecica(p) 8-15:30
Sâmpetru German(p) 9-17
Sofronea(p) 9-15
UO MT-JT
INEU
Lazuri(p), Draut(p), Botfei(p) 8-15
Aldesti(p) 8-16
Ineu(Hotel, Orange ) 8-17
Joi
20.10.2011
UO MT-JT
MUN ARAD
ARAD-Str.Ineului 9-17
ARAD-Str.Capitan Ignat, Roman Ciorogariu, Clujului(p). 8:30-16:30
ARAD-P-ta Gara Aradul Nou(p), Cl. Bodrogului(p).
Insula III–Mures, Padurea Ceala, Stupina Ceala, Insula
Mures, Restaurantul Zori de zi, Ogorului(p).
9-12
ARAD-Str.Tarafului, Dorobanti(p), Andrei Saguna(p),
Gheorghe Doja(p).
9-16
UO MT-JT
ARAD
EXTERIOR
Cuvin, Ghioroc centru 8-15
Gara Vărădia, Staţia 110/27kV Vărădia, Petrom Juliţa,
Juliţa, Stejar, Lupesti, Pârnesti, Baia
9-18
Pecica(p) 8-15:30
Zădăreni(p) 9-12
UO MT-JT
INEU
Lazuri(p), Covasant(p), Botfei(p) 8-15
Ignesti(p) 8-16
Vineri
21.10.2011
UO MT-JT
MUN ARAD
ARAD-Str.Ineului 9-17
ARAD-Str.Nicola Alexici, Iakob Cardos, Dornei, Ciocarliei,
Brumarel, P-ta Sarbeasca(p), Tekelia Sava(p),
Preparandiei(p).
8-12
ARAD-Str. Capitan Ignat, Roman Ciorogariu, Clujului(p). 8:30-16:30
UO MT-JT
ARAD
EXTERIOR
Zăbrani (p) 8-15
Gara Vărădia, Staţia 110/27kV Vărădia, Petrom Juliţa,
Juliţa, Stejar, Lupesti, Pârnesti, Baia 9-18
Pecica(p) 8-15:30
UO MT-JT
INEU
Magulicea(p), Masca(p) 8-15

Zona Mt Jt Reţea Resiţa

Luni
17.10.2011
UO MT-JT
ORAVITA
Bloc C16
9.30 - 15
UO MT-JT
RESITA
ZORLENTU-MARE 10 – 12
P-ta Republicii,Castanilor,Oituz,Beethoven,Calarasilor,
Laminoarelor,AC Popovici,Cerbului,N. Grigorescu,Izvorului
Delavrancea
9 - 16
UO MT-JT
HERCULANE
CORNEA – MACOVISTE, PLUGOVA
9 – 15
UO MT-JT
BOZOVICI
SOPOTU NOU 9 – 15
Marţi
18.10.2011
UO MT-JT
HERCULANE
LUNCAVITA, IABLANITA
9 – 15
UO MT-JT
BOCSA
SURDUCUL MARE
9 - 15
UO MT-JT
RESITA
CLOCOTICI – salase
LUPAC
12 – 17
9.30 - 12
UO MT-JT
BOZOVICI
BOINITA 12 – 14
UO MT-JT
MOLDOVA N
BRESTELNIC
8.30–15.30
UO MT-JT
ORAVITA
Bloc B30
CIUDANOVITA-Colonie 9 – 14
CIUDANOVITA-sat 10 – 12
JITIN 10 - 14
Miercuri
19.10.2011
UO MT-JT
HERCULANE
LUNCAVITA, VALEA BOLVASNITA
9 – 15
UO MT-JT
RESITA
AI Cuza 35,36,37,Cerna 8,9,Sportului 2 9 - 12
UO MT-JT
BOZOVICI
POIENILE BOINEI
10 – 14
UO MT-JT
MOLDOVA N
BIGAR, LIBORAJDEA sat
8.30–15.30
UO MT-JT
ANINA
Cartier Uteris
9 – 15.30
Joi
20.10.2011
UO MT-JT
MOLDOVA N
LIBORAJDEA sat 8.30–16.30
UO MT-JT
RESITA
LUPAC
8.30 - 16
UO MT-JT
CARANSEBES
BUFET TELESCAUN
9 - 16
UO MT-JT
HERCULANE
LUNCAVITA, MEHADIA
9 – 15
Vineri
21.10.2011
UO MT-JT
HERCULANE
LUNCAVITA, MEHADIA 9 – 15
Ziua / Data Localitatea, strada afectatã Orar
UO MT-JT
CARANSEBES
FENES, STATIE EPURARE FENES
9 - 18
UO MT-JT
BOCSA
MAURENI, SOSDEA 10 - 12

Zona Mt Jt Reţea Deva

Luni
17.10.2011
UO MT-JT
Deva
MUNCELUL MIC; MUNCELUL MARE; RUNCU; CĂPĂłÂNA;
MERISOR; POIENIłA TOMII; FERIGI; BĂTRÂNA; MHC DOBRA
9 - 17
UO MT-JT
Hunedoara
GOVĂJDIA 9 - 15
PĂUCINESTI; ZEICANI 9 - 10 si
15 - 17
UO MT-JT
Valea Jiului
PETROSANI: străzile 1 Decembrie 1918 (bl. 122),
Slătinioara; PETRILA: gater SC Iulică Trans SRL; VULCAN:
strada Pinului (bl. 53)
8 - 15
PETROSANI: strada Anghel Saligny, Judecătoria Petrosani 12 - 16
PETROSANI: străzile Cucului, Dâlja Mică, Dâlja Mare;
ANINAOSA: străzile Libertăţii (inclusiv coloniile 117-145),
Arena, Gheorghe Bariţiu, staţie pompe SC Apa Serv (str.
Libertăţii)
8 - 18
Marţi
18.10.2011
UO MT-JT
Deva
ILIA: strada Unirii; SĂCĂMAS; DUMBRĂVIłA; BRETEA
MURESANĂ; SÂRBI (parţial); Carieră SÂRBI
9 - 14
UO MT-JT
Hunedoara
FLORESE; STREISÂNGIORGIU; OHABA STREIULUI 9 - 15
BARU MARE: străzile Petros, Prunduri, Brotoni 9 - 10 si
15 - 16.30
BARU MARE: strada Valea Muncelului 9 - 16.30
UO MT-JT
Valea Jiului
PETROSANI: strada 1 Decembrie 1918 (bl. 123); VULCAN:
strada Pinului (bl. 54)
8 - 15
PETROSANI: restaurant SC Jolly SRL 12 - 14
PETROSANI: străzile Cucului, Dâlja Mică, Dâlja Mare;
ANINAOSA: străzile Libertăţii (inclusiv coloniile 117-145),
Arena, Gheorghe Bariţiu, staţie pompe SC Apa Serv (str.
Libertăţii)
8 - 18
Miercuri
19.10.2011
UO MT-JT
Deva
MUNCELUL MIC; MUNCELUL MARE; RUNCU; CĂPĂłÂNA;
MERISOR; POIENIłA TOMII; FERIGI; BĂTRÂNA; MHC DOBRA
8 - 17
LUNCOIUL DE JOS; STEJĂREL; LUNCSOARA; LUNCOIUL DE
SUS; PODELE; DEALUL FETII; DEALUL MARE; DUDESTI
9 - 17
UO MT-JT
Hunedoara
FLORESE; MÂNERĂU 9 - 15
BARU MARE 9 - 10 si
15 - 16.30
UO MT-JT
Valea Jiului
PETROSANI: străzile 1 Decembrie 1918 (bl. 123);
Stadionului; VULCAN: strada Romanilor (bl. 55); URICANI:
strada Valea de Brazi
8 - 15
PETROSANI: străzile Cucului, Dâlja Mică, Dâlja Mare;
ANINAOSA: străzile Libertăţii, Arena, Gheorghe Bariţiu, staţie
pompe SC Apa Serv (str. Libertăţii)
8 - 18
Joi
20.10.2011
UO MT-JT
Deva
MUNCELUL MIC; MUNCELUL MARE; RUNCU; CĂPĂłÂNA;
MERISOR; POIENIłA TOMII; FERIGI; BĂTRÂNA; MHC DOBRA
8 - 17
ILIA: strada Unirii; SĂCĂMAS; DUMBRĂVIłA; BRETEA
MURESANĂ; SÂRBI (parţial); Carieră SÂRBI
9 - 17
UO MT-JT
Hunedoara
CERISOR 10 - 14
HAłEG: strada Viilor 9 - 16
REEA; TOTESTI; PĂCLISA 9 - 10
UO MT-JT
Valea Jiului
PETROSANI: străzile 1 Decembrie 1918 (bl. 123);
Stadionului; Cucului; VULCAN: strada V. Alecsandri (bl. 50)
8 - 15
LUPENI: strada Rosia (pompe)
8 - 18
Vineri
21.10.2011
UO MT-JT
Deva
MUNCELUL MIC; MUNCELUL MARE; RUNCU; CĂPĂłÂNA;
MERISOR; POIENIłA TOMII; FERIGI; BĂTRÂNA; MHC DOBRA
8 - 17
BLĂJENI; PLAI; VULCAN; CRIS; REłI; GROSURI 9 - 17
Ziua / Data Localitatea, strada afectatã Orar
UO MT-JT
Hunedoara
CERISOR 9 - 15
HAłEG: strada Viilor 9 - 16
REEA; TOTESTI; PĂCLISA 13 - 16
UO MT-JT
Valea Jiului
PETROSANI: străzile, Nedeii, Vasile Lupu, Matei Basarab, G.
Enescu, Digului
12 - 14
VULCAN: străzile V. Alecsandri (bl. 50), Traian (bl. 2, 4);
LUPENI: strada Rosia (pompe)
8 - 15
Sâmbătă
22.10.2011
UO MT-JT
Deva
MUNCELUL MIC; MUNCELUL MARE; RUNCU; CĂPĂłÂNA;
MERISOR; POIENIłA TOMII; FERIGI; BĂTRÂNA; MHC DOBRA
8 - 17
UO MT-JT
Hunedoara
Nu sunt întreruperi programate
UO MT-JT
Valea Jiului
Nu sunt întreruperi programate

 
 

Tu ce parere ai ?


 

Ti-a placut articolul?

Daca informatia ti s-a parut interesanta, distribuie link-ul si prietenilor.