TIMIS: Inspectoratul Scolar se lauda cu 401 elevi cu media generala 10

Scris de Alex Neagoe | Publicat in 22.10.2015 10:49 | Publicat in LOCAL | Tipareste pagina

Inspectoratul Şcolar Judeţean Timiş a facut publice date despre elevii premiaţi internaţional şi un raport al elevilor de nota 10, ca medii generale, pe unitaţile de invaţamant din Timişoara.
Pe tabelul nominal cuprinzand elevii olimpici la nivel international in anul 2015 din judeţul Timiş figureaza 7 elevi şi 9 premii.
Pe tabelul nominal cuprinzand elevii din clasele V - XII care au obtinut MEDIA GENERALA 10 in anul scolar 2014 - 2015 s-au inregistrat 401 de persoane.
Dintre cei 401 elevi din judeţul Timiş, in topul unitaţilor şcolare cu cei mai mulţi elevi cu media generala 10, pe primul loc se afla Liceul Pedagogic Carmen Sylva Timişoara - 63, urmat de , Colegiul Naţional Banaţean Timişoara - 47, Colegiul National Constantin Diaconovici Loga Timişoara -  45, Şcoala Gimnaziala Nr.19 Avram Iancu Timişoara -  40, Şcoala Gimnaziala NR.30 Timişoara - 26.  

Tabelul nominal cu elevii din clasele V - XII care au obtinut MEDIA GENERALA 10 in anul scolar 2014 - 2015

Unitatea scolara / Numele si prenumele elevului / Clasa

1    Colegiul Economic  FS Nitti Timişoara          FLUERAS SORIN ALEXANDRU    12
2    Colegiul National "Ana Aslan" Timişoara    ROSCA ALEXANDRU MIRCEA    12
3    Colegiul National "Constantin Diaconovici Loga" Timişoara    ARDELEAN SASHA-CRISTIAN    5
4    Colegiul National "Constantin Diaconovici Loga" Timişoara    BOGDAN ALEXIA-IOANA    5
5    Colegiul National "Constantin Diaconovici Loga" Timişoara    BONACIU VLAD    5
6    Colegiul National "Constantin Diaconovici Loga" Timişoara    DINCA DENISA    5
7    Colegiul National "Constantin Diaconovici Loga" Timişoara    ISTRATE PATRICIA-BIANCA    5
8    Colegiul National "Constantin Diaconovici Loga" Timişoara    MARIAN TUDOR-STEFAN    5
9    Colegiul National "Constantin Diaconovici Loga" Timişoara    SIRBU ANDREI    5
10    Colegiul National "Constantin Diaconovici Loga" Timişoara    SPINEANU MIRUNA-TEODORA    5
11    Colegiul National "Constantin Diaconovici Loga" Timişoara    BALMEZ RAUL    5
12    Colegiul National "Constantin Diaconovici Loga" Timişoara    BERBECEA TANIA    5
13    Colegiul National "Constantin Diaconovici Loga" Timişoara    BOARIU ALEXANDRU-LUCIAN    5
14    Colegiul National "Constantin Diaconovici Loga" Timişoara    BRINDUSOIU BIANCA-IULIA    5
15    Colegiul National "Constantin Diaconovici Loga" Timişoara    CIOCARLIE ANDREI    5
16    Colegiul National "Constantin Diaconovici Loga" Timişoara    DAVID KARINA-DIANA    5
17    Colegiul National "Constantin Diaconovici Loga" Timişoara    FORTIS VICTOR-STEFAN    5
18    Colegiul National "Constantin Diaconovici Loga" Timişoara    HENGELMAN CARLA    5
19    Colegiul National "Constantin Diaconovici Loga" Timişoara    LACULICEANU ALEXIA-BIANCA    5
20    Colegiul National "Constantin Diaconovici Loga" Timişoara    MARINA RALUCA-IOANA    5
21    Colegiul National "Constantin Diaconovici Loga" Timişoara    MESÂNA ALEXANDRU-ADRIAN    5
22    Colegiul National "Constantin Diaconovici Loga" Timişoara    PETRESCU AMINA-DOROTHEA    5
23    Colegiul National "Constantin Diaconovici Loga" Timişoara    POP LAURIAN-DAVID    5
24    Colegiul National "Constantin Diaconovici Loga" Timişoara    TRALES MARTA-TEODORA    5
25    Colegiul National "Constantin Diaconovici Loga" Timişoara    TIPLEA ARIANA    5
26    Colegiul National "Constantin Diaconovici Loga" Timişoara    BODNARESCU HORATIU    6
27    Colegiul National "Constantin Diaconovici Loga" Timişoara    DUCAN IULIA    6
28    Colegiul National "Constantin Diaconovici Loga" Timişoara    FAUR DELIA-ELENA    6
29    Colegiul National "Constantin Diaconovici Loga" Timişoara    GIURA STEFANA    6
30    Colegiul National "Constantin Diaconovici Loga" Timişoara    MORARIU DIANA-CLAUDIA    6
31    Colegiul National "Constantin Diaconovici Loga" Timişoara    PIRTEA MARIA-ANASTASIA    6
32    Colegiul National "Constantin Diaconovici Loga" Timişoara    MOISA REBECCA-NICOLE    7
33    Colegiul National "Constantin Diaconovici Loga" Timişoara    STOICA ANDRA-CRISTINA    7
34    Colegiul National "Constantin Diaconovici Loga" Timişoara    MORUZ IOANA    7
35    Colegiul National "Constantin Diaconovici Loga" Timişoara    ALDA SILVIA    8
36    Colegiul National "Constantin Diaconovici Loga" Timişoara    CADARIU-BRAILOIU VICTOR    8
37    Colegiul National "Constantin Diaconovici Loga" Timişoara    CODREANU ANDREI    8
38    Colegiul National "Constantin Diaconovici Loga" Timişoara    CRISAN BIANCA    8
39    Colegiul National "Constantin Diaconovici Loga" Timişoara    FAUR ALAVIANA-MONIQUE    8
40    Colegiul National "Constantin Diaconovici Loga" Timişoara    LUT CRISTINA    8
41    Colegiul National "Constantin Diaconovici Loga" Timişoara    SIPOS DARIA-IOANA    9
42    Colegiul National "Constantin Diaconovici Loga" Timişoara    LUCACI BIANCA    10
43    Colegiul National "Constantin Diaconovici Loga" Timişoara    MODREA ALEXANDRA    11
44    Colegiul National "Constantin Diaconovici Loga" Timişoara    MARINESCU DIANA    11
45    Colegiul National "Constantin Diaconovici Loga" Timişoara    MATEI DIANA-MARTINA    11
46    Colegiul National "Constantin Diaconovici Loga" Timişoara    UNGUREANU MIHAI-CRISTIAN    12
47    Colegiul National "Constantin Diaconovici Loga" Timişoara    DUTA MIRELA-ROCSANA    12
48    Colegiul National "Constantin Diaconovici Loga" Timişoara    POPA MADALINA    12
49    Colegiul Naţional Banaţean Timişoara    ALBU IULIA    5
50    Colegiul Naţional Banaţean Timişoara    CRISTE ROBERT-CIPRIAN    5
51    Colegiul Naţional Banaţean Timişoara    DUNCA DRAGOŞ-ANDREI    5
52    Colegiul Naţional Banaţean Timişoara    RUSU RAREŞ-IOAN    5
53    Colegiul Naţional Banaţean Timişoara    CATANA BOGDAN    5
54    Colegiul Naţional Banaţean Timişoara    RACZ MAXIMILIAN-PAUL    5
55    Colegiul Naţional Banaţean Timişoara    STOIA ANTONIA    5
56    Colegiul Naţional Banaţean Timişoara    BERCEA IOANA    5
57    Colegiul Naţional Banaţean Timişoara    CSEKE-KREPPEL CHRISTIAN    5
58    Colegiul Naţional Banaţean Timişoara    DEMETER TUDOR    5
59    Colegiul Naţional Banaţean Timişoara    DUŞA DARIA-LUCIA    5
60    Colegiul Naţional Banaţean Timişoara    MURDUNESCU-SALAGEAN MARIA-IOSEFINA    5
61    Colegiul Naţional Banaţean Timişoara    BARDAN ANDREI    5
62    Colegiul Naţional Banaţean Timişoara    BULAI ANDREEA    5
63    Colegiul Naţional Banaţean Timişoara    CODREANU MIHAI-CONSTANTIN    5
64    Colegiul Naţional Banaţean Timişoara    HOROBA ANDREEA    5
65    Colegiul Naţional Banaţean Timişoara    LUPU VALENTIN    6
66    Colegiul Naţional Banaţean Timişoara    JURA ŞTEFAN-ALEXANDRU    6
67    Colegiul Naţional Banaţean Timişoara    AVRAM SARA    6
68    Colegiul Naţional Banaţean Timişoara    GHIŢUICA IRINA-FLORENTINA    6
69    Colegiul Naţional Banaţean Timişoara    ŞIPOŞ VLAD    6
70    Colegiul Naţional Banaţean Timişoara    CIOBANU LIANA    7
71    Colegiul Naţional Banaţean Timişoara    GEHL MARINA-DANIELA    7
72    Colegiul Naţional Banaţean Timişoara    LACRAMA FLAVIA-IOANA    7
73    Colegiul Naţional Banaţean Timişoara    DIDUŞCA DAVID-ŞTEFAN    7
74    Colegiul Naţional Banaţean Timişoara    FARCANE AMALIA-ANA    7
75    Colegiul Naţional Banaţean Timişoara    FILIP RALUCA-NICOLETA    7
76    Colegiul Naţional Banaţean Timişoara    LUPULESCU VLAD    7
77    Colegiul Naţional Banaţean Timişoara    ORHA ANDREEA-ALEXANDRA    8
78    Colegiul Naţional Banaţean Timişoara    BOCEREG YASMINA-ANDREEA    8
79    Colegiul Naţional Banaţean Timişoara    GRAD ŞTEFANIA-IOANA    8
80    Colegiul Naţional Banaţean Timişoara    POPESCU SERGIU-BOGDAN    8
81    Colegiul Naţional Banaţean Timişoara    ROSA BIANCA-PATRICIA    8
82    Colegiul Naţional Banaţean Timişoara    MALANIK ŞTEFAN    8
83    Colegiul Naţional Banaţean Timişoara    RADUCU ANA- MARIA    9
84    Colegiul Naţional Banaţean Timişoara    APOSTOLESCU FLORINA- RALUCA    10
85    Colegiul Naţional Banaţean Timişoara    LELE CRISTINA-ANA-MARIA    10
86    Colegiul Naţional Banaţean Timişoara    NEAGOE CARA XENIA RAFAELA    10
87    Colegiul Naţional Banaţean Timişoara    TANASIE ARINA    10
88    Colegiul Naţional Banaţean Timişoara    FASOLA DENISA- DIANA    11
89    Colegiul Naţional Banaţean Timişoara    OLAH ANTONIA    11
90    Colegiul Naţional Banaţean Timişoara    TAUB REIMUND- CRISTIAN    11
91    Colegiul Naţional Banaţean Timişoara    BOCEREG ALEXANDRA- SVETLANA    12
92    Colegiul Naţional Banaţean Timişoara    CIUPA KARINA- ALICE    12
93    Colegiul Naţional Banaţean Timişoara    VRÂNCILA ANDREEA    12
94    Colegiul Naţional Banaţean Timişoara    STREANGA NADINA- LIANA    12
95    Colegiul Naţional Banaţean Timişoara    GIURGIU BOGDAN- ANDREI    12
96    Colegiul Naţional Banaţean Timişoara    STOIAN BIANCA- ELENA    12
97    Colegiul Naţional de Arta "ION VIDU" Timişoara    ILIESCU ANA    5
98    Colegiul Naţional de Arta "ION VIDU" Timişoara    MULLER ERWIN-ANDREAS    5
99    Colegiul Naţional de Arta "ION VIDU" Timişoara    SINGH NANDHI-GABRIELA    5
100    Colegiul Naţional de Arta "ION VIDU" Timişoara    UZA ANDRA-MARIA    5
101    Colegiul Naţional de Arta "ION VIDU" Timişoara    CARABENCIOV ANA-MARIA    6
102    Colegiul Naţional de Arta "ION VIDU" Timişoara    HEISU DENISA-NICOLETA    11
103    Colegiul Naţional de Arta "ION VIDU" Timişoara    TUDORAN OANA    11
104    Colegiul Naţional de Arta "ION VIDU" Timişoara    HUPOV DARIA    12
105    Colegiul Tehnic "ION MINCU" Timişoara    SMARANDA ANDREEA    5
106    Colegiul Tehnic "ION MINCU" Timişoara    SABAU MYRIAM LIGIA    5
107    Colegiul Tehnic "ION MINCU" Timişoara    BOTOC INDI    5
108    Colegiul Tehnic "ION MINCU" Timişoara    VOICHESCU ANAMARIA    6
109    Liceul cu Program Sportiv "BANATUL" Timişoara    PINTEA RAUL DANIEL    5
110    Liceul cu Program Sportiv "BANATUL" Timişoara    PETCU ANAMARIA - IULIANA    6
111    Liceul cu Program Sportiv "BANATUL" Timişoara    BUGA MARCO    7
112    Liceul cu Program Sportiv "BANATUL" Timişoara    FARZAT SARA - MARIA    11
113    LICEUL DE ARTE PLASTICE Timişoara    MOTICA ALEXANDRA DENISA    12
114    Liceul Pedagogic "Carmen Sylva" Timişoara    AVRAM BIANCA ADRIANA    5
115    Liceul Pedagogic "Carmen Sylva" Timişoara    DAIA IULIA MARIA    5
116    Liceul Pedagogic "Carmen Sylva" Timişoara    DIDRAGA VICTOR ANDREI    5
117    Liceul Pedagogic "Carmen Sylva" Timişoara    HABA  ANDREA GEORGIANA    5
118    Liceul Pedagogic "Carmen Sylva" Timişoara    LEU ALEXANDRA    5
119    Liceul Pedagogic "Carmen Sylva" Timişoara    AIOANEI ROBERT ALEXANDRU    5
120    Liceul Pedagogic "Carmen Sylva" Timişoara    CHITONESCU ADELINA ANA MARIA    5
121    Liceul Pedagogic "Carmen Sylva" Timişoara    CIULEANU LAURA GEORGIANA    5
122    Liceul Pedagogic "Carmen Sylva" Timişoara    DUMITRESCU ALEXANDRU GABRIEL    5
123    Liceul Pedagogic "Carmen Sylva" Timişoara    ILIES ANTONIA MARIA    5
124    Liceul Pedagogic "Carmen Sylva" Timişoara    NEGRU BRIANA MARIA    5
125    Liceul Pedagogic "Carmen Sylva" Timişoara    PURDI ANDREI LUCA    5
126    Liceul Pedagogic "Carmen Sylva" Timişoara    BAJANESCU GEORGIA ISABELA    6
127    Liceul Pedagogic "Carmen Sylva" Timişoara    NESTOROVICI DARA    6
128    Liceul Pedagogic "Carmen Sylva" Timişoara    SUTA ANDREEA    6
129    Liceul Pedagogic "Carmen Sylva" Timişoara    VASILE IOANA    6
130    Liceul Pedagogic "Carmen Sylva" Timişoara    VIRGA ANA MARIA ALEXIA    6
131    Liceul Pedagogic "Carmen Sylva" Timişoara    HUGEANU ANDRADA DANIELA    6
132    Liceul Pedagogic "Carmen Sylva" Timişoara    SIRCA DIANA CRISTIANA    6
133    Liceul Pedagogic "Carmen Sylva" Timişoara    FARCAS PAULA CHRISTIANA    6
134    Liceul Pedagogic "Carmen Sylva" Timişoara    PELE  BEATRICE LORENA    6
135    Liceul Pedagogic "Carmen Sylva" Timişoara    GRUIN SILVIA MILITA    7
136    Liceul Pedagogic "Carmen Sylva" Timişoara    IGNA IULIA    7
137    Liceul Pedagogic "Carmen Sylva" Timişoara    MANEA ALIDEIA CRISTINA    7
138    Liceul Pedagogic "Carmen Sylva" Timişoara    FRUMUSESCU MIHAI ALEXANDRU    8
139    Liceul Pedagogic "Carmen Sylva" Timişoara    LAZAR ANA    8
140    Liceul Pedagogic "Carmen Sylva" Timişoara    STEFANESCU DARIA PATRICIA    8
141    Liceul Pedagogic "Carmen Sylva" Timişoara    BLAGA PAULA ANGELA    8
142    Liceul Pedagogic "Carmen Sylva" Timişoara    CATANA CRISTINA TEODORA    8
143    Liceul Pedagogic "Carmen Sylva" Timişoara    COTARCA TUDOR NICOLAE    8
144    Liceul Pedagogic "Carmen Sylva" Timişoara    FLOREA ALEXANDRA CRISTINA    8
145    Liceul Pedagogic "Carmen Sylva" Timişoara    MANDAE RALUCA ALEXANDRA    8
146    Liceul Pedagogic "Carmen Sylva" Timişoara    MARESCU MARIA    8
147    Liceul Pedagogic "Carmen Sylva" Timişoara    NETIN RADU    8
148    Liceul Pedagogic "Carmen Sylva" Timişoara    SOARE CATALIN STEFAN    8
149    Liceul Pedagogic "Carmen Sylva" Timişoara    TRIPA BIANCA CRISTINA    8
150    Liceul Pedagogic "Carmen Sylva" Timişoara    VACARIU IOANA ELENA    8
151    Liceul Pedagogic "Carmen Sylva" Timişoara    VACARIU TEODORA MARIA    8
152    Liceul Pedagogic "Carmen Sylva" Timişoara    VLAD BRIANA DENISA    8
153    Liceul Pedagogic "Carmen Sylva" Timişoara    ZAGREAN EMANUELA DORINA    8
154    Liceul Pedagogic "Carmen Sylva" Timişoara    BOGDAN OCTAVIAN CUZMAN    9
155    Liceul Pedagogic "Carmen Sylva" Timişoara    TUDOSIE DENISA ELENA    9
156    Liceul Pedagogic "Carmen Sylva" Timişoara    SAVA ALEXANDRU    9
157    Liceul Pedagogic "Carmen Sylva" Timişoara    ORODAN ANDRADA    10
158    Liceul Pedagogic "Carmen Sylva" Timişoara    BABAITA DAN MIHAI    10
159    Liceul Pedagogic "Carmen Sylva" Timişoara    HATEGAN SERGIU MIHAI     10
160    Liceul Pedagogic "Carmen Sylva" Timişoara    ZBEREANU MADALINA MARIANA    10
161    Liceul Pedagogic "Carmen Sylva" Timişoara    IUHAS AMADIA DENISS NARCISA    10
162    Liceul Pedagogic "Carmen Sylva" Timişoara    GUTU MIHAELA    11
163    Liceul Pedagogic "Carmen Sylva" Timişoara    MOCANU ALEXANDRA LOREDANA    11
164    Liceul Pedagogic "Carmen Sylva" Timişoara    TIRITEU MARIA REBECA    11
165    Liceul Pedagogic "Carmen Sylva" Timişoara    CHIRILA PATRICIA DENISA    11
166    Liceul Pedagogic "Carmen Sylva" Timişoara    BANDA SORINA MARIA    11
167    Liceul Pedagogic "Carmen Sylva" Timişoara    DUMITRASCU NADIA    11
168    Liceul Pedagogic "Carmen Sylva" Timişoara    MACAVEI MARIA    11
169    Liceul Pedagogic "Carmen Sylva" Timişoara    LOMBREA ADELINA ELENA    12
170    Liceul Pedagogic "Carmen Sylva" Timişoara    ANDRITOI ALEXANDRA IONELA    12
171    Liceul Pedagogic "Carmen Sylva" Timişoara    CRISTESCU LAURA ANDREEA    12
172    Liceul Pedagogic "Carmen Sylva" Timişoara    GOINA CLAUDIA    12
173    Liceul Pedagogic "Carmen Sylva" Timişoara    BIREU ANA ANDREEA    12
174    Liceul Pedagogic "Carmen Sylva" Timişoara    LANGA MARIA CRISTINA    12
175    Liceul Pedagogic "Carmen Sylva" Timişoara    MARIS DENISA CLAUDIA    12
176    Liceul Pedagogic "Carmen Sylva" Timişoara    ROTARIU DELIA BIANCA    12
177    Liceul Pedagogic "Carmen Sylva" Timişoara    ARDELEAN SIMINA VICTORIA    12
178    LICEUL TEHNOLOGIC TRANSPORTURI AUTO    BANDU RAUL    6
179    Liceul Teologic BAPTIST Timişoara    DANCEU DANA DACIANA    5
180    Liceul Teologic BAPTIST Timişoara    MUNTEANU LEVI    5
181    Liceul Teologic BAPTIST Timişoara    ROMAN REKA    5
182    Liceul Teologic BAPTIST Timişoara    FARCUT NICOLETA DENISA    8
183    Liceul Teologic BAPTIST Timişoara    REDIS DENIS-FILIP    9
184    Liceul Teologic BAPTIST Timişoara    OANCEA DANIEL-BENIAMIN    10
185    Liceul Teologic BAPTIST Timişoara    SFERLE IONATAN    11
186    Liceul Teologic BAPTIST Timişoara    CRISAN VASILE    11
187    Liceul Teologic BAPTIST Timişoara    MIRONIUC MADALINA    11
188    Liceul Teologic BAPTIST Timişoara    LUCA MARIA-ALEXANDRA    12
189    Liceul Teologic BAPTIST Timişoara    SEICA DANIEL    12
190    Liceul Teologic PENTICOSTAL LOGOS Timişoara    GRIGORAS ABEL DORIN    9
191    Liceul Teoretic  "VLAD TEPES" Timişoara    SAILA LEONARD DUMITRU    6
192    Liceul Teoretic "Bartók Béla" Timişoara    STAN LILLA- ALIZ    5
193    Liceul Teoretic "Bartók Béla" Timişoara    BOROS TITUSZ    6
194    Liceul Teoretic "Bartók Béla" Timişoara    FRIG EMILIA- LARISSA    11
195    Liceul Teoretic "Bartók Béla" Timişoara    BÁNYAI BLANKA- TIMEA    12
196    Liceul Teoretic "Bartók Béla" Timişoara    BÁNYAI BRIGITTE- ILDIKÓ    12
197    Liceul Teoretic "Bartók Béla" Timişoara    CÂMPIANU CSENGE    12
198    Liceul Teoretic Grigore Moisil Timişoara    DUNCA DORIN     5
199    Liceul Teoretic Grigore Moisil Timişoara    TOMESCU MIHAELA - TABITA    5
200    Liceul Teoretic Grigore Moisil Timişoara    DIBOSI ALEXIA    5
201    Liceul Teoretic Grigore Moisil Timişoara    GAVRELIUC MIRUNA    5
202    Liceul Teoretic Grigore Moisil Timişoara    ANDRON IULIA MARIA    6
203    Liceul Teoretic Grigore Moisil Timişoara    DRAGANESCU IOANA LISANDRA    6
204    Liceul Teoretic Grigore Moisil Timişoara    PRETORIAN RAZVAN    6
205    Liceul Teoretic Grigore Moisil Timişoara    TOMA NARCIS LEONARDO    7
206    Liceul Teoretic Grigore Moisil Timişoara    ONET ANDREI    7
207    Liceul Teoretic Grigore Moisil Timişoara    ALEXANDRU ROXANA    7
208    Liceul Teoretic Grigore Moisil Timişoara    NICA VICTOR     7
209    Liceul Teoretic Grigore Moisil Timişoara    SCARLAT LUCA    7
210    Liceul Teoretic Grigore Moisil Timişoara    TEREGOVAN FLAVIUS    7
211    Liceul Teoretic Grigore Moisil Timişoara    IONASCU MONICA    7
212    Liceul Teoretic Grigore Moisil Timişoara    PAULESCU IOANA    8
213    Liceul Teoretic Grigore Moisil Timişoara    TIRZIU ANDA FRANCESCA    8
214    Liceul Teoretic Grigore Moisil Timişoara    DAIA TEODORA    8
215    Liceul Teoretic Grigore Moisil Timişoara    VLAD RALUCA    9
216    Liceul Teoretic Grigore Moisil Timişoara    CORDUN CRISTINA    10
217    Liceul Teoretic Grigore Moisil Timişoara    CUMPANAŞ ANDREI-DRAGOS    11
218    Liceul Teoretic Grigore Moisil Timişoara    GHERGHINESCU PAULA-ANDREEA    11
219    Liceul Teoretic Grigore Moisil Timişoara    MILITARU MIHAI ADRIAN    11
220    Liceul Teoretic Grigore Moisil Timişoara    NICORAS VLAD    11
221    Liceul Teoretic Grigore Moisil Timişoara    BURGER MONICA ELENA    11
222    Liceul Teoretic Grigore Moisil Timişoara    CIOCIOMAN OANA    12
223    Liceul Teoretic Grigore Moisil Timişoara    COPOCEAN TANIA    12
224    Liceul Teoretic "J.L. CALDERON" Timişoara    IUHASZ ALEXANDRU    6
225    Liceul Teoretic "J.L. CALDERON" Timişoara    RICU IOANA-LUCIA    6
226    Liceul Teoretic "J.L. CALDERON" Timişoara    GASPAR MALINA    8
227    Liceul Teoretic "J.L. CALDERON" Timişoara    BLEHUIU ALINA-ELENA    10
228    Liceul Teoretic "J.L. CALDERON" Timişoara    CIORNEI ALINA-COSMINA    10
229    Liceul Teoretic "J.L. CALDERON" Timişoara    MALEKSHAHIAN SARAH    11
230    Liceul Teoretic "J.L. CALDERON" Timişoara    GHEORGHE SÂNZIANA    11
231    Liceul Teoretic "NIKOLAUS LENAU" Timişoara    BRATU REMUS-CHRISTIAN    5
232    Liceul Teoretic "NIKOLAUS LENAU" Timişoara    ISTODORESCU VLAD-ROBERT    5
233    Liceul Teoretic "NIKOLAUS LENAU" Timişoara    ROSCA VLAD-CIPRIAN    5
234    Liceul Teoretic "NIKOLAUS LENAU" Timişoara    BUCHERU CALIN-FLORIN    7
235    Liceul Teoretic "NIKOLAUS LENAU" Timişoara    COSTEA TEODORA-LETITIA    7
236    Liceul Teoretic "NIKOLAUS LENAU" Timişoara    TULCAN GABRIEL    7
237    Liceul Teoretic "NIKOLAUS LENAU" Timişoara    TOMAN EVELYN-BEATRICE    8
238    Liceul Teoretic "NIKOLAUS LENAU" Timişoara    DUMITRU RUXANDRA-CATALINA    8
239    Liceul Teoretic "NIKOLAUS LENAU" Timişoara    SALAPA ALEXANDRA    8
240    Liceul Teoretic "NIKOLAUS LENAU" Timişoara    RUS IULIA    8
241    Liceul Teoretic "NIKOLAUS LENAU" Timişoara    ALEXA ANDREI-FLORIN    9
242    Liceul Teoretic "NIKOLAUS LENAU" Timişoara    DEHELEAN DIANA    9
243    Liceul Teoretic "NIKOLAUS LENAU" Timişoara    STAN ALEXANDRA    11
244    Liceul Teoretic "NIKOLAUS LENAU" Timişoara    CURIAC CHRISTIAN-DANIEL    11
245    Liceul Teoretic "NIKOLAUS LENAU" Timişoara    DAMIAN MARIA    11
246    Liceul Teoretic "NIKOLAUS LENAU" Timişoara    CRASOVAN ANDREEA    11
247    Liceul Teoretic "NIKOLAUS LENAU" Timişoara    MOLIN ANDY    12
248    Liceul Teoretic "NIKOLAUS LENAU" Timişoara    POPA MIRUNA-SOPHIA    12
249    Liceul Teoretic "William Shakespeare" Timişoara    Mateş Casiana    5
250    Liceul Teoretic "William Shakespeare" Timişoara    Vekony Carla    5
251    Liceul Teoretic "William Shakespeare" Timişoara    Milchi Oana    6
252    Liceul Teoretic "William Shakespeare" Timişoara    Stavaru Sarah    8
253    Liceul Teoretic "William Shakespeare" Timişoara    Vekony Adela    8
254    Liceul Teoretic "William Shakespeare" Timişoara    Medelean Patricia Alexandra    11
255    Liceul Teoretic "William Shakespeare" Timişoara    Boboc Valentin    12
256    Liceul Teoretic ,,Dositei Obradovici,, Timişoara    NESIN NENAD    5
257    Liceul Teoretic ,,Dositei Obradovici,, Timişoara    STOICOV LUKA    5
258    Liceul Teoretic ,,Dositei Obradovici,, Timişoara    SCORTAN OLIVERA ANDREEA    7
259    Liceul Teoretic ,,Dositei Obradovici,, Timişoara    JIVANOV TIANA    10
260    Liceul Teoretic ,,Dositei Obradovici,, Timişoara    JIVCOVICI LAZAR MICA    11
261    Liceul Teoretic SPECIAL "IRIS" Timişoara    TRABAYKO ROXANA LOREDANA    7
262    Liceul Teoretic SPECIAL "IRIS" Timişoara    NAGY ALISIA MARTINA    11
263    LICEUL WALDORF Timişoara    AGEU   DEIAN - PAUL    6
264    LICEUL WALDORF Timişoara    PAUL - FAINA JONATHAN - LUCA    6
265    Scoala Gimnaziala nr. 6 Timişoara    MUNTEAN VLAD ANDREI    5
266    Scoala Gimnaziala nr. 6 Timişoara    TENIE MARIA BRIANA    5
267    Scoala Gimnaziala nr. 6 Timişoara    CRÂSCIU EMANUEL    6
268    Scoala Gimnaziala nr. 6 Timişoara    GHIMICI ARIANA    6
269    Scoala Gimnaziala nr. 6 Timişoara    MILOSTEANU ANAMARIA    6
270    Scoala Gimnaziala nr. 6 Timişoara    MAGOCSI ALEXANDRA    6
271    Scoala Gimnaziala nr. 6 Timişoara    ANTOCI EMILIA    7
272    Scoala Gimnaziala nr. 6 Timişoara    IVAŞCHESCU IOANA    8
273    Scoala Gimnaziala nr. 6 Timişoara    UŢICA MILANA    8
274    Scoala Gimnaziala nr. 6 Timişoara    COPOS ANCA    8
275    Scoala Gimnaziala nr. 6 Timişoara    TENIE RADU    8
276    Şcoala Gimnaziala Nr.19 Avram Iancu Timişoara    BUTUZA C.F. VLAD HORIA    5
277    Şcoala Gimnaziala Nr.19 Avram Iancu Timişoara    CRISTESCU A. NENSI ANDRADA    5
278    Şcoala Gimnaziala Nr.19 Avram Iancu Timişoara    HUMAILO A.C. KARISA ALESIA    5
279    Şcoala Gimnaziala Nr.19 Avram Iancu Timişoara    PENEA C.L. ANDREEA AMALIA    5
280    Şcoala Gimnaziala Nr.19 Avram Iancu Timişoara    VESA V.C. IOANA MINA    5
281    Şcoala Gimnaziala Nr.19 Avram Iancu Timişoara    VLAD C.M. TANIA ROXANA    5
282    Şcoala Gimnaziala Nr.19 Avram Iancu Timişoara    FILIP A. ALINA DENISA    5
283    Şcoala Gimnaziala Nr.19 Avram Iancu Timişoara    CIGAN BRIANA    6
284    Şcoala Gimnaziala Nr.19 Avram Iancu Timişoara    CIUTACU S. TUDOR SORIN    6
285    Şcoala Gimnaziala Nr.19 Avram Iancu Timişoara    DABU A.P. RAUL ANDREI    6
286    Şcoala Gimnaziala Nr.19 Avram Iancu Timişoara    JINGA C.I. IOANA MACRINA    6
287    Şcoala Gimnaziala Nr.19 Avram Iancu Timişoara    JURCA D. ROBERT IOAN    6
288    Şcoala Gimnaziala Nr.19 Avram Iancu Timişoara    STELIA C.S. ANITA    6
289    Şcoala Gimnaziala Nr.19 Avram Iancu Timişoara    TANASE A.F. OANA ALEXANDRA    6
290    Şcoala Gimnaziala Nr.19 Avram Iancu Timişoara    BIRLA C. STEFAN ALEXANDRU    6
291    Şcoala Gimnaziala Nr.19 Avram Iancu Timişoara    BLEIER G.A. RALUCA ISABEL    6
292    Şcoala Gimnaziala Nr.19 Avram Iancu Timişoara    BULZAN D.T. NICOLA MARIA    6
293    Şcoala Gimnaziala Nr.19 Avram Iancu Timişoara    BURCA L. ALEXANDRA HARICLEEA    6
294    Şcoala Gimnaziala Nr.19 Avram Iancu Timişoara    CODERIE C.V. ALEXANDRU ROBERT    6
295    Şcoala Gimnaziala Nr.19 Avram Iancu Timişoara    SANDU S.A. CARINA IOSEFINA    6
296    Şcoala Gimnaziala Nr.19 Avram Iancu Timişoara    TANASE D.I. LUIZA MARIA    6
297    Şcoala Gimnaziala Nr.19 Avram Iancu Timişoara    URDEA P. PETRA IULIA    6
298    Şcoala Gimnaziala Nr.19 Avram Iancu Timişoara    LUGOJAN A. EMANUEL IULIAN    6
299    Şcoala Gimnaziala Nr.19 Avram Iancu Timişoara    POLSCHI E.L. RADU ALEXANDRU    6
300    Şcoala Gimnaziala Nr.19 Avram Iancu Timişoara    STEPANOV MARTA ELIZA    6
301    Şcoala Gimnaziala Nr.19 Avram Iancu Timişoara    IACOBAN N. RAUL FLORIN    7
302    Şcoala Gimnaziala Nr.19 Avram Iancu Timişoara    POPESCU A.C. MARIA DIANA    7
303    Şcoala Gimnaziala Nr.19 Avram Iancu Timişoara    BADESCU D.G. ALESSANDRA GOERGIANA    7
304    Şcoala Gimnaziala Nr.19 Avram Iancu Timişoara    CRISTESCU C. IOANA ANDREEA    7
305    Şcoala Gimnaziala Nr.19 Avram Iancu Timişoara    IOANA N.D. ALEXANDRU EUGEN    7
306    Şcoala Gimnaziala Nr.19 Avram Iancu Timişoara    IVAN A. DAVID    7
307    Şcoala Gimnaziala Nr.19 Avram Iancu Timişoara    SCURTU R.B. PATRICIA    7
308    Şcoala Gimnaziala Nr.19 Avram Iancu Timişoara    CHIORAN M. KARINA FLORINA    7
309    Şcoala Gimnaziala Nr.19 Avram Iancu Timişoara    MARCU C.C. DANIEL FLORIN    7
310    Şcoala Gimnaziala Nr.19 Avram Iancu Timişoara    BARBAT-BOGDAN H. DORA    8
311    Şcoala Gimnaziala Nr.19 Avram Iancu Timişoara    HAN D. LEONARD    8
312    Şcoala Gimnaziala Nr.19 Avram Iancu Timişoara    HERLE T. MIRELA GABRIELA    8
313    Şcoala Gimnaziala Nr.19 Avram Iancu Timişoara    LEPA I.F. OANA    8
314    Şcoala Gimnaziala Nr.19 Avram Iancu Timişoara    LUGOJAN A. ANA-MARIA    8
315    Şcoala Gimnaziala Nr.19 Avram Iancu Timişoara    CRISAN L.M. ALEXANDRA ELENA    8
316    Şcoala Gimnaziala Nr.19 Avram Iancu Timişoara    OLAH M. MIHAI CHRISTIAN    8
317    Şcoala Gimnaziala NR. 7 "SFÂNTA MARIA" Timişoara    CHIRILA LAURA     5
318    Şcoala Gimnaziala NR. 7 "SFÂNTA MARIA" Timişoara    KOSZORUS OANA TEODORA    5
319    Şcoala Gimnaziala NR. 7 "SFÂNTA MARIA" Timişoara    ILIA ALEXIA DIANA    5
320    Şcoala Gimnaziala NR. 7 "SFÂNTA MARIA" Timişoara    RODEAN CRISTINA    6
321    Şcoala Gimnaziala NR. 7 "SFÂNTA MARIA" Timişoara    ROMAN CLARA ANGELA    6
322    Şcoala Gimnaziala NR. 7 "SFÂNTA MARIA" Timişoara    RATA ANDREI DAN    8
323    Şcoala Gimnaziala NR. 7 "SFÂNTA MARIA" Timişoara    BELCESCU CAIUS MIHAI    8
324    Şcoala Gimnaziala NR.12 Timişoara    COJOCARU OCTAVIA-MIRUNA    7
325    Şcoala Gimnaziala NR.13 Timişoara    TIUTIUC STEFANIA MARIA    5
326    Şcoala Gimnaziala NR.13 Timişoara    STANCIU CARLA CRISTINA    5
327    Şcoala Gimnaziala NR.13 Timişoara    BARSAN PATRICIA DIANA    6
328    Şcoala Gimnaziala NR.13 Timişoara    JULA ALEXANDRU RARES    6
329    Şcoala Gimnaziala NR.13 Timişoara    PERT RADU CRACIUN    6
330    Şcoala Gimnaziala NR.13 Timişoara    MOSTEANU ILEANA ALEXANDRA    6
331    Şcoala Gimnaziala NR.13 Timişoara    BRUJAN ALEXANDRU NICOLAE    6
332    Şcoala Gimnaziala NR.13 Timişoara    RECE SABINA MARIA    7
333    Şcoala Gimnaziala NR.13 Timişoara    CODREANU DIANA FLORINA    7
334    Şcoala Gimnaziala NR.18 Timişoara    PORUTIU MARIA    8
335    Şcoala Gimnaziala NR.18 Timişoara    PETREUS ALEXANDRU    7
336    Şcoala Gimnaziala NR.18 Timişoara    ANGHELUTA ALEXANDRA SIMONA    6
337    Şcoala Gimnaziala NR.18 Timişoara    VASILOIU IULIA ALIDA    6
338    Şcoala Gimnaziala NR.18 Timişoara    BAIUSZ DARIA MARIA    6
339    Şcoala Gimnaziala NR.18 Timişoara    BUMBEA GIANINA ANDREEA    5
340    Şcoala Gimnaziala NR.18 Timişoara    IONESCU FLAVIUS    5
341    Şcoala Gimnaziala NR.2 Timişoara    BLAGA RALUCA    5
342    Şcoala Gimnaziala NR.2 Timişoara    FURLAN ANDREI    6
343    Şcoala Gimnaziala NR.2 Timişoara    BOBOESCU ANDREEA    6
344    Şcoala Gimnaziala NR.2 Timişoara    MUNTEAN LILIANA    6
345    Şcoala Gimnaziala NR.2 Timişoara    IORDANESCU CORALIA    7
346    Şcoala Gimnaziala NR.21 "V.BABES" Timişoara    MOISE MARIA AMALIA    5
347    Şcoala Gimnaziala NR.21 "V.BABES" Timişoara    TRANDAFIR MAGDALENA    6
348    Şcoala Gimnaziala NR.21 "V.BABES" Timişoara    KEREZSI MEDEEA    7
349    Şcoala Gimnaziala NR.21 "V.BABES" Timişoara    SBERA ALEXIA    7
350    Şcoala Gimnaziala NR.21 "V.BABES" Timişoara    STANISAV IASMINA CRISTINA    7
351    Şcoala Gimnaziala NR.21 "V.BABES" Timişoara    DUMITRESCU PATRICK    8
352    Şcoala Gimnaziala NR.24 Timişoara    PLEŞ ŞERBAN GEORGE    5
353    Şcoala Gimnaziala NR.24 Timişoara    CONSTANTIN CATALINA VIVIANA    5
354    Şcoala Gimnaziala NR.24 Timişoara    RADU IOANA TEODORA    5
355    Şcoala Gimnaziala NR.24 Timişoara    MARCHIŞ VLAD MIHAI    5
356    Şcoala Gimnaziala NR.24 Timişoara    SECARA DARIA MARIA    5
357    Şcoala Gimnaziala NR.24 Timişoara    KELLER ROXANA    5
358    Şcoala Gimnaziala NR.24 Timişoara    CRISNIC ALEXANDRA MARIA    6
359    Şcoala Gimnaziala NR.24 Timişoara    CHIRTEŞ CATALINA ADELA    6
360    Şcoala Gimnaziala NR.24 Timişoara    NOVACOVICI SONIA    7
361    Şcoala Gimnaziala NR.24 Timişoara    NOVACOVICI IOANA    7
362    Şcoala Gimnaziala NR.24 Timişoara    ACHIM PAULA    8
363    Şcoala Gimnaziala NR.24 Timişoara    CIOACA BOGDANA    8
364    Şcoala Gimnaziala NR.24 Timişoara    SIRBU OANA    8
365    Şcoala Gimnaziala NR.25 Timişoara    OPREA MARIA OLIVIA    5
366    Şcoala Gimnaziala NR.25 Timişoara    SABAU ANCA    5
367    Şcoala Gimnaziala NR.25 Timişoara    CAPOTESCU ANCA LUIZA    8
368    Şcoala Gimnaziala NR.25 Timişoara    GHEJU IULIA MARIA    8
369    Şcoala Gimnaziala NR.25 Timişoara    BRINDUSOIU ANDA    8
370    Şcoala Gimnaziala NR.27 Timişoara    GORGAN ANDRADA    6
371    Şcoala Gimnaziala NR.27 Timişoara    DAMIAN DENISA LETIÍA    6
372    Şcoala Gimnaziala NR.30 Timişoara    OLTEANU DRAGOS    5
373    Şcoala Gimnaziala NR.30 Timişoara    ULARIU MIRCEA    5
374    Şcoala Gimnaziala NR.30 Timişoara    MEDVEDEV VICTORIA    5
375    Şcoala Gimnaziala NR.30 Timişoara    MASCALIUC IASMINA-MARIA    5
376    Şcoala Gimnaziala NR.30 Timişoara    MUCSI ANTONIA-LIANA    5
377    Şcoala Gimnaziala NR.30 Timişoara    TARCAET ALEXIA-IULIA    5
378    Şcoala Gimnaziala NR.30 Timişoara    BADELE CATALINA-SILVANA    6
379    Şcoala Gimnaziala NR.30 Timişoara    OPRISA ALEXANDRA    6
380    Şcoala Gimnaziala NR.30 Timişoara    BULZAN IUNIA-CHRISTA    6
381    Şcoala Gimnaziala NR.30 Timişoara    LAZSADI ROBERT-ARTHUR    6
382    Şcoala Gimnaziala NR.30 Timişoara    MATIS SARA-NICOL    6
383    Şcoala Gimnaziala NR.30 Timişoara    PATRUT MARIA    6
384    Şcoala Gimnaziala NR.30 Timişoara    ARDELEAN HOREA-AVRAM    6
385    Şcoala Gimnaziala NR.30 Timişoara    BADOIU SONIA    6
386    Şcoala Gimnaziala NR.30 Timişoara    CAIENAR ALEXANDRA    6
387    Şcoala Gimnaziala NR.30 Timişoara    CRISAN CRISTIAN    6
388    Şcoala Gimnaziala NR.30 Timişoara    DEHELEAN RAZVAN-LUCIAN    6
389    Şcoala Gimnaziala NR.30 Timişoara    IONESCU VLAD-EUGEN    6
390    Şcoala Gimnaziala NR.30 Timişoara    GINGA ELENA    7
391    Şcoala Gimnaziala NR.30 Timişoara    STOICA DIANA-CRISTINA    7
392    Şcoala Gimnaziala NR.30 Timişoara    IONESCU OANA-SERENA    7
393    Şcoala Gimnaziala NR.30 Timişoara    AVASILICHIOAEI BOGDAN    8
394    Şcoala Gimnaziala NR.30 Timişoara    BERZOVAN DIANA-LAURA    8
395    Şcoala Gimnaziala NR.30 Timişoara    FRAUNHOFFER BIANCA-ANDREEA    8
396    Şcoala Gimnaziala NR.30 Timişoara    VUIA ANDREEA-ALEXANDRA    8
397    Şcoala Gimnaziala NR.30 Timişoara    CRACIUNESCU PAULA-SERENA    8
398    Şcoala Gimnaziala NR.30 Timişoara    ULARIU RUXANDRA    8
399    Şcoala ”SF. ANTIM IVIREANUL” Timişoara    OANA IOANA    5
400    Şcoala ”SF. ANTIM IVIREANUL” Timişoara    ŞIŞU IRINA    5
401    Şcoala ”SF. ANTIM IVIREANUL” Timişoara    TOMESCU ANA MARIA    5

Tabel nominal cuprinzand elevii olimpici la nivel international in anul 2015

Concursul / Etapa internaţionala / Numele si prenumele elevului / Clasa / Unitatea scolara / Premiul (I, II, III sau MENTIUNE) / Profesor antrenor

1.Concursul de Matematica al liceelor şi gimnaziilor maghiare     internaţionala    SZABÓ LIZA    9    Liceul Teoretic Bartók Béla Timişoara    Mentiune    NEMES ANDREI- MATEI
2.OLIMPIADA INTERNATIONALA  DE LECTURA    internaţionala    SUCUTARDEAN IULIA MARIA    7    Liceul Teoretic NIKOLAUS LENAU Timişoara    II    SCHWARTZKOPF MIRELA CORINA
3.OLIMPIADA BALCANICA DE INFORMATICA    internaţionala    ROCHIAN VLAD    11    Liceul Teoretic GRIGORE MOISIL    MEDALIE DE BRONZ LUPŞE-TURPAN MIRCEA, IORDAICHE CRISTINA
4.OLIMPIADA INTERNAŢIONALA PLURIDISCIPLINARA “TUYMAADA”    internaţionala    ROCHIAN VLAD    11    Liceul Teoretic GRIGORE MOISIL MEDALIE DE ARGINT    LUPŞE-TURPAN MIRCEA, IORDAICHE CRISTINA
5.OLIMPIADA INTERNAŢIONALA DE ŞTIINŢE A UNIUNII EUROPENE    internaţionala    ONECI CODRIN    11    Liceul Teoretic GRIGORE MOISIL MEDALIE DE BRONZ    CUCU DORINA
6.OLIMPIADA INTERNAŢIONALA DE ASTRONOMIE ŞI ASTROFIZICA    internaţionala    ONECI CODRIN    11    Liceul Teoretic GRIGORE MOISIL MENTIUNE    CUCU DORINA
7.YOUTH BUSINESS SUMMIT    internaţionala    FOMETESCU ADELINA    11    COLEGIUL ECONOMIC F.S. NITTI Timişoara    II    BOE GHEORGHITA
8.YOUTH BUSINESS SUMMIT    internaţionala    FARCALAU ALEXANDRU    11    COLEGIUL ECONOMIC F.S. NITTI Timişoara    II    BOE GHEORGHITA
9.YOUTH BUSINESS SUMMIT    internaţionala    CONEAC ADRIAN    11    COLEGIUL ECONOMIC F.S. NITTI Timişoara    II    BOE GHEORGHITA

 
 

Tu ce parere ai ?


 

Ti-a placut articolul?

Daca informatia ti s-a parut interesanta, distribuie link-ul si prietenilor.